Povezane vesti

Ne odustaje: Kaja brani uhapšenog kuma makroa

Ne odustaje: Kaja brani uhapšenog kuma makroa

Nova 03.04.2022
Pevačica se oglasila povodom slučaja o kojem se već dva dana neprestano priča. Nakon što je u medijima objavljena informacija da je uhapšen menadžer pevačice Kaje Ostojić, Dušan Banjac, koji je navodno osumnjičen za posredovanje u elitnoj… »
Sva zla koja mi je naneo ne bi stala u ovaj tekst! Kaya raspalila po bivšem mužu, najavila da će se obratiti tužilaštvu

Sva zla koja mi je naneo ne bi stala u ovaj tekst! Kaya raspalila po bivšem mužu, najavila da će se obratiti tužilaštvu

Mondo 03.04.2022
Pevačica Kaya Ostojić pričala je o bivšem mužu, s kojim ima kćerku. Pevačica Kaya Ostojić pričala je o bivšem mužu, s kojim ima kćerku. Pevačica Kaya Ostojić, koja uživa u vezi sa hrvatskim fudbalerom Mateom Pavlovićem, oglasila se na… »
Kaja u velikoj ispovesti s knedlom u grlu progovorila o hapšenju kuma i trenera: On nikog nije ubio! Uvek ću biti tu za…

Kaja u velikoj ispovesti s knedlom u grlu progovorila o hapšenju kuma i trenera: On nikog nije ubio! Uvek ću biti tu za…

Kurir 03.04.2022
Kao bomba odjeknula je vest da su uhapšeni kum Katarine Ostojić Kaje, Dušan Banjac i njen fitnes trener Nikola Anđelić. Pevačica se uključila video pozivom u "Premijera Vikend specijal" kako bi prokomentarisala zbivanja budući da se njeno ime… »
"Dete te se stidi, naneo si nam zlo": Bivši muž je optužio da mu je radila iza leđa sa makroom, Kaja nije štedela reči…

"Dete te se stidi, naneo si nam zlo": Bivši muž je optužio da mu je radila iza leđa sa makroom, Kaja nije štedela reči…

Blic 03.04.2022
Nakon što je u medijima objavljena informacija da je uhapšen menadžer pevačice Kaje Ostojić, Dušan Banjac, koji je navodno osumnjičen za posredovanje u elitnoj prostituciji, za domaće medije oglasio se i bivši muž pomenute pevačice, Nikola… »
„Dete te se stidi“: Oglasila se Kaja Ostojić nakon optužbi bivšeg muža (FOTO)

„Dete te se stidi“: Oglasila se Kaja Ostojić nakon optužbi bivšeg muža (FOTO)

Nova 03.04.2022
Pevačicin bivši muž Nikola Dragojlović rekao je ranije danas da je Kaja sa uhapšenim makroom Duškom Banjcem njemu iza leđa krstila dete i da im to nikad neće oprostiti. Nakon što je u medijima objavljena informacija da je uhapšen menadžer… »
Bivši muž Kaje Ostojić: Ona i njen kum makro su mi na kvarno krstili dete

Bivši muž Kaje Ostojić: Ona i njen kum makro su mi na kvarno krstili dete

Nova 03.04.2022
Pevačicin bivši muž Nikola Dragojlović tvrdi da je Kaja sa uhapšenim makroom Duškom Banjcem njemu iza leđa krstila dete i da im to nikad neće oprostiti. On nije iznenađen što je kum njegove supruge uhapšen i smatra da će klupko tek da se… »

Vesti dana »