Povezane vesti

Tragedija u Novim Banovcima na Uskrs: Zagrlio ženu, pa se razneo bombom

Tragedija u Novim Banovcima na Uskrs: Zagrlio ženu, pa se razneo bombom

Telegraf 25.04.2022
Telo poslato na obdukciju, policija saslušala njegovu suprugu. Marko R. (36) iz Novih Banovaca izvršio je samoubistvo juče, oko 22 sata u porodičnom dvorištu, prvog dana Vaskrsa. Svedok ovog zločina bila je njegova supruga. Ona je policiji rekla da… »
Crni uskrs u Srbiji: Tokom praznika život izgubilo najmanje sedmoro ljudi

Crni uskrs u Srbiji: Tokom praznika život izgubilo najmanje sedmoro ljudi

Blic 25.04.2022
Tokom prazničnih dana u Srbiji se dogodio niz nesreća koje su zauvek zavile u crno nekoliko porodica. Nažalost, od Velikog petka su počele da se nižu tragedije - samoubistva, ubistvo, pokušaj ubistva, kafanske tuče i saobraćajne nesreće, a život… »
"Sin mu je rekao u utorak ili: Nikad!" Otkriven razlog strašne tragedije u Banovcima: Marko se razneo bombom posle svađe sa…

"Sin mu je rekao u utorak ili: Nikad!" Otkriven razlog strašne tragedije u Banovcima: Marko se razneo bombom posle svađe sa…

Blic 25.04.2022
Razlog zbog kog je Marko Radojičić (36) digao ruku na sebe bio je, kako se pretpostavlja, taj što poslednjih godinu dana nije mogao da viđa decu, zbog čega je mnogo patio. Kako priča Markova tašta Višnja, praznični dan je u njihovoj kući… »
Tragediji u Novim Banovcima prethodilo slavlje: Muzika se čula ceo dan

Tragediji u Novim Banovcima prethodilo slavlje: Muzika se čula ceo dan

Nova 25.04.2022
Marko R. (36) iz Novih Banovaca u Staroj Pazovi izvršio je samoubistvo juče, a prema saznanjima našeg portala, tragediji je prethodilo slavlje. Prema rečima komšija, u kući stradalog Marka i Branke juče se tokom celog dana čula muzika. „Juče su… »
Zagrlio je suprugu i rekao: „Nosićeš me na duši“, pa se razneo bombom

Zagrlio je suprugu i rekao: „Nosićeš me na duši“, pa se razneo bombom

Nova 25.04.2022
Marko R. (36) iz Novih Banovaca u Staroj Pazovi, izvršio je samoubistvo juče, prvog dana Vaskrsa, a njegova porodica ne može da dođe sebi od tragedije koja ih je zadesila. Marko je kobnog dana najpre zagrlio ženu, potom uzeo bombu, izašao u… »
Stradali Marko najavljivao samoubistvo: Detalji tragedije u Novim Banovcima

Stradali Marko najavljivao samoubistvo: Detalji tragedije u Novim Banovcima

Nova 25.04.2022
Marko R. (36) iz Novih Banovaca u Staroj Pazovi izvršio je samoubistvo juče, a kako saznajemo sa lica mesta, stradali muškarac je i ranije najavljivao da će sebi oduzeti život. Cela tragedija dogodila se u dvorištu porodične kuće, u kojoj je… »
"Zagrlio je i kazao: Nosićeš me na duši" Detalji užasa u Banovcima: "Držao je bombu u ruci, rekla mu je da se ne blesavi…

"Zagrlio je i kazao: Nosićeš me na duši" Detalji užasa u Banovcima: "Držao je bombu u ruci, rekla mu je da se ne blesavi…

Blic 25.04.2022
Rekao joj je "Nosičeš me na duši", u ruci je imao bombu ona je videla i rekla da se ne blesavi, deca su tad počela da plaču, krenula je prema njima da ih smiri, a on je izašao i ispred vrata aktivirao bombu, odbacila ga je nekoliko metara, ovim… »
Nosićeš me na duši! Novi detalji tragedije u Banovcima Razbio telefone, zagrlio ženu pa otišao u smrt: Rekla mu da se ne…

Nosićeš me na duši! Novi detalji tragedije u Banovcima Razbio telefone, zagrlio ženu pa otišao u smrt: Rekla mu da se ne…

Kurir 25.04.2022
Muškarac iz Novih Banovaca u Staroj Pazovi juče je izvršio samoubistvo u dvorištu porodične kuće. On je zaglio ženu, potom uzeo bombu, izašao u dvorište i aktivirao je. On je dve i po godine živeo sa suprugom u porodičnoj kući u Novim… »
Marko je zagrlio suprugu, uzeo bombu, izašao u dvorište i razneo se

Marko je zagrlio suprugu, uzeo bombu, izašao u dvorište i razneo se

Luftika 25.04.2022
Marko R. (36) iz Novih Banovaca u Staroj Pazovi, izvršio je samoubistvo juče, prvog dana Vaskrsa. On je zaglio ženu, potom uzeo bombu, izašao u dvorište i aktivirao je. Kako nezvanično saznaju mediji, tragedija se dogodila sinoć oko 21.00 čas, a… »
Tragedija u novim banovcima: Rekao supruzi da je grli poslednji put, uzeo bombu i razneo se u dvorištu kuće

Tragedija u novim banovcima: Rekao supruzi da je grli poslednji put, uzeo bombu i razneo se u dvorištu kuće

Blic 25.04.2022
Pre nego što je juče izvršio samoubistvo Marko R. (36) iz Novih Banovaca je zagrlio suprugu i rekao joj da je to poslednji put da je grli, a onda je uzeo bombu i razneo se u dvorištu kuće. Marko je, prema rečima supruge, i ranije imao suicidne misli… »
Tragedija u Novim Banovcima: Zagrlio suprugu, izašao iz kuće i razneo se bombom

Tragedija u Novim Banovcima: Zagrlio suprugu, izašao iz kuće i razneo se bombom

Nova 25.04.2022
Marko R. (36) iz Novih Banovaca u Staroj Pazovi, izvršio je samoubistvo juče, prvog dana Vaskrsa. On je zaglio ženu, potom uzeo bombu, izašao u dvorište i aktivirao je. Kako nezvanično saznaju mediji, tragedija se dogodila sinoć oko 21.00 čas, a… »
Otkrivamo šta je prethodilo samoubistvu bombom u Novim Banovcima: Telo na obdukciji

Otkrivamo šta je prethodilo samoubistvu bombom u Novim Banovcima: Telo na obdukciji

Telegraf 25.04.2022
Kako "Telegraf.rs" saznaje, muškarac je aktivirao bombu i legao preko nje. Marko R. (36) iz Novih Banovaca juče je, prvog dana Uskrsa, presudio je sebi ručnom bombom nakon svađe sa suprugom. - U večernjim satima došlo je do verbalne svađe dvoje… »

Vesti dana »