Povezane vesti

Brutalno suočavanje! Miljana i Irma žestoko zaratile zbog Zole, on stao na stranu Serjanićeve!

Brutalno suočavanje! Miljana i Irma žestoko zaratile zbog Zole, on stao na stranu Serjanićeve!

Alo 17.03.2022
Prava drama! U toku je emisija "Pitanja gledalaca". Voditeljka Ivana Šopić pročitala je naredno pitanje, koje je bilo za Irmu Sejranić. Zašto se ne boriš za Zolu i smasiš ga od Miljane? - glasilo je pitanje. - Zašto bih se borila? Gledam ga… »
Drama na imanju! Car hoće da napusti rijaliti, ne može da podnese osudu zadrugara, lupa na kapiju!

Drama na imanju! Car hoće da napusti rijaliti, ne može da podnese osudu zadrugara, lupa na kapiju!

Alo 17.03.2022
Zapenio! Filip Car se večeras iznevirao posle svađe sa Dalilom Dragojević i počeo da drami na kapiji, jer nije mogao da se nosi sa pritiskom zadrugara i njihovim osudama. - Što bi išao? - pitala je Matora. - Sad bih ja malo da gledam sa ekrana kakvi… »
Oka nisam sklopila četiri dana zbog tebe! Dalila i Car pokušali da reše probleme, on joj odmah stavio do znanja kako sa njim…

Oka nisam sklopila četiri dana zbog tebe! Dalila i Car pokušali da reše probleme, on joj odmah stavio do znanja kako sa njim…

Alo 17.03.2022
Da li će uspeti da raščiste sve? Dalila Dragojević i Filip Car su nakon emisije "Pitanja gledalaca" otišli do pušionice, gde su obavili razgovor oči u oči u brutalnom raskidu, njegovoj aferi sa Anom Jovanović i aktuelnim problemima. - Mene… »
Mala si, sitna i dežurna radnica! Dalila bez dlake na jeziku o aferi Ane i Cara, oduvala Jovanovićevu najstrašnije!

Mala si, sitna i dežurna radnica! Dalila bez dlake na jeziku o aferi Ane i Cara, oduvala Jovanovićevu najstrašnije!

Alo 17.03.2022
Napravila haos! U toku je emisija "Pitanja gledalaca". Voditeljka Ivana Šopić pročitala je naredno pitanje, koje je bilo za Dalili Dragojević. Kako komentarišeš što si je bivši sa dežurnom odmah završio u krevetu? - glasilo je pitanje. - Svi… »
Ja je volim! Dalila više ne veruje u Careve emocije, on pokušao da se opravda, pa izazvao bes i haos kod zadrugara!

Ja je volim! Dalila više ne veruje u Careve emocije, on pokušao da se opravda, pa izazvao bes i haos kod zadrugara!

Alo 17.03.2022
Strasti se ne smiruju! Naredno pitanje u emisiji "Pitanja gledalaca" voditeljka Ivana Šopić pročitala je Dalili Dragojević. Jasno ti je da te Car ne voli, gledali smo koliko si plakala. Imaš Matoru, Anđelu, Mateju, on neka nastavi sa Anom - Da… »
Haos u beloj kući! Dalila i Car napravili rusvaj zbog Ane, on doneo odluku da će se skloniti od obe!

Haos u beloj kući! Dalila i Car napravili rusvaj zbog Ane, on doneo odluku da će se skloniti od obe!

Alo 17.03.2022
Ne prestaju! U toku je emisija "Pitanja gledalaca". Voditeljka Ivana Šopić pročitala je naredno pitanje, koje je bilo za Lazara Čolića Zolu. Zašto si tako iskučiv da nećeš da se pomiriš sa Miljanom? Dalila Dragojević i Filip Car nastavili su da… »
Od mene niko ne može da je zaštiti! Dalila Caru stavila do znanja da se neće smiriti dok se ne osveti Ani!

Od mene niko ne može da je zaštiti! Dalila Caru stavila do znanja da se neće smiriti dok se ne osveti Ani!

Alo 17.03.2022
Besna kao ris! Na samom kraju razgovora sa Dalilom Dragojević, Filip Car je poručio da će zaštititi Anu Jovanović od svih, na šta je Dalila imala opasku. - Tu malu ću zaštititi - rekao je Car. - Ne može niko od mene da je zaštiti. Pomiri se sa… »

Vesti dana »