Povezane vesti

Rasulo U Beloj kući Osmakčić uvredio Anđelu, zadrugari se obrušili na njega, a onda je Mateja zaštitio

Rasulo U Beloj kući Osmakčić uvredio Anđelu, zadrugari se obrušili na njega, a onda je Mateja zaštitio

Alo 18.04.2022
Opšti haos t+za crnim stolom. U toku je anketa u Beloj kući u kojoj zadrugari navode osobu koja je najsamoživija u Zadruzi. - Filip i Dalila, oni to pokazuju najviše. Gruja je tu takođe, Osmakčić isto, i Viki i njihvov odnos - rekla je Anđela… »
Pokušao da se opere pred svima Car se pravdao zadrugarima, dok je Dalila napravila čudan izbor samoživih zadrugara

Pokušao da se opere pred svima Car se pravdao zadrugarima, dok je Dalila napravila čudan izbor samoživih zadrugara

Alo 18.04.2022
Car misli da ipak nije samoživ koliko. U toku je anketa u Beloj kući, zadrugari biraju najsamoživiju osobu. Ovonedeljni vođa Anđelo Ranković dao je reč Filipu Caru. - Ne bih se složio sa stvarima koje ste naveli, kao ni sa ovim o čemu sad… »
Očitala mu lekiciju za sva vremena Aleks rekla sve u lice Gruji, pa navela Dalilu za najsamoživiju osobu

Očitala mu lekiciju za sva vremena Aleks rekla sve u lice Gruji, pa navela Dalilu za najsamoživiju osobu

Alo 18.04.2022
Aleks bez dlake na jeziku. U toku je anketa u Beloj kući u kojoj zadrugari navode osobu koja je najsamoživija u Zadruzi. Anđelo Ranković kao ovonedeljni vođa je dao reč Aleks Nikolić: Printscreen - Prvo da čestitam Dejanovoj baki Rosalindi… »
On te istroši kao krpu Lepi Mića sasuo istinu Ani Jovanović u lice, zadrugarka na sve načine pokušala da se opravda

On te istroši kao krpu Lepi Mića sasuo istinu Ani Jovanović u lice, zadrugarka na sve načine pokušala da se opravda

Alo 18.04.2022
Jovanovićeva bezuspešno se pravdala. U toku je anketa u Beloj kući, zadrugari biraju najsamoživiju osobu. Ovonedeljni vođa Anđelo Ranković dao je reč Lepom Mići. - Samoživost je karakterna crta koja ljude označava kao jako loše, nehumane i… »
Astrolog marko ponovo objasnio sve Osmakčić svojim izlaganjem nasmejao zadrugare do suza, pa opet pomenuo nju

Astrolog marko ponovo objasnio sve Osmakčić svojim izlaganjem nasmejao zadrugare do suza, pa opet pomenuo nju

Alo 18.04.2022
Marko se razume u horoskopske znake. U toku je anketa u Beloj kući u kojoj zadrugari navode osobu koja je najsamoživija u Zadruzi. Naredni koji je dobio reč bio je Nenad Aleksić Ša. - Moram da navedem Mimu i Gruju, jer ja znam kako je to, ja sam taj… »
Ne želim da budem kao vi, bilo bi me sramota Milica brutalno poljuvala zadrugare, pa Cara i Dalilu navela za najsamoživije…

Ne želim da budem kao vi, bilo bi me sramota Milica brutalno poljuvala zadrugare, pa Cara i Dalilu navela za najsamoživije…

Alo 18.04.2022
Šokantno! U toku je sastanak na temu "Najsamoživija osoba u Zadruzi". Ovonedeljni vođa, Anđelo Ranković je reč dao Mini Vrbaški: - Miljana je najsamoživija prema svima. Dozvoljava sebi da se iživljava na svima nama i onda ustane ovde i krene da… »

Vesti dana »

Asanž sleteo u Australiju – u zagrljaju supruge (FOTO)

Asanž sleteo u Australiju – u zagrljaju supruge (FOTO)

N1 Info pre 35 minutajoš 35 povezanih
Nova runda pregovora između Srbije i Kosova

Nova runda pregovora između Srbije i Kosova

Al Jazeera pre 1 satjoš 37 povezanih
Srbija na Euru - Nedovoljan jedan!

Srbija na Euru - Nedovoljan jedan!

Sportske.net pre 1 satjoš 37 povezanih
Rusija: Uništeno; Kreće radijacija?

Rusija: Uništeno; Kreće radijacija?

B92 pre 1 satjoš 21 povezana