Повезане вести

Виртус убедљив у Грчкој, преокрет Бурсе против Валенсије

Виртус убедљив у Грчкој, преокрет Бурсе против Валенсије

Спорт клуб 23.03.2022
Кошаркаши Виртуса из Болоње лако су изашли на крај са Промитеасом у Грчкој, док је Бурса на свом паркету после преокрета победила Валенсију у мечевима 16. кола Б групе Еврокупа. Гости из Болоње водили су током читавог… »
Асвелу дерби зачеља у Каунасу

Асвелу дерби зачеља у Каунасу

Спортске.нет 23.03.2022
Кошаркаши француског Асвела тријумфовали су вечерас у мечу 31. кола Евролиге у Каунасу, где су као гости савладали екипу Жалгириса резултатом 72:68. Био је ово дуел две од три најслабије пласиране екипе у Евролиги, које су… »
Шакил О'Нил и његов српски, Јокић се урнебесно насмејао!

Шакил О'Нил и његов српски, Јокић се урнебесно насмејао!

Спортске.нет 23.03.2022
МВП лиге Никола Јокић је пружио још једну бриљантну партију, 30 поена, 14 скокова и 6 асистенција против Лос Анђелес Клиперса у победи свог тима од 127:115. Након меча Никола Јокић је поразговарао са Шакилом О'Нилом… »
„МВП? Радије бих да ме памте као шампиона и доброг саиграча“

„МВП? Радије бих да ме памте као шампиона и доброг саиграча“

Спорт клуб 23.03.2022
Кошаркаш Денвера Никола Јокић био је задовољан после победе над Лос Анђелес Клиперсима, а после још једног одличног издања истакао је да не размишља о новој МВП награди. Нагетси су савладали Клиперсе 127:115, а српски… »
Јокић: МВП? Радије бих да ме памте као шампиона и доброг саиграча

Јокић: МВП? Радије бих да ме памте као шампиона и доброг саиграча

Н1 Инфо 23.03.2022
Кошаркаш Денвера Никола Јокић био је задовољан после победе над Лос Анђелес Клиперсима, а после још једног одличног издања истакао је да не размишља о новој МВП награди. Нагетси су савладали Клиперсе 127:115, а српски… »
Јокић искрено након још једне сјајне партије: Када асистираш усрећиш две особе, ово ми је битније од МВП награде!

Јокић искрено након још једне сјајне партије: Када асистираш усрећиш две особе, ово ми је битније од МВП награде!

Хот спорт 23.03.2022
Спрски центар након победе! Кошаркаши Денвер Нагетса су пред својим навијачима савладали екипу Лос Анђелес Клиперса резултатом 127:115, а најбољи у редовима тима из Колорада био је стандардно Никола Јокић који је за 34… »
Богдановић: Изненадио сам сам себе

Богдановић: Изненадио сам сам себе

Данас 23.03.2022
Атланта је победом у Њујорку (117:111) готово осигурала место у плеј-ину, с обзиром на то да на десет утакмица до краја регуларног дела има шест победа више у односу на Вашингтон, првог пратиоца који је тренутно на 11. месту… »
Ррекорд сезоне и умало рекорд НБА каријере: Богдановић са 32 поена разбио одбрану Никса

Ррекорд сезоне и умало рекорд НБА каријере: Богдановић са 32 поена разбио одбрану Никса

Еуроневс 23.03.2022
Одличне партије из претходна два меча (Мемфис, Њу Орлеанс), Богдан Богдановић употпунио је врхунским издањем против Њујорка јер је са 32 поена, четрии скока и три аситенције допринео победи Атланте над Њујорк Никсима… »
Богдановић рекордом срушио Њујорк, Јокић надиграо Клиперсе (ВИДЕО)

Богдановић рекордом срушио Њујорк, Јокић надиграо Клиперсе (ВИДЕО)

Вести онлине 23.03.2022
Кошаркаши Атланте победили су у гостима екипу Њујорка 117:111 у ноћашњем мечу НБА лиге. Српски интернационалац Богдан Богдановић наставио је сјајну серију игара и рекордом сезоне донео победу свом тиму. За нешто више од… »
Богдановић и Јанг незаустављиви као робин и бетмен: Суперхеројски дуо Атланте појео Велику јабуку! (видео)

Богдановић и Јанг незаустављиви као робин и бетмен: Суперхеројски дуо Атланте појео Велику јабуку! (видео)

Хот спорт 23.03.2022
Убацили готово 70% поена сами! Кошаркаши Атланта Хокса су у чувеном Медисон Сквер Гардену савладали екипу домаћих Њујорк Никса резултатом 111:117. Цео меч је прошао у преокретима и игрању у серијама, обе екипе су чак… »
Јокић и Богдан одлични у важним победама Нагетса и Хокса

Јокић и Богдан одлични у важним победама Нагетса и Хокса

Н1 Инфо 23.03.2022
Денвер Нагетси и Атланта Хокси се боре за што боље позиције пред крај сезоне, а оба тима су остварили победе. Денвер је добио Клиперсе 127:115 уз одличну партију Николе Јокића који је убацио 30 поена, док је Атланта била боља… »
НБА: Богдановић блистао у Њујорку - 32 поена за победу Атланте

НБА: Богдановић блистао у Њујорку - 32 поена за победу Атланте

Дневник 23.03.2022
ЊУЈОРК: Кошаркаши Атланте савладали су Њујорк у наставку НБА лиге 117:111, уз рекорд сезоне српског репрезентативца Богдана Богдановића са 32 поена. Богдановић је "са клупе" одиграо 34 минута и имао још четири скока и три… »
Богдановић у Њујорку стигао до рекорда сезоне, имао луду асистенцију као Јокић

Богдановић у Њујорку стигао до рекорда сезоне, имао луду асистенцију као Јокић

Нова 23.03.2022
Српски кошаркаш још једном имао бриљантно вече Кошаркаши Атланте савладали су Њујорк Никсе са 117:111 у „Медисон сквер гардену“, а један од најзаслужнијих за ту победу био је Богдан Богдановић. Српски кошаркаш је… »
Јокић и Богдан одлични у важним победама Нагетса и Хокса

Јокић и Богдан одлични у важним победама Нагетса и Хокса

Спорт клуб 23.03.2022
Денвер Нагетси и Атланта Хокси се боре за што боље позиције пред крај сезоне, а оба тима су остварили победе. Денвер је добио Клиперсе 127:115 уз одличну партију Николе Јокића који је убацио 30 поена, док је Атланта била боља… »
Каква мајсторија - Богдан као Јокић!

Каква мајсторија - Богдан као Јокић!

Спортске.нет 23.03.2022
Српски кошаркаш из редова Атланта Хоукса Богдан Богдановић извео је један од најлепших потеза минуле вечери у НБА лиги. Његови Хоукси савладали су Њујорк Никсе са 117:111 уз рекорд каријере популарног Богија, који је, осим… »
(ВИДЕО) Нови рекорд сезоне Богдановића, Клиперси пробали “нову” одбрану над Јокићем – “Џокер” им убацио 30 поена…

(ВИДЕО) Нови рекорд сезоне Богдановића, Клиперси пробали “нову” одбрану над Јокићем – “Џокер” им убацио 30 поена…

Недељник 23.03.2022
(Бета/АП Пхото/Јессие Алцхех) (Бета) – Кошаркаши Атланте победили су прошле ноћи на гостовању Њујорк Никсе са 117:111, а српски играч Богдан Богдановић је у победничком тиму остварио рекорд сезоне. Најефикаснији у… »
Богдановић остварио рекорд сезоне, дабл-дабл Јокића у победи Денвера над Клиперсима

Богдановић остварио рекорд сезоне, дабл-дабл Јокића у победи Денвера над Клиперсима

Радио сто плус 23.03.2022
Најефикаснији у гостујућем тиму био је Треј Јанг са 45 поена и осам асистенција, Богдановић је постигао 32 поена, уз четири скока, три асистенције и три украдене лопте. Српски играч је из игре шутирао 11/20, од чега је… »
Богдану се "запалила рука", умало рекорд каријере! Блистава партија у Њујорку, Србин и Јанг заједно дали 77 поена...

Богдану се "запалила рука", умало рекорд каријере! Блистава партија у Њујорку, Србин и Јанг заједно дали 77 поена...

Мондо 23.03.2022
Богдан и Треј су фантастичан бековски тандем. Богдан и Треј су фантастичан бековски тандем. Никола Јокић обележио је претходну ноћ у НБА лиги, не само поенима него и због интервјуа са Шекилом О'Нилом који је пропричао… »

Вести дана »