Povezane vesti

Gori crni sto Zadrugari skočili na Osmakčića, Anđela napustila kuću u suzama

Gori crni sto Zadrugari skočili na Osmakčića, Anđela napustila kuću u suzama

Alo 19.04.2022
Žestoko. U toku je porodični sastanak na temu "međuljudskih odnosa". Ovonedeljni vođa Anđelo Ranković dao je reč Marku Osmakćiću koji je zaratio sa skoro svim zadrugarima koji borave u Beloj kući. Tenzija nije nikada bila veća. Printscreen - Za… »
Ti si načitani primitivac Marko brutalno uvredio Mikija, on mu odmah žestoko uzvratio

Ti si načitani primitivac Marko brutalno uvredio Mikija, on mu odmah žestoko uzvratio

Alo 19.04.2022
Haos je sve veći. U toku je porodični sastanak na temu međuljudskih odnosa. Ovonedeljni vođa Anđelo Ranković dao je reč Marku Osmakčiću, koji je komentarisao njegov sukob sa Anđelom Đuričić. Posle toga je Marko ušao u sukob mišljenja sa… »
Rasplamsao se rat bivših drugarica Žestoka svađa Dalile i Anđele, pljuštale uvrede na sve strane

Rasplamsao se rat bivših drugarica Žestoka svađa Dalile i Anđele, pljuštale uvrede na sve strane

Alo 19.04.2022
Žestoka svađa. U toku je porodični sastanak na temu međuljudskih odnosa. Ovonedeljni vođa Anđelo Ranković dao je reč Lepom Mići koji je komentarisao prijateljski odnos Dalile Dragojević i Anđele Đuričić: Printscreen - Čekaš pitanje da bi… »
Nije te je*AO samo onaj ko te nije pitao Miljana oplela po Milici, a ona joj uzvratila najniže

Nije te je*AO samo onaj ko te nije pitao Miljana oplela po Milici, a ona joj uzvratila najniže

Alo 19.04.2022
Miljana oplela po Milici. U toku je porodični sastanak na temu "međuljudskih odnosa". Ovonedeljni vođa Anđelo Ranković dao je reč Miljani Kulić: Printscreen - Izviniću se Filipu i nikada se više neće ponoviti. Znam kako je mene boello kada su mi… »

Vesti dana »