Povezane vesti

Što se tiče morala iste smo, možda ste čak i gore od mene! Rat Marijane i Viki ne prestaje, pljušte uvrede na sve strane!

Što se tiče morala iste smo, možda ste čak i gore od mene! Rat Marijane i Viki ne prestaje, pljušte uvrede na sve strane!

Alo 01.04.2022
Haos u Beloj kući. U toku je emisija "Gledanje snimaka", a voditeljka Ivana Šopić najavila je zadrugarima naredni klip u kom su imali priliku da vide razgovor Marka Osmakčića i Ane Jovanović o tome kako bi on voleo da se druži sa njom. Viktorija… »
Istraumiran sam! Ša priznao da ga Martina podseća na bivšu, pa raskrstio sa njom, a evo i šta joj je sve rekao!

Istraumiran sam! Ša priznao da ga Martina podseća na bivšu, pa raskrstio sa njom, a evo i šta joj je sve rekao!

Alo 01.04.2022
Nije dugo trajalo. U toku je emisija "Gledanje snimaka", a voditeljka Ivana Šopić najavila je zadrugarima naredni klip u kom su imali priliku da vide raspravu Martine Petrović i Nenada Aleksića Ša. Martina je prva dobila reč. Printscreen - Ja sam… »
Žalim ih oboje! Mina Vrbaški brutalno isprozivala Milicu i oktrila šta više ne želi da radi!

Žalim ih oboje! Mina Vrbaški brutalno isprozivala Milicu i oktrila šta više ne želi da radi!

Alo 01.04.2022
Presekla. U toku je emisija "Gledanje snimaka", a voditeljka Ivana Šopić podigla je Minu Vrbaški kako bi prokomentarisala aktuelnu temu između Milice Veselinović i Mensura Ajdarpašića. Printscreen - Ona je rekla da bi volela da si ti ovde ušla i… »
Filip i dalila raskidaju zbog mine vrbaški! Car otkrio da više nema strpljenja, a ona plače svaki dan: Bio me je strah kad…

Filip i dalila raskidaju zbog mine vrbaški! Car otkrio da više nema strpljenja, a ona plače svaki dan: Bio me je strah kad…

Alo 01.04.2022
Dalila je pustila suzu, pa joj je Car prišao da je uteši. U esmisiji "Gledanje snimaka", voditeljka Ivana Šopić najavila je zadrugarima prvi video klip u kom su imali priliku da vide emotivni slom Dalile Dragojević. Printscreen - Bio me je strah kad… »
Milica napravila haos Mensuru! Veselinovićeva digla frku za crnim stolom, dok je Marijana presekla prijateljstvo sa oboje!

Milica napravila haos Mensuru! Veselinovićeva digla frku za crnim stolom, dok je Marijana presekla prijateljstvo sa oboje!

Alo 01.04.2022
Milica urlala na Mensura iz sveg glasa. U toku je emisija "Gledanje snimaka", a voditeljka Ivana Šopić najavila je zadrugarima naredni klip u kom su imali priliku da vide razgovor Milice Veselinović i Sandre Rešić o Mensuru Ajdrapašiću i njegovoj… »

Vesti dana »