Povezane vesti

Mima obećana bivšem koji je u zatvoru! Maksialno raskrinkavanje Milane Šarac, Gruja je nazvao monstrumom!

Mima obećana bivšem koji je u zatvoru! Maksialno raskrinkavanje Milane Šarac, Gruja je nazvao monstrumom!

Alo 07.04.2022
Mima nije imala opravdalje za sebe. Naredno pitanje u emisiji "Pitanja gledalaca" voditeljka Ivana Šopić je pročitala Milani Mimi Šarac. - Zašto ponosno ne sedneš pored Gruje, pošto je vaša ljubav izgleda pobedila sva iskušenja? Printscreen -… »
Preokret u beloj kući! Zadrugari ubeđeni da Miljana voli Bebicu i da sa Zolom sve je bio inat, Čolić želi da dokaže…

Preokret u beloj kući! Zadrugari ubeđeni da Miljana voli Bebicu i da sa Zolom sve je bio inat, Čolić želi da dokaže…

Alo 07.04.2022
Koga Miljana na kraju voli, Zolu ili Bebicu. Naredno pitanje u emisiji "Pitanja gledalaca" voditeljka Ivana Šopić je pročitala Miljani Kulić. - Kada te Zola više ne zanima, može li on da uđe u vezu sa Nevenom? - glasilo je pitanje. - Može, ne bi… »
Mini nije cilj pomirenje, ima drugi! Milica ponovo udarila na Mensurovu bivšu, nazvala je jeftinim provokatorom, a evo kako je…

Mini nije cilj pomirenje, ima drugi! Milica ponovo udarila na Mensurovu bivšu, nazvala je jeftinim provokatorom, a evo kako je…

Alo 07.04.2022
Drama. Naredno pitanje u emisiji "Pitanja gledalaca" voditeljka Ivana Šopić je pročitala Mini Vrbaški. - Hipotetički, da Mensur ostavi Milicu i želi da se pomiri, da li bi se pomirila sa njim? - pitala je Ivana. Printscreen - Ne, ja sam rekla da me… »

Vesti dana »