Povezane vesti

Bebica pokazao zube! Nenad odlučio da reši sve sa Miljanom, pa zapretio Zoli i otkrio detalje iz njegove prošlosti!

Bebica pokazao zube! Nenad odlučio da reši sve sa Miljanom, pa zapretio Zoli i otkrio detalje iz njegove prošlosti!

Alo 06.04.2022
Definitivan kraj Miljane i Bebice. Nenad Macanović više nije mogao da ćuti i nakon svega što je doživeo u toku dana, rešio je da se obračuna sa Miljanom Kulić i Lazarom Čolićem. - Jedno govoriš a drugo radiš, sama sebi sve ovo radiš, mi nismo… »
Definitivni kraj ljubavi?! Bebica odlučio da stavi tačku na odnos sa Miljanom, pa obavestio zadrugare: Čućete sve večeras…

Definitivni kraj ljubavi?! Bebica odlučio da stavi tačku na odnos sa Miljanom, pa obavestio zadrugare: Čućete sve večeras…

Alo 06.04.2022
Presekao. Nenad Macanović se šetao nervozno kroz kuću i bio potpuno van sebe nakon svega što je tokom današnjeg dana doživeo sa svojom kako kaže bivšom devojkom Miljanom Kulić. - Biće onako kako je Siniša rekao, a ti znaš šta je rekao. To ti… »
U njoj vidim osobu koju sam voleo! Zola bez dlake na jeziku o odnosu sa Miljanom, pa otkrio kakva je bila rekacija Bebice kada…

U njoj vidim osobu koju sam voleo! Zola bez dlake na jeziku o odnosu sa Miljanom, pa otkrio kakva je bila rekacija Bebice kada…

Alo 06.04.2022
Nije mi lako! Lazar Čolić Zola bio je naredni gost u radio emisiji Amnezija i otkrio svoje emocije prema Miljani Kulić i lažima koje je izrekao njen sadašnji dečko Nenad Macanović Bebica. Šta se dešava, Zola? - pitao je Car. - Čuo sam. Malopre… »
Miljanu je iskoristila za izgradnju kuće! Mina bez dlake na jeziku oplela po Mariji Kulić, pa otkrila koliko joj je teško…

Miljanu je iskoristila za izgradnju kuće! Mina bez dlake na jeziku oplela po Mariji Kulić, pa otkrila koliko joj je teško…

Alo 06.04.2022
Najisjkrenija do sada. Mina Vrbaški bila je naredni gost u radio emisiji Amnezija kod Nenada Aleksić Ša i Filipa Cara. - Kako ti ovo komentarišeš? - pitao je Ša. Printscreen - Šta da kažem, kada sam ušla govorila sam neke detalje, koliko sam… »
Preznojio se od muke! Car i Ša stavili Bebicu na poligraf, on lagao bez razmišljanja, sada je sve otkriveno!

Preznojio se od muke! Car i Ša stavili Bebicu na poligraf, on lagao bez razmišljanja, sada je sve otkriveno!

Alo 06.04.2022
Šok! Upravo je počela radio emisija Amnezija i Nenad Aleksić Ša i Filip Car su najavili ekskluzivu u današnjem izdanju, a to je poligraf kome će prvi pristupiti Nenad Macanović Bebica. - Da li si spreman Macanoviću? - pitao je Car. - Uvek - kratko… »

Vesti dana »