Povezane vesti
Srpkinje nastavljaju pohod ka EP: Posle Turkinja sledi najvažnija utakmica
Večernje novosti 19.04.2022
SELEKTOR ženske rukometne reprezentacije Srbije Uroš Bregar rekao je danas da očekuje težak meč protiv Turske u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo, kao i da se nada da će selekcija biti na dobrom nivou tokom cele utakmice. FOTO: RSS - Očekujem tešku… »
Bregar: Očekuje nas težak meč protiv Turske
Nova 19.04.2022
Srbija igra ključne mečeve za plasman na Evropsko prvenstvo Selektor ženske rukometne reprezentacije Srbije Uroš Bregar rekao je da očekuje težak meč protiv Turske u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo, kao i da se nada da će selekcija biti na dobrom… »
Vesti dana »

Uživo bura u svetu nakon sastanka Putina i Trampa! Evo kakav dogovor je pao, ključni uslov Amerike nije ispunjen: Rusi non stop provocirali, jedna rečenica je sve bacila u trans
Blic pre 50 minutajoš 24 povezane

Čitač sa usana o razgovoru između Trampa i Putina na pisti: "Pomoći ću ti“ - "Dovešću stvar do kraja"
Telegraf pre 5 satijoš 10 povezanih

Treći dan protesta širom Srbije (VIDEO, FOTO): Policija bacila suzavce, u Nemanjinoj zapaljeni kontejneri, u Nišu sukobi, policija evakuisala Karleušu iz Loznice
Danas pre 5 satijoš 6 povezanih

Dačić: I večeras narušavan javni red i mir, povređeno šest policajaca, privedeno 38 lica
Euronews pre 5 satijoš 4 povezane