Povezane vesti

Šok obrt Car ipak odlučio da se pridruži Dalili na slikanju, a evo kako je ona reagovala

Šok obrt Car ipak odlučio da se pridruži Dalili na slikanju, a evo kako je ona reagovala

Alo 17.04.2022
Predomislio se! Filip Car, posle dužeg vremena, odlučio je da se pridruži Dalili Dagojević, kako bi se slikali za uskršnju temu za portal pink.rs. PrintScreen YouTube/Zadruga Official Ovaj par nije progovorio ni jednu reč, već je samo obavio… »
Vidno neraspoložene Aleks i Dalila bez reči obavile zadatak, a evo kako su pozirale

Vidno neraspoložene Aleks i Dalila bez reči obavile zadatak, a evo kako su pozirale

Alo 17.04.2022
Obavile fotografisanje. Bivša supruga Dejana Dragojevića, Dalila Dragojević i trenutna devojka Aleksandra Nikolić obavili su fotografisanje. Njih dve su se fotografisale na doku, gde je pogeld očaravajući. Printscreen ŠOK OBRT Car ipak odlučio da… »
Emotivno sam nestabilan Mensur otkrio šta mu je slaba tačka, Miki na sve načine pokušao da ga dozove pameti

Emotivno sam nestabilan Mensur otkrio šta mu je slaba tačka, Miki na sve načine pokušao da ga dozove pameti

Alo 17.04.2022
Smatra da je u pravu za sve. Miki Đuričić pokušava da objasni Mensuru Ajdarpašiću da se nije dobro pokazao u vezi sa Milicom Veselinović. Međutim, on i dalje misli da je njihova veza idealna. - Napravio si sebi zlo i problem a došao si zbog para… »
Bebice moja Miljana počela da tepa Zoli kao Nenadu, on doživeo pomračenje pa joj jasno stavio do znanja kako stoje stvari

Bebice moja Miljana počela da tepa Zoli kao Nenadu, on doživeo pomračenje pa joj jasno stavio do znanja kako stoje stvari

Alo 17.04.2022
Šok! Miljana Kulić je zagrlila Lazara Čolića Zolu i krenula je da mu tepa kao što je tepala Bebici. On se odmah naljutio i rekao joj da to ne radi više. - Kako si dobar, bebica moja - govori Miski. - Nemoj sa mnom tako - rekao je Zola. PrintScreen… »

Vesti dana »