Povezane vesti
Ekonomija, Balkan i poskupljenja: Porast troškova života - nestašice, protesti i redovi širom sveta
BBC News 14.04.2022
Svet se priprema za novi skok cena pošto je ruska invazija na Ukrajinu dovela do rasta cena sirove nafte, đubriva i pšenice. Cena hrane je dostigla rekordne visine otkako je počela da se vodi evidencija pre 60 godina, prema indeksu Ujedinjenih nacija… »
Ekonomija, Balkan i poskupljenja: Porast troškova života - nestašice, protesti i redovi širom sveta
Južne vesti 14.04.2022
Getty Images/Hannibal Hanschke Pandemija korona virusa, a potom i rat u Ukrajini koji traje više od 50 dana i čiji se kraj ne nazire, negativno su uticali na kretanja na globalnom tržištu, a širom sveta cene raznih proizvoda, namirnica i energenata… »
Inflacija u svetu obara decenijske rekorde - da li se i Srbija približava dvocifrenom rastu cena
Euronews 14.04.2022
Razmere ukrajinsko-ruskog sukoba vidljive su ovih dana i u zvaničnoj statistici većine evropskih država. Kriza nastala kao posledica rata u Ukrajini pogurala je cene energenata i hrane, a inflacija obara rekorde koji nisu dostignuti decenijama unazad… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 5 satijoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 5 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 4 satijoš 2 povezane

MUP: Zbog drastičnog narušavanja javnog reda i mira u Nišu policija će privesti odgovorne
Danas pre 6 satijoš 1 povezana