Povezane vesti

Predsednik u emisiji "Ozbiljno sa Đukom" Vučić: Borio sam se i živeo za našu zemlju svakog dana (video)

Predsednik u emisiji "Ozbiljno sa Đukom" Vučić: Borio sam se i živeo za našu zemlju svakog dana (video)

Alo 31.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostuje u emisiji “Ozbiljno sa Đukom" Ovo je prilika da gledaoci emisije koju vodi Vladimir Đukanović svega nekoliko sati pre početka predizborne tišine od predsednika Vučića čuju odgovore na sva ključna… »
Srećan sam jer će kampanja ući u istoriju Vučić: Veliko hvala hiljadama i hiljadama ljudi koji su se ova dva meseca…

Srećan sam jer će kampanja ući u istoriju Vučić: Veliko hvala hiljadama i hiljadama ljudi koji su se ova dva meseca…

Alo 31.03.2022
Poslednjeg dana predizborne kampanje gost autora i voditelja emisije Vladimira Đukanovića bio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. – Ponosan sam na tip kampanje koji smo izabrali, u kojem nismo ništa negativno govorili o našim političkim… »
Vučić: Ponosan sam na kampanju, ništa loše nismo govorili o protivnicima

Vučić: Ponosan sam na kampanju, ništa loše nismo govorili o protivnicima

Telegraf 31.03.2022
Borio sam se i živeo za našu zemlju svakog dana - rekao je Vučić. Predsednik Srbije i SNS Aleksandar Vučić je za Objektiv u emisiji Vladimira Đukanovića rekao da je ponosan na tip kampanje koji je SNS izabrala i u kojoj, kako je rekao, niko ništa… »

Vesti dana »