Povezane vesti
Za „Ubij, Srbina“ 16.500 evra
Danas 25.04.2022
Disciplinski sudija ABA Lige izrekla je kaznu Košarkaškom klubu Budućnost zbog propusta u urganizaciji meča sa Crvenom zvezdom, koji je odigran 16. aprila. Podgoričani su kažnjeni sa 16.500 evra, a kao razlog se navodi to što su gladaoci tokom utakmice… »
Podgoričani skandirali "ubij Srbina": ABA liga kaznila Budućnost posle velikog skandala na meču sa Zvezdom
Večernje novosti 25.04.2022
SKANDAL koji se desio u Podgorici dobio je epilog. Foto: Budućnost VOLI Košarkaški klub Budućnost je kažnjen sa 16.500 evra zbog incidenata u meču ABA lige protiv Crvene zvezde. Kao razlog navodi se ubacivanje na teren upaljača, metalnih novčića i… »
Vesti dana »

UKRAJINSKA KRIZA: Tramp: Doći će do razmene teritorija; Zelenski: Nema znakova da se Rusija priprema da okonča neprijateljstva u Ukrajini
RTV pre 32 minutajoš 7 povezanih

Vremenska prognoza za utorak, 12. avgust: Danas veoma toplo, temperatura do 38 stepeni
Beta pre 7 satijoš 6 povezanih

Veliki požar kod Podgorice pod kontrolom, očekuje se pomoć Srbije i Hrvatske, stradale i kuće
Danas pre 11 satijoš 3 povezane

VIDEO: Dodik i patrijarh Porfirije zajedno brali borovnice na Jahorini
Radio 021 pre 22 minutajoš 2 povezane