Povezane vesti

Zverev ubedljivo startovao u Monte Karlu

Zverev ubedljivo startovao u Monte Karlu

Sportske.net 13.04.2022
Najbolji nemački teniser Aleksander Zverev počeo je danas svoj pohod ka tituli na turniru u Monte Karlu. On je danas ubedljivo savladao Argentinca Federika Delbonisa sa 2:0, po setovima 6:1 i 7:5, posle jednog sata i 27 minuta borbe. Delbonis je dobio… »
Novače, pali fitilj, Rolan Garos samo što nije

Novače, pali fitilj, Rolan Garos samo što nije

Nova 13.04.2022
Vreme je da srpski teniser pokrene motore. Kada je saopštio da će zaigrati na Mastersu u Monte Karlu, Novak Đoković je izazvao oduševljenje među ljubiteljima „belog sporta“. Ipak, ta radost je bila kratkog daha zbog lošeg izdanja, u potpunosti… »
Spektakl za spektaklom! Dva meča Novak Đoković - Rafael Nadal pre Rolan Garosa?

Spektakl za spektaklom! Dva meča Novak Đoković - Rafael Nadal pre Rolan Garosa?

Večernje novosti 13.04.2022
Novak Đoković i Rafael Nadal bi mogli da se dvaput sastanu pre dugo očekivanog okršaja na Rolan Garosu. Tanjug/AP Novak Đoković je juče protiv Alehandra Davidoviča Fokine doživeo poraz, usled čega u 2022. godini, iako je najbolje rangirani… »
Đoković opširno nakon poraza u monaku: „Moram da gradim formu za RG, igrao sam u gorim atmosferama“!

Đoković opširno nakon poraza u monaku: „Moram da gradim formu za RG, igrao sam u gorim atmosferama“!

Hot sport 13.04.2022
Sumirao razloge poraza! Najbolji teniser sveta, Novak Đoković, poražen je od španskog tenisera Alehandra Davidovića Fokine sa 2:1 u setovima, a rezultat po njima iznosio je 6:3, 6:7, 6:2. Špancu je trebalo 2 sata i 50 minuta da eliminiše Đokovića… »
Jedva dočekali: ATP "proslavio" šok-poraz koji je Novak Đoković doživeo na mastersu u Monte Karlu

Jedva dočekali: ATP "proslavio" šok-poraz koji je Novak Đoković doživeo na mastersu u Monte Karlu

Večernje novosti 13.04.2022
Novak Đoković i Alehandro Davidovič Fokina sastali su se u drugom kolu mastersa u Monte Karlu, a ne samo da konačan rezultat nije bio onakav kakvim su se nadali Noletovi navijači, pa i sam najbolji teniser sveta, već kao da je taj epilog izazvao… »
Alkaraz odmeren nakon neočekivanog poraza: „Mogao sam da pobedim, niko nije umro“!

Alkaraz odmeren nakon neočekivanog poraza: „Mogao sam da pobedim, niko nije umro“!

Hot sport 13.04.2022
Ima sve obrise velikog šampiona! Španski teniser Karlos Alkaraz poražen je od AmerikancaSebastijana Korde posle nešto više od tri sata tenisa sa 2:1, a rezultat po setivoima bio je 7:6 (7-2), 6:7 (5-7), 6:3. Ovo je svojevrsna mini-senzacija, jer je… »
Šok u Monte Karlu: Nakon Đokovića ispao još jedan favorit!

Šok u Monte Karlu: Nakon Đokovića ispao još jedan favorit!

Večernje novosti 13.04.2022
ŠPANSKI teniser Karlos Alkaraz je poražen od Amerikanca Sebastijana Korde u drugom kolu mastersa u Monte Karlu 2:1 (7:6 (7-2), 6:7 (5-7), 6:3). FOTO: AP Ovaj trijumf Korde spada u svojevrsnu senzaciju jer je Alkaraz nedavno osvojio Majami usled… »
Odluka pada na dan pobede? Đoković će sigurno biti prvi do 9. maja, a poraz pre polufinala Madrida bio bi poguban

Odluka pada na dan pobede? Đoković će sigurno biti prvi do 9. maja, a poraz pre polufinala Madrida bio bi poguban

Večernje novosti 13.04.2022
DUGO očekivani povratak na teren Novaka Đokovića nije ispao onako kako su se nadali navijači najboljeg tenisera sveta, ali poraz u drugom kolu Monte Karla neće mnogo poremetiti njegovu poziciju na prvom mestu ATP liste. FOTO: EPA Jer, Nole nije ni… »
Fokina: Nedostajao mi je Novak

Fokina: Nedostajao mi je Novak

Sport klub 13.04.2022
Španski teniser Alehandro Davidovič-Fokina izjavio je da je srećan zbog pobede nad Novakom Đokovićem u drugom kolu Mastersa u Monte Karlu. Davidovič-Fokina je napravio veliko iznenađenje savladavši najboljeg tenisera sveta rezultatom 6:3, 6:7, 6:1… »
Senzacija u monte karlu: Nakon Đokovića još jedan od favorita ispao, Korda bolji od Alkaraza!

Senzacija u monte karlu: Nakon Đokovića još jedan od favorita ispao, Korda bolji od Alkaraza!

Hot sport 13.04.2022
Šta je ovo bilo! Španski teniser Karlos Alkaraz poražen je od AmerikancaSebastijanaKorde posle nešto više od tri sata tenisa sa 2:1, a rezultat po setivoima bio je 7:6 (7-2), 6:7 (5-7), 6:3. Ovo je svojevrsna mini-senzacija, jer je nakon osvajanja… »
Đoković nije ličio na sebe

Đoković nije ličio na sebe

Politika 13.04.2022
U drugom kolu: Đoković – D. Fokina 3:6, 7:6 (5), 1:6. – Najbolji teniser na svetu nije igrao onako kako zna na svom prvom meču posle sedam nedelja. – Pobeda Lasla Đerea. Najbolji teniser na svetu Novak Đoković nije ličio na sebe na svom prvom… »
Novak mu naneo najteži poraz, a Laslo će želeti novu senzaciju: Sjajna pobeda Đerea, sada će imati najveći izazov!

Novak mu naneo najteži poraz, a Laslo će želeti novu senzaciju: Sjajna pobeda Đerea, sada će imati najveći izazov!

Mondo 13.04.2022
Imajući u vidu da nema ni Rafaela Nadala ni Novaka Đokovića, Đere će u 3. kolu Monte Karla imati možda i najtežeg mogućeg protivnika na zemljanoj podlozi. Imajući u vidu da nema ni Rafaela Nadala ni Novaka Đokovića, Đere će u 3. kolu Monte… »
VIDEO „Novakov poraz nas je šokirao, zna se zašto nije imao snage“

VIDEO „Novakov poraz nas je šokirao, zna se zašto nije imao snage“

Nova 13.04.2022
Novak Đoković je odmah ispao sa Mastersa u Monte Karlu, a o razlozima poraza od Alehandra Davodiviča Fokine za "Probudi se" na TV Nova S govorio je Nebojša Višković. „Potpuno sam fizički, što mi se nije dešavalo mnogo puta u karijeri. Imao sam… »
Upozorenje za Đokovića: Koliko je značajan poraz u MK?

Upozorenje za Đokovića: Koliko je značajan poraz u MK?

Sport klub 13.04.2022
Istorijski gledano, Monte Karlo nije indikator za sezonu na šljaci Novaka Đokovića, ali njegovi navijači imaju razloga za strepnju. U porazu od Alehandra Davidoviča Fokine sa 6:3, 6:7 (5-7), 6:1, prvi teniser sveta odigrao je jedan od najlošijih… »
Pobedio Novaka, pa objasnio recept: "Ljudi, ja sam odrastao gledajući Đokovića!"

Pobedio Novaka, pa objasnio recept: "Ljudi, ja sam odrastao gledajući Đokovića!"

Sportske.net 13.04.2022
Poseban je osećaj kada pobedite najboljeg na svetu u bilo čemu, a o tome je govorio i Alehandro Davidovič Fokina, jedan od najmlađih tenisera u top 50 na ATP turu. On je slavio protiv Novaka Đokovića na turniru u Monte Karlu u okviru drugog kola sa… »
Šok - Novak doživeo debakl, a uvećao prednost na ATP listi: Ostaje prvi u inat celom svetu, razlika više nije 10 bodova!

Šok - Novak doživeo debakl, a uvećao prednost na ATP listi: Ostaje prvi u inat celom svetu, razlika više nije 10 bodova!

Mondo 13.04.2022
Istina, Novak Đoković je odigrao loše u Monte Karlu, ali je i pored toga uspeo da uveća prednost na vrhu rang liste i još neko vreme će svi morati da ga zovu najboljim igračem sveta. Istina, Novak Đoković je odigrao loše u Monte Karlu, ali je i… »
Đoković ispao u drugom kolu Monte Karla

Đoković ispao u drugom kolu Monte Karla

Danas 13.04.2022
Srpski teniser Novak Đoković izgubio je od Španca Alehandra Davidoviča-Fokine rezultatom 6:3 .6:7, 6:1 u svom prvom meču na Mastersu u Monte Karlu. Đoković, koji je na ovaj turnir došao kao prvi teniser sveta, prikazao je lošu igru. Videlo se da… »
Bruka i sramota! Novinar slagao Novaka na konferenciji, Đoković ga ućutkao za sva vremena

Bruka i sramota! Novinar slagao Novaka na konferenciji, Đoković ga ućutkao za sva vremena

Večernje novosti 12.04.2022
Novak Đoković i Alehandro Davidovič Fokina sastali su se u drugom kolu mastersa u Monte Karlu, a ne samo da konačan rezultat nije bio onakav kakvim su se nadali Noletovi navijači, pa i sam najbolji teniser sveta, već se i posle tog duela desila… »
Đoković: Nisam se fizički osećao dobro

Đoković: Nisam se fizički osećao dobro

Danas 12.04.2022
Najbolji teniser sveta Novak Đoković izgubio je u drugom kolu turnira u Monte Karlu od Alehandra Davidoviča Fokine (6:3, 6:7, 6:1). a posle meča je izjavio da se nije fizički dobro osećao. Bio je ovo Đokoviću prvi zvanični meč posle 48 dana, i… »

Vesti dana »