Povezane vesti

Aleksić: Sa Vučićem možemo razgovarati jedino kada bude odgovarao za kriminal

Aleksić: Sa Vučićem možemo razgovarati jedino kada bude odgovarao za kriminal

Nova 13.04.2022
Potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić izjavio je danas da će razgovarati sa svima iz opozicije, ali da je stav te stranke da nema razgovora sa predsednikom Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandrom Vučićem i da se sa njim može razgovarati… »
Zdravko Ponoš: Jeremić mi nije čestitao, sa Đilasom ozbiljni nesporazum zbog Pinka

Zdravko Ponoš: Jeremić mi nije čestitao, sa Đilasom ozbiljni nesporazum zbog Pinka

Glas Šumadije 13.04.2022
Predsednički kandidat koalicije „Ujedinjeni za pobedu Srbije“ Zdravko Ponoš izjavio je da mu lider Narodne stranke Vuk Jeremić, posle izbora, nije čestitao i da ne zna da li je glasao za njega. Ponoš, koji je po broju glasova na predsedničkim… »
Ponoš ljut na Jeremića: Nije mu čestitao poraz na izborima - sram ga bilo!

Ponoš ljut na Jeremića: Nije mu čestitao poraz na izborima - sram ga bilo!

Srbija danas 13.04.2022
Ponoš je pokazao licemerstvo dok traži čestitke za svoj poraz, a na ubedljivu pobedu Vučića se pravi nem i slep. Zdravko Ponoš nije čestitao predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću što ga je pobedio sa milion i po glasova razlike, a istovremeno je… »
Ponoš: Jeremić mi nije čestitao, sa Đilasom ozbiljni nesporazum zbog Pinka

Ponoš: Jeremić mi nije čestitao, sa Đilasom ozbiljni nesporazum zbog Pinka

Nova 13.04.2022
Predsednički kandidat koalicije „Ujedinjeni za pobedu Srbije“ Zdravko Ponoš izjavio je u intervjuu za "Nedeljnik" da mu lider Narodne stranke Vuk Jeremić, posle izbora, nije čestitao i da ne zna da li je glasao za njega. Ponoš, koji je po broju… »
Ponoš: Nemam sebi nešto ozbiljno da zamerim, Jeremić mi nije čestitao

Ponoš: Nemam sebi nešto ozbiljno da zamerim, Jeremić mi nije čestitao

N1 Info 13.04.2022
Zdravko Ponoš, kandidat koalicije Ujedinjeni za pobedu Srbije za predsednika Srbije na izborima održanim 3. aprila, izjavio je da "nema sebi nešto ozbiljno da zameri", da se "nije opterećivao brojkama", a da je sa Draganom Đilasom imao nesporazum u… »
"Sa Đilasom je bilo na ivici": Ponoš: Jeremić mi nije čestitao, ne znam ni da li je glasao za mene

"Sa Đilasom je bilo na ivici": Ponoš: Jeremić mi nije čestitao, ne znam ni da li je glasao za mene

Blic 13.04.2022
Predsednički kandidat koalicije "Ujedinjeni za pobedu Srbije“ Zdravko Ponoš izjavio je da mu lider Narodne stranke Vuk Jeremić, posle izbora, nije čestitao i da ne zna da li je glasao za njega. Ponoš, koji je po broju glasaova na predsedničkim… »
“Jeremić mi nije čestitao, ne znam da li je glasao za mene. Sa Đilasom sam se posvađao oko odlaska na Pink”: Zdravko…

“Jeremić mi nije čestitao, ne znam da li je glasao za mene. Sa Đilasom sam se posvađao oko odlaska na Pink”: Zdravko…

Nedeljnik 13.04.2022
Fotografija: Igor Pavićević Neki mi kažu da nije trebalo da se izjašnjavam o Mladiću, Srebrenici, gej pravima, ja mislim da je trebalo. Nijedno pitanje nisam ostavio neodgovoreno i da sam tako stekao taj imidž čoveka koji priča ono što misli… »
Koji je scenario ukoliko se donese odluka o novim izborima u Beogradu? Već je viđen 2013. godine

Koji je scenario ukoliko se donese odluka o novim izborima u Beogradu? Već je viđen 2013. godine

Telegraf 13.04.2022
Prvo se mora okončati izborni proces u Beograd koji je u toku. Glavna tema u javnosti i političkim krugovima u prethodnih nekoliko dana jesu beogradski izbori, a u tom kontekstu i sastanak predsednika Srbije i SNS Aleksandra Vučića i lidera Stranke… »
Šta radi desnica čekajući Vučićev odgovor Đilasu? Milica: ”Mi u tom susretu ne pronalazimo inspiraciju”

Šta radi desnica čekajući Vučićev odgovor Đilasu? Milica: ”Mi u tom susretu ne pronalazimo inspiraciju”

Pravda 13.04.2022
Dok se Zavetnici spremaju za obilaske opštinskih odbora i „intenzivniji rad“, koalicija NADA vidi tri moguća rešenja za situaciju u Beogradu – „tesna većina vlasti, velika koalicija ili novi izbori“, a Patriotski blok Boška Obradovića… »
Jeremić: Režim je uzdrman, Vučiću ne bi trebalo bacati pojas za spasavanje

Jeremić: Režim je uzdrman, Vučiću ne bi trebalo bacati pojas za spasavanje

Pravda 13.04.2022
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić izjavio je večeras da su rezultati izbora daleko lošiji od istraživanja javnog mnjenja rađenih pred izbore i koja su govorila da će koalicija Ujedinjeni za pobedu Srbije osvojiti više od 25 odsto glasova, kao… »
Šta rade liste desnice dok se čeka odgovor Vučića Đilasu: Zavetnici, NADA i Dveri različito o narednim koracima

Šta rade liste desnice dok se čeka odgovor Vučića Đilasu: Zavetnici, NADA i Dveri različito o narednim koracima

Danas 13.04.2022
Dok se Zavetnici spremaju za obilaske opštinskih odbora i „intenzivniji rad“, koalicija NADA vidi tri moguća rešenja za situaciju u Beogradu – „tesna većina vlasti, velika koalicija ili novi izbori“, a Patriotski blok Boška Obradovića… »
Vuk Jeremić: Režim je uzdrman, Vučiću ne bi trebalo bacati pojas za spasavanje

Vuk Jeremić: Režim je uzdrman, Vučiću ne bi trebalo bacati pojas za spasavanje

Glas Šumadije 13.04.2022
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić izjavio je danas da su rezultati izbora daleko lošiji od istraživanja javnog mnjenja kojima je javnost zasipana pred izbore i koja su govorila da će koalicija Ujedinjeni za pobedu Srbije osvojiti više od 25… »
Danas: Vučićev odgovor Đilasu zavisi od rezultata istraživanja javnog mnjenja

Danas: Vučićev odgovor Đilasu zavisi od rezultata istraživanja javnog mnjenja

Beta 13.04.2022
Odluku da li će se u gradu Beogradu održati novi izbori predsednik države i Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić doneće na osnovu rezultata istraživanja javnog mnjenja, odnosno "opipavanja pulsa birača" posle sastanka sa predsednikom… »
Danas: Vučićev odgovor Djilasu zavisi od rezultata istraživanja javnog mnjenja

Danas: Vučićev odgovor Djilasu zavisi od rezultata istraživanja javnog mnjenja

Radio sto plus 13.04.2022
„S obzirom da Vučić nije bio zadovoljan rezultatima SNS, kako na republičkom nivou, a posebno u Beogradu, nova istraživanja javnog mnjenja počela su da se izradjuju već drugog dana od održavanja izbora“, piše list Danas pozivajući se na izvor… »
„Vučićev odgovor Đilasu zavisi od rezultata istraživanja javnog mnjenja“

„Vučićev odgovor Đilasu zavisi od rezultata istraživanja javnog mnjenja“

Nova 13.04.2022
Odluku da li će se u gradu Beogradu održati novi izbori predsednik države i Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić doneće na osnovu rezultata istraživanja javnog mnjenja, odnosno "opipavanja pulsa birača" posle sastanka sa predsednikom… »
Danas: Vučićev odgovor Đilasu zavisi od rezultata istraživanja javnog mnjenja

Danas: Vučićev odgovor Đilasu zavisi od rezultata istraživanja javnog mnjenja

N1 Info 13.04.2022
Odluku da li će se u gradu Beogradu održati novi izbori predsednik države i Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić doneće na osnovu rezultata istraživanja javnog mnjenja, odnosno "opipavanja pulsa birača" posle sastanka sa predsednikom… »
Jeremić: Režim je uzdrman, Vučiću ne bi trebalo bacati pojas za spasavanje

Jeremić: Režim je uzdrman, Vučiću ne bi trebalo bacati pojas za spasavanje

Danas 12.04.2022
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić izjavio je večeras da su rezultati izbora daleko lošiji od istraživanja javnog mnjenja rađenih pred izbore i koja su govorila da će koalicija Ujedinjeni za pobedu Srbije osvojiti više od 25 odsto glasova, kao… »
Čekaju se istraživanja: Vučić opipava puls birača pre odluke o sudbini Beograda

Čekaju se istraživanja: Vučić opipava puls birača pre odluke o sudbini Beograda

Danas 12.04.2022
Odluku o tome da li će se u Beogradu održavati novi izbori, predsednik SNS i Srbije Aleksandar Vučić doneće na osnovu rezultata istraživanja javnog mnjenja, odnosno „opipavanja pulsa birača“ posle sastanka Vučića i Đilasa, koja bi trebalo da… »
Da li je na pomolu raspad koalicije Ujedinjeni za pobedu Srbije?

Da li je na pomolu raspad koalicije Ujedinjeni za pobedu Srbije?

Danas 12.04.2022
Koalicija Ujedinjeni za pobedu Srbije zvanično još postoji, ali joj se nezvanično nazire kraj. Možda kraj neće uslediti ovih dana, ali će se on desiti nakon ponavljanja izbora u Beogradu, a možda još ranije, krajem ove nedelje kada bi trebalo da… »

Vesti dana »