Povezane vesti

Miljana i Nenad SE vratili u Zadrugu! Kulićeva nakon operacije ponovo u rijalitiju, a evo u kakvom joj je stanju noga! (FOTO)

Miljana i Nenad SE vratili u Zadrugu! Kulićeva nakon operacije ponovo u rijalitiju, a evo u kakvom joj je stanju noga! (FOTO)

Alo 23.03.2022
Miljanu ništa nije sprečilo da se vrati u Zadrugu. Miljana Kulić i Nenad Macanović Bebica su se vratili u Belu kuću. Podsetimo, Miljana je izašla u ponedeljak kako bi se operisala jer je samo dan pre ulaska u Zadrugu polomila nogu. Čim su se… »
Izblamirala se kao nikada do sada! Isplivao snimak na kom Dalila tvrdi da nije radila zube, a dokazi su potpuno drugačiji…

Izblamirala se kao nikada do sada! Isplivao snimak na kom Dalila tvrdi da nije radila zube, a dokazi su potpuno drugačiji…

Alo 23.03.2022
Opšta pometnja u kući je nastala kada su shvatili šta se dogodilo, neki su se čak valjali po podu od smeha. Dalila Dragojević već mesecima je u žiži javnosti kako zbog prevare muža, razvoda, tako i zbog turbulentne veze sa Filipom Carem… »
Reanimirali su me, Jedva su me probudili! Miljana nakon povratka iz bolnica ispričala sve detalje operacije, a dotakla se i…

Reanimirali su me, Jedva su me probudili! Miljana nakon povratka iz bolnica ispričala sve detalje operacije, a dotakla se i…

Alo 23.03.2022
Čim su se pojavili u Beloj kući, zadrugari su se okupili oko MIljane i svi su je pitali kako se oseća. Miljana Kulić i njen dečko Nenad Macanović Bebica su se vratili u "Zadrugu". Podsetimo, Miljana je juče operisala nogu, koju je povredila pred… »

Vesti dana »