Povezane vesti

Ti si kopija dalile! Dejan svojim komentarom razbesneo Miljanu i Bebicu, napravio karambol za vreme sastanka!

Ti si kopija dalile! Dejan svojim komentarom razbesneo Miljanu i Bebicu, napravio karambol za vreme sastanka!

Alo 04.04.2022
Haos za crnim stolom! Nakon što je u Belu kuću poslato pismo u kom se navodi da zadrugari moraju da biraju najveću kukavicu u kući, ovonedeljni vođa Sanja Grujić je dala reč Mensuru Ajdarašiću: - Hoću samo da kažem da mene ne može da navedu… »
Miki i Marko na ivici fizičkog konflikta! Zadrugari ušli duboko u sukob, obezbeđenje je moralo da reaguje!

Miki i Marko na ivici fizičkog konflikta! Zadrugari ušli duboko u sukob, obezbeđenje je moralo da reaguje!

Alo 04.04.2022
Miki je izgubio svo strpljenje koje je imao. Veliki šef je zadrugarima poslao pismo i obavestio ih da će birati najveću kukavicu među njima. Reč je dobio Miki Đuričić. Printscreen - Žao mi je Janjuša što je otišao. Po meni Viki i Marko. Ne… »
Ostavio si ženu i decu u kreditima! Anđela osula rafalnu paljbu po Gruji, udarila najniže!

Ostavio si ženu i decu u kreditima! Anđela osula rafalnu paljbu po Gruji, udarila najniže!

Alo 04.04.2022
Haos. Veliki šef je zadrugarima poslao pismo i obavestio ih da će birati najveću kukavicu među njima, ovonedeljni vođa Sanja Grujić je reč dala Dalili Dragojević. Printscreen - Za mene je MC Aleks jer ne sme da prizna simpatije prema Matoroj, i… »
Svađa na krv i nož! Irma i Mića zaratili, pljušte uvrede, prozivke i teške reči!

Svađa na krv i nož! Irma i Mića zaratili, pljušte uvrede, prozivke i teške reči!

Alo 04.04.2022
Ozbilje uvrede su pale, Irma tvdri da je gora od Miće u svađi. Veliki šef je zadrugarima poslao pismo i obavestio ih da će birati najveću kukavicu među njima, ovonedeljni vođa Sanja Grujić je reč dala N enadu Macanoviću Bebici. - Dejan jer nije… »
Utripovao si slobu radanovića! Neviđeni haos u Beloj kući, Gruja zbog javne preljube stavljen na stub srama, morao da se…

Utripovao si slobu radanovića! Neviđeni haos u Beloj kući, Gruja zbog javne preljube stavljen na stub srama, morao da se…

Alo 04.04.2022
Zadrugari nemaju milosti prema Grujiću. Veliki šef je zadrugarima poslao pismo i obavestio ih da će birati najveću kukavicu među njima, ovonedeljni vođa Sanja Grujić je reč dala Miljani Kulić. - Prvo Mateja Matijević jer je želeo vezu sa… »

Vesti dana »