Povezane vesti

Prekinula sastanak Dalila traži Anđelu da joj kaže sve što misli o njoj, Car ubeđen da može opet da bude sa…

Prekinula sastanak Dalila traži Anđelu da joj kaže sve što misli o njoj, Car ubeđen da može opet da bude sa…

Alo 25.04.2022
Haos. U toku je podela budžeta, koju deli ovonedeljni vođa Anđelo Ranković. Vođa je sledeći srednji budžet dao Filipu Caru. PrintScreen YouTube/Zadruga Official - Prvu put sam mu dao mali, pa onda srednji budžet. Dalila i ti ste mi u rangu sa Viki… »
Stavio ih u isti koš Anđelo postideo ove dve zadrugarke, pa otkrio da razume Miljanu i Zolu

Stavio ih u isti koš Anđelo postideo ove dve zadrugarke, pa otkrio da razume Miljanu i Zolu

Alo 25.04.2022
Podela budžeta. U toku je podela budžeta, koju deli ovonedeljni vođa Anđelo Ranković. Vođa je sledeća dva mala budžeta dao Miljani Kulić i Nenadu Macanoviću Bebici. Pa je treći srednji budžet dao Lazaru Čoliću Zoli. Printscreen - Miljana mi… »
Nije preboleo dalilu Anđelo prouzrokovao haos u Zadruzi, Aleks mu besna sasula sve u lice

Nije preboleo dalilu Anđelo prouzrokovao haos u Zadruzi, Aleks mu besna sasula sve u lice

Alo 25.04.2022
Haos. U toku je podela budžeta, koju deli ovonedeljni vođa Anđelo Ranković. Vođa je sledeći mali budžet dao Dejanu Dragojeviću i Aleksandri Nikolić: Printscreen - Što se tiče podele pbuđžetam, kao što sam rekao i prošle nedelje. Moje… »

Vesti dana »