Povezane vesti

Bebica na meti zadrugara! Zola ga raskrinkao, pa poručio da glumi Dragojevića!

Bebica na meti zadrugara! Zola ga raskrinkao, pa poručio da glumi Dragojevića!

Alo 25.03.2022
Žestok početak. Upravo je počela emisija "Gledanje snimaka". Voditeljka Ivana Šopić ušla je u Belu kuću i pušten je prvi klip. Zadrugari su imali priliku da vide razgovor Miljane Kulić i Lazara Čolića Zole. Njih dvoje pričali su o Nenadu… »
Martina i Ša nikad bliži! Reper je pohvalio pred svima, pa poručio: Mnogo mi znači što je tu!

Martina i Ša nikad bliži! Reper je pohvalio pred svima, pa poručio: Mnogo mi znači što je tu!

Alo 25.03.2022
Zadovoljan! U toku je emisija "Gledanje snimaka". Zadrugarima je pušten naredni klip, a imali su priliku da vide ljubavnu raspravu Martine Petrović i Nenada Aleksića Ša. Voditeljka Ivana Šopić dala je reč Nenadu. Printscreeen You Tube - Ona je… »
Počelo raskrinkavanje bebice! Karić rešio da iznese istinu o njegovoj ljubavi sa Miljanom, uživo u emisiji poručio ovo!

Počelo raskrinkavanje bebice! Karić rešio da iznese istinu o njegovoj ljubavi sa Miljanom, uživo u emisiji poručio ovo!

Alo 25.03.2022
Progovorili! Stefan Karić je u toku radio emisije otkrio "pakleni" plan koji su Nenad Macanović Bebica i Miljana Kulić smislili kako bi Lazara Čolića Zolu napravili ljubomornim. Printscreen - Pošto Bebica nije hteo da dođe ovde. Ja ću razotkriti… »

Vesti dana »