Povezane vesti

Nisam prestao da je volim Zola priznao da li bi se pomirio sa Miljanom, pa bez dlake na jeziku otkrio šta misli o njihovoj…

Nisam prestao da je volim Zola priznao da li bi se pomirio sa Miljanom, pa bez dlake na jeziku otkrio šta misli o njihovoj…

Alo 13.04.2022
Nije mu lako ni malo sa njom! U toku je radio Amnezija. Naredni gost bila je Miljana Kulić kojoj se pridružio Lazar Čolić Zola, koji je komentarisao Miljaninu izjavu da ga voli: - Ja sam sve ovo znao, ja nju nisam zaboravio, nisam prestao da je volim… »
Idem, ne mogu više Bebica hoće da pobegne iz Zadruge, pa došao da se pozdravi sa Miljanom i pomenuo joj roditelje, Zolina…

Idem, ne mogu više Bebica hoće da pobegne iz Zadruge, pa došao da se pozdravi sa Miljanom i pomenuo joj roditelje, Zolina…

Alo 13.04.2022
Iznenadio sve svojom odlukom! Miljana Kulić i Lazar Čolić Zola su došli u izolaciju nakon radija, gde im se pridružio Nenad Macanović Bebica: - Je l treba da kažem nešto Siniši i Mariji? - upitao je Bebica. - Što, šta se glupiraš, šta ideš -… »
Dobio šamar realnosti Bebica došao da obiđe Miljanu, a kad aje zatekao u Zolinom naručju uradio je ovo

Dobio šamar realnosti Bebica došao da obiđe Miljanu, a kad aje zatekao u Zolinom naručju uradio je ovo

Alo 13.04.2022
Šok! Miljana Kulić i Lazar Čolić Zola su razgovarali u izolaciji. Naime, Miljana je sela kod Zole u krevet i njih dvoje su pričali o svom odnosu: - Miljo opet jedeš noću, moraš malo da se primiriš... Nema smisla to da radiš - rekao je Zola. - Ma… »

Vesti dana »