Povezane vesti

Aleksić: Vučić ne sme da dođe na suđenje, hrabar samo kad laže pred kamerama

Aleksić: Vučić ne sme da dođe na suđenje, hrabar samo kad laže pred kamerama

Nova 19.04.2022
Pred Trećim osnovnim sudom u Beogradu je posle nekoliko odlaganja počelo suđenje po tužbi koju je potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić podneo protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića zbog povrede časti i ugleda. Za danas je bilo… »
Palibrk: Vučić će podneti protivtužbu protiv Miroslava Aleksića

Palibrk: Vučić će podneti protivtužbu protiv Miroslava Aleksića

Nova 19.04.2022
Pred Trećim osnovnim sudom u Beogradu danas je počelo suđenje po tužbi koju je potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić podneo protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića zbog povrede časti i ugleda. Vučićev branilac do sledećeg ročišta… »
Aleksić: Vučić ne sme da dođe na suđenje, hrabar je samo kad sam laže pred kamerama

Aleksić: Vučić ne sme da dođe na suđenje, hrabar je samo kad sam laže pred kamerama

Beta 19.04.2022
Pred Trećim osnovnim sudom u Beogradu danas je, posle nekoliko odlaganja, počelo sudjenje po tužbi koju je potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić podneo protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića zbog povrede časti i ugleda. Za danas je… »
Aleksić dao iskaz u sudu, Vučić nije uredno pozvan na suđenje

Aleksić dao iskaz u sudu, Vučić nije uredno pozvan na suđenje

Dnevnik 19.04.2022
BEOGRAD: Pred Trećim osnovnim sudom u Beogradu je počelo suđenje po tužbi koju je potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić podneo protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića zbog povrede časti i ugleda. Branilac predsednika Vučića, Dragan… »
Počelo suđenje po tužbi Miroslava Aleksića protiv Vučića

Počelo suđenje po tužbi Miroslava Aleksića protiv Vučića

N1 Info 19.04.2022
Pred Trećim osnovnim sudom u Beogradu je posle nekoliko odlaganja počelo suđenje po tužbi koju je potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić podneo protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića zbog povrede časti i ugleda. Za danas je bilo… »
Aleksić: Vučić ne sme da dodje na sudjenje, hrabar je samo kad sam laže pred kamerama

Aleksić: Vučić ne sme da dodje na sudjenje, hrabar je samo kad sam laže pred kamerama

Radio sto plus 19.04.2022
Za danas je bilo predvidjeno da iskaze daju Vučić i Aleksić, ali se Vučić nije pojavio, pa je iskaz dao samo Aleksić, dok je saslušanje Vučića odloženo za sledeće ročište, saopštila je Narodna stranka. Aleksić je posle sudjenja rekao da je… »
Miroslav Aleksić: Vučić ne sme da dođe na suđenje, hrabar je samo kad sam laže pred kamerama

Miroslav Aleksić: Vučić ne sme da dođe na suđenje, hrabar je samo kad sam laže pred kamerama

Glas Šumadije 19.04.2022
Pred Trećim osnovnim sudom u Beogradu danas je posle nekoliko odlaganja počelo suđenje po tužbi koju je potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić podneo protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića zbog povrede časti i ugleda. Za danas je bilo… »

Vesti dana »

Danas pretežno sunčano i toplije, vetar u slabljenju

Danas pretežno sunčano i toplije, vetar u slabljenju

Politika pre 43 minutajoš 11 povezanih
Gori nasred mora: Napadnut naftni tanker

Gori nasred mora: Napadnut naftni tanker

B92 pre 1 satjoš 8 povezanih
I ove nedelje besplatni preventivni pregledi

I ove nedelje besplatni preventivni pregledi

Ritam grada Kg pre 1 satjoš 6 povezanih