Povezane vesti

Ponoš: Ne odričem se Kosova, ono je deo Srbije

Ponoš: Ne odričem se Kosova, ono je deo Srbije

Danas 13.03.2022
Ja se Kosova nikad neću odreći, Kosovo je deo Srbije i tako će i biti, poručio je kandidat koalicije Ujedinjeni za pobedu Srbije za predsednika Republike Zdravko Ponoš. Odlazeća vlast se odrekla Kosova i Metohije. Hteli su da ga podele, nisu uspeli… »
Ponoš: Kosovo je deo Srbije i tako mora da ostane

Ponoš: Kosovo je deo Srbije i tako mora da ostane

Beta 13.03.2022
Predsednički kandidat koalicije "Ujedinjeni za pobedu Srbije" Zdravko Ponoš izjavio je danas da će se kao predsednik zalagati za teritorijalnu celovitost i poštovanje Ustava Srbije, te se nikada neće odreći Kosova i Metohije. "Odlazeća vlast se… »
"Imam saznanja o Vučićevom uvođenju sankcija Rusiji posle izbora"

"Imam saznanja o Vučićevom uvođenju sankcija Rusiji posle izbora"

Pravda 13.03.2022
Kandidat za predsednika Srbije koalicije "Ujedinjeni za pobedu Srbije" Zdravko Ponoš izjavio je da se protivi ulasku Srbije u NATO, ali da se zalaže za saradnju u okviru Partnerstva za mir. Ponoš je dodao da je glasanje Srbije u UN urađeno pod… »
Ponoš: Putin se uvek uključivao u izbornu kampanju Vučića, sad ga nema

Ponoš: Putin se uvek uključivao u izbornu kampanju Vučića, sad ga nema

N1 Info 13.03.2022
Kandidat za predsednika Srbije koalicije "Ujedinjeni za pobedu Srbije" Zdravko Ponoš izjavio je da se protivi ulasku Srbije u NATO, ali da se zalaže za saradnju u okviru Partnerstva za mir. Ponoš je dodao da je glasanje Srbije u UN urađeno pod… »
Ponoš: Imam saznanja o Vučićevom uvođenju sankcija Rusiji posle izbora

Ponoš: Imam saznanja o Vučićevom uvođenju sankcija Rusiji posle izbora

Nova 13.03.2022
Kandidat za predsednika Srbije koalicije "Ujedinjeni za pobedu Srbije" Zdravko Ponoš izjavio je da se protivi ulasku Srbije u NATO, ali da se zalaže za saradnju u okviru Partnerstva za mir. Ponoš je dodao da je glasanje Srbije u UN urađeno pod… »
Ponoš: Protiv sam ulaska u NATO, saradnja u Partnerstvu za mir

Ponoš: Protiv sam ulaska u NATO, saradnja u Partnerstvu za mir

Radio sto plus 13.03.2022
On je na televiziji Prva rekao da je saradnja sa Partnerstvom za mir neophodna jer je Srbija okružena NATO zemljama, a NATO je odgovoran i za zaštitu srpskog stanovništva na Kosovu. „Da nešto što sam radio nije valjalo, ova vlast bi to za deset… »
Ponoš: Protiv Srbije u NATO paktu, Vučić narodu obećao jedno, zapadu drugo

Ponoš: Protiv Srbije u NATO paktu, Vučić narodu obećao jedno, zapadu drugo

Radio 021 13.03.2022
Kandidat za predsednika Srbije koalicije "Ujedinjeni za pobedu Srbije" Zdravko Ponoš izjavio je da se protivi ulasku Srbije u NATO, ali da se zalaže za saradnju u okviru Partnerstva za mir. On je na televiziji Prva rekao da je saradnja sa Partnerstvom… »
Ponoš: Protiv sam ulaska u NATO

Ponoš: Protiv sam ulaska u NATO

IndeksOnline 13.03.2022
BEOGRAD – Kandidat za predsednika Srbije koalicije “Ujedinjeni za pobedu Srbije” Zdravko Ponoš izjavio je da se protivi ulasku Srbije u NATO, ali da se zalaže za saradnju u okviru Partnerstva za mir. On je na televiziji Prva rekao da je saradnja… »

Vesti dana »