Povezane vesti

Šokirao odgovorom! Sandi stavio Gruju na vruću stolicu pa ga pitao da li se pomirio sa Mimom, a onda žestoko opleo po njoj!

Šokirao odgovorom! Sandi stavio Gruju na vruću stolicu pa ga pitao da li se pomirio sa Mimom, a onda žestoko opleo po njoj!

Alo 07.03.2022
Nisu se usaglasili! Sandi Kojić i Nikola Grujić većerali su zajedno za crnim stolom, te je Kojić iskoristio priliku da pita pevaća da li je u vezi sa Milanom Šarac. Podsetimo, danas tokom sastanka i Podele budžeta, Mima je izjavila da se pomirila… »
Nek te j*be taki! Mića brutalno opleo po Deniz, uzvatio joj na provokacije pa šokirao izjavom

Nek te j*be taki! Mića brutalno opleo po Deniz, uzvatio joj na provokacije pa šokirao izjavom

Alo 07.03.2022
Deniz izazvala smeh kod zadrugara. U Beloj kući traje anketa, zadrugari biraju osobu koja najviše krije emocije. Reč je dobila Ana Spasojević. - Složila bih se sa većinom za Đedovića i Anđelu, a na trećem mestu Gruja, uvek nešto krije... -… »
U svemu se slažu! Dejan naveo ove zadrugare da kriju osećanja, Aleks samo aminovala njegov izbor!

U svemu se slažu! Dejan naveo ove zadrugare da kriju osećanja, Aleks samo aminovala njegov izbor!

Alo 07.03.2022
Dele isto mišljenje! Zadrugari biraju osobu koja odbija da prizna kako se zapravo oseća, a naredni zadrugar koji je glasao je Dejan Dragojević. - Za mene su to Marko Đedović, Lepi Mića i Stefan Karić. Sa njima možeš uvek da se nasmeješ, a kad ih… »
Šokantno! Mima priznala da je u opet u vezi sa Grujom, da bi dobila veći budžet, Ša ostao u neverici!

Šokantno! Mima priznala da je u opet u vezi sa Grujom, da bi dobila veći budžet, Ša ostao u neverici!

Alo 07.03.2022
Da li govori istinu ili je sve to zbog budžeta? U toku je Podela budžeta, Nenad Aleksić je došao i do Marka Janjuševića Janjuša. - Kao po običaju Mima, za tebe mali - nasmejao se Ša. - A ako već govoriš o parama, zašto nisi meni i Gruji dao… »
Muk u Beloj kući! Đedović brutalno udario na Dalilu i Dejana, svi zanemeli za crnim stolom!

Muk u Beloj kući! Đedović brutalno udario na Dalilu i Dejana, svi zanemeli za crnim stolom!

Alo 07.03.2022
Ovo niko nije očekivao! U toku je anketa u Beloj kući. Zadrugari biraju osobu koja ne pokazuje kako se oseća. Nevena Savić je sledeća glasala: - Za mene su tu, Anđelo, Car i naravno prvo mesto Zola i Irma koji su krili svoje emocije - rekla je… »

Vesti dana »