Povezane vesti

Darko Lazić dobio maksimalnu kaznu?! Pevač napustio policijsku stanicu, evo šta je imao da poruči!

Darko Lazić dobio maksimalnu kaznu?! Pevač napustio policijsku stanicu, evo šta je imao da poruči!

Mondo 27.04.2022
Darko Lazić napustio je policijsku stanicu Savski venac, a mediji pišu da mu je određena maksimalna kazna za dela koja mu se stavljaju na teret. Darko Lazić napustio je policijsku stanicu Savski venac, a mediji pišu da mu je određena maksimalna… »
"Koliko puta treba da se našiba i skrlja? Ubiće i sebe i još nekoga!" Jelena besna zbog Darka Lazića - hospitalizujte ga

"Koliko puta treba da se našiba i skrlja? Ubiće i sebe i još nekoga!" Jelena besna zbog Darka Lazića - hospitalizujte ga

Mondo 27.04.2022
Postupke Darka Lazića žestoko je osudila Jelena Maćić, koja se oglasila na društvenim mrežama nakon njegovog privođenja. Postupke Darka Lazića žestoko je osudila Jelena Maćić, koja se oglasila na društvenim mrežama nakon njegovog privođenja… »
Prvo oglašavanje Darka Lazića! Pevač besan nakon privođenja, ovako komentariše slučaj - Uvek sam drogiran i sve najgore!

Prvo oglašavanje Darka Lazića! Pevač besan nakon privođenja, ovako komentariše slučaj - Uvek sam drogiran i sve najgore!

Mondo 27.04.2022
Darko Lazić se nakon privođenja zbog bahate vožnje prvi put oglasio za medije. Darko Lazić se nakon privođenja zbog bahate vožnje prvi put oglasio za medije. Kao bomba je u svim domaćim medijima odjeknula vest da je Darko Lazić priveden rano… »
Prve slike Darka Lazića nakon privođenja! Uslikan u policijskom vozilu - sa osmehom na licu napustio stanicu! (foto)

Prve slike Darka Lazića nakon privođenja! Uslikan u policijskom vozilu - sa osmehom na licu napustio stanicu! (foto)

Mondo 27.04.2022
Darko Lazić pušten je iz policijske stanice na Novom Beogradu, ovo su prve slike. Darko Lazić pušten je iz policijske stanice na Novom Beogradu, ovo su prve slike. Darko Lazić priveden je rano jutros oko 4 ujutru kada ga je presretač uhvatio na… »
Oglasila se i Darkova bivša! Marina otkrila šta se desilo nekoliko sati pre privođenja - s njim je bio i njihov sin (3)

Oglasila se i Darkova bivša! Marina otkrila šta se desilo nekoliko sati pre privođenja - s njim je bio i njihov sin (3)

Mondo 27.04.2022
Darko Lazić priveden je zbog bahate vožnje i niza prekršaja, a Marina Gagić otkrila je da se s njim videla nekoliko sati pre incidenta. Darko Lazić priveden je zbog bahate vožnje i niza prekršaja, a Marina Gagić otkrila je da se s njim videla… »
"Neka ga tamo da se otrezni!" Majka Darka Lazića očajna, nije znala da joj je sin priveden - Rekao mi je da ima dozvolu

"Neka ga tamo da se otrezni!" Majka Darka Lazića očajna, nije znala da joj je sin priveden - Rekao mi je da ima dozvolu

Mondo 27.04.2022
Majka Darka Lazića, Branka Lazić, oglasila se nakon što joj je sin priveden zbog brze vožnje i rekla da je jako zabrinuta, kao i da nije znala šta se desilo. Majka Darka Lazića, Branka Lazić, oglasila se nakon što joj je sin priveden zbog brze… »
Evo kako Darko Lazić izbegava kazne: Ovo je spisak svih prekršaja: "Policija nikad ne može da ga nađe na adresi na kojoj je…

Evo kako Darko Lazić izbegava kazne: Ovo je spisak svih prekršaja: "Policija nikad ne može da ga nađe na adresi na kojoj je…

Blic 27.04.2022
Pevač Darko Lazić priveden je rano jutros, kada ga je presretač zaustavio zbog toga što je vozio 117 kilometara na sat, na mestu gde je ograničenje 80. On je prvo saslušan u Policijskoj stanici Novi Beograd, a onda mu je određeno zadržavanje od 48… »
Oglasila se majka Darka Lazića: Neka ga iza rešetaka

Oglasila se majka Darka Lazića: Neka ga iza rešetaka

Svet & Skandal 27.04.2022
Majka Darka Lazića od novinara je saznala da joj je sin priveden. Iako je zabrinuta zbog svega što se desilo, Branka ne očajava. Rajko Ristić – Ništa ne mogu da kažem dok se ne čujem sa Darkom. Ja sam od novinara čula da je uhapšen. Kao majka… »
Barbara pre privođenja ostavila Darka! Pevača dotuklo što ga verenica šutnula, pre incidenta otkrio šta se desilo između…

Barbara pre privođenja ostavila Darka! Pevača dotuklo što ga verenica šutnula, pre incidenta otkrio šta se desilo između…

Kurir 27.04.2022
Pevač Darko Lazić priveden je nakon što je napravio nekoliko prekršaja, a neposredno pre skandala, pevač je ispričao da je odnos sa devojkom Barbarom Bobak pauziran. - Emotivno sam razoren. Ne znam šta ću sa sobom. Barbara mi je rekla da želi… »
Policija zaustavila i Dušicu Grabović! Darko Lazić u pritvoru, a ovako je ona prošla: "Kolege ja plaćam račune" (foto)

Policija zaustavila i Dušicu Grabović! Darko Lazić u pritvoru, a ovako je ona prošla: "Kolege ja plaćam račune" (foto)

Mondo 27.04.2022
Darko Lazić završio je u pritvoru zbog divljanja po putu, a policija je isto veče zaustavila i pevačicu Dušicu Grabović. Darko Lazić završio je u pritvoru zbog divljanja po putu, a policija je isto veče zaustavila i pevačicu Dušicu Grabović… »
Oglasio se bokser kod koga je Darko Lazić pevao na proslavi: Otkrio kako se pevač ponašao i da li je uzimao kokain

Oglasio se bokser kod koga je Darko Lazić pevao na proslavi: Otkrio kako se pevač ponašao i da li je uzimao kokain

Blic 27.04.2022
Pre privođenja zbog brze vožnje na auto-putu, pevač Darko Lazić bio je na rođendanskoj žurki u jednom prestoničkom restoranu kod boksera Marka Nikolića. Snimci sa proslave su ubrzo osvanuli na društvenoj mreži Instagram, a sudeći po njima… »
Darko Lazić ima 14 saobraćajnih prekršaja, a uspeva da izbegne plaćanje kazni

Darko Lazić ima 14 saobraćajnih prekršaja, a uspeva da izbegne plaćanje kazni

Nova 27.04.2022
Pevač je našao "originalan" način da se izvuče - bar do sada. Pevač Darko Lazić priveden je rano jutros, nakon čega je saslušan u Policijskoj stanici Novi Beograd. Određen mu je pritvor do 48 sati, a potom će biti priveden kod sudije za… »
Svi skandali Darka Lazića: Dve pucnjave i tuče sa devojkama, a ovo nije prvi put da se pominje kokain uz njegovo ime!

Svi skandali Darka Lazića: Dve pucnjave i tuče sa devojkama, a ovo nije prvi put da se pominje kokain uz njegovo ime!

Mondo 27.04.2022
Darko Lazić, turbo-folk zvezda, poznat je po brojnim skandalima u bogatoj i kontroverznoj karijeri. Darko Lazić, turbo-folk zvezda, poznat je po brojnim skandalima u bogatoj i kontroverznoj karijeri. Darko Lazić poznat je kao ljubitelj adrenalina i… »
Barbara šutnula Darka Lazića pre nego što je priveden: Pevač pokupio stvari i otišao iz stana - divljao zbog raskida?!

Barbara šutnula Darka Lazića pre nego što je priveden: Pevač pokupio stvari i otišao iz stana - divljao zbog raskida?!

Mondo 27.04.2022
Darko Lazić priveden je jutros zbog saobraćajnog prekršaja i i dalje se nalazi u pritvoru, nakon čega će biti sproveden kod sudije za prekršaje. Ovome je navodno prethodio raskid s Barbarom Bobak. Darko Lazić priveden je jutros zbog saobraćajnog… »
Oglasio se bokser kod kog je Lazić bio na žurki pre nego što je uhapšen

Oglasio se bokser kod kog je Lazić bio na žurki pre nego što je uhapšen

Nova 27.04.2022
Pevač je pre privođenja zbog brze vožnje na auto-putu bio je na rođendanskoj žurki u jednom prestoničkom restoranu kod boksera Marka Nikolića. Sudeći po snimcima na društvenim mrežama, svi su se lepo proveli, a Darko je pio i pevao. Bokser Marko… »
Oglasio se bokser kod kojeg je Darko Lazić pevao: Otkrio kako se pevač ponašao pre skandala, progovorio i o kokainu

Oglasio se bokser kod kojeg je Darko Lazić pevao: Otkrio kako se pevač ponašao pre skandala, progovorio i o kokainu

Mondo 27.04.2022
Darko Lazić pevao je kod Marka Nikolića na rođendanskom slavlju, a bokser otkriva kako se ponašao pre nego što je priveden zbog brze vožnje. Darko Lazić pevao je kod Marka Nikolića na rođendanskom slavlju, a bokser otkriva kako se ponašao pre… »
„Žena će me ostaviti, pustite me, platiću“: Darko Lazić kukao posle hapšenja

„Žena će me ostaviti, pustite me, platiću“: Darko Lazić kukao posle hapšenja

Nova 27.04.2022
Nakon što je priveden, pevač je pokušao da se izvuče. Darko Lazić priveden je jutros oko 4 sata na auto-putu kod Sava centra, kada ga je zaustavio presretač jer je na mestu na kome je ograničenje 80 vozio 117 kilometara na sat. Kako saznaje… »
(Video) Divljala i Dušica Grabović: Policija zaustavila i pevačicu neposredno pre privođenja Darka Lazića

(Video) Divljala i Dušica Grabović: Policija zaustavila i pevačicu neposredno pre privođenja Darka Lazića

Blic 27.04.2022
Pevač Darko Lazić priveden je zbog divljačke vožnje, a tom prilikom je utvrđeno da je pozitivan na kokain i da ima alkohol u organizmu. Njemu je određen pritvor do 48 sati, nakon čega će biti priveden kod sudije za prekršaje. Lazić je, inače… »
Šarlatan! Darko Lazić pričao da menja život iz korena! Pevač posle 2 nedelje pao na alko i droga testu, opet ugrožava…

Šarlatan! Darko Lazić pričao da menja život iz korena! Pevač posle 2 nedelje pao na alko i droga testu, opet ugrožava…

Kurir 27.04.2022
Darko Lazić ponovo je napravio prekršaj rano jutros kada su ga presretači zaustavili na auto-putu kod Sava centra gde je vozio 117 kilometara na sat gde je ograničenje 80. Kako saznajemo, Laziću je izmereno 0,91 promila alkohola, a bio je pozitivan i… »
Darko lagao da je položio vožnju: Lazić se hvalio da ima novu vozačku dozvolu, evo šta je prava istina!

Darko lagao da je položio vožnju: Lazić se hvalio da ima novu vozačku dozvolu, evo šta je prava istina!

Kurir 27.04.2022
Darko Lazić priveden je jutros oko 4 sata na auto-putu kod Sava centra, kada ga je zaustavio presretač jer je na mestu na kome je ograničenje 80, vozio 117 kilometara na sat. Kako saznajemo, Laziću je izmereno 0,91 promila alkohola, a bio je pozitivan… »
Dušica Grabović pre slavlja s uhapšenim Darkom Lazićem imala posla s policijom

Dušica Grabović pre slavlja s uhapšenim Darkom Lazićem imala posla s policijom

Nova 27.04.2022
Pevačicu su zaustavili organi reda. Pevač Darko Lazić priveden je zbog divljačke vožnje, a tom prilikom je utvrđeno da je pozitivan na kokain i da ima alkohol u organizmu. Njemu je određen pritvor do 48 sati, nakon čega će biti priveden kod… »
Oglasila se verenica Darka Lazića: Barbara Bobak poslala jasnu poruku nakon privođenja pevača

Oglasila se verenica Darka Lazića: Barbara Bobak poslala jasnu poruku nakon privođenja pevača

Večernje novosti 27.04.2022
PEVAČICA Barbara Bobak, verenica Darka Lazića, oglasila se za "Novosti" nakon što je pevaču određeno zadržavanje 48 sati. Foto: ATA Images - Prošle noći nisam bila sa Darkom, pa ne mogu ništa ni da komentarišem. Kada se budem čula i videla sa… »
Lazić pre hapšenja bio u društvu pevačice koju dovode u vezu sa prostitucijom

Lazić pre hapšenja bio u društvu pevačice koju dovode u vezu sa prostitucijom

Nova 27.04.2022
Pevač Darko Lazić je pre privođenja zbog brze vožnje na auto-putu bio na žurki u jednom prestoničkom restoranu. Lazić je, kako Kurir saznaje, sinoć bio na rođendanskoj žurki kod boksera Marka Nikolića. On je na veselje stigao nešto pre… »
"Ne zanima me što je Darko završio u pritvoru": Marina Gagić neće da čuje za pevača posle skandala

"Ne zanima me što je Darko završio u pritvoru": Marina Gagić neće da čuje za pevača posle skandala

Blic 27.04.2022
Folker Darko Lazić rano jutros je priveden zbog divljačke vožnje i to pod dejstvom alkohola i droge. Ovim povodom se oglasila njegova bivša verenica Marina Gagić koja je za "Blic" kratko rekla: - Nisam ništa ispratila i nemam komentar. Ne zanima me… »
Priveden Darko Lazić: Pijan, bez vozačke dozvole, u sumnjivom društvu… Evo šta kaže njegova majka

Priveden Darko Lazić: Pijan, bez vozačke dozvole, u sumnjivom društvu… Evo šta kaže njegova majka

Svet & Skandal 27.04.2022
Priveden Darko Lazić Pevač Darko Lazić ponovo je u problemima zbog prebrze vožnje, a kako piše Kurir, noćas je završio i u policijskoj stanici zbog prekršaja koje je napravio dok se vraćao sa žurke boksera Marka Nikolića. Naime, nakon što je… »
Oglasila se darkova verenica posle pevačeve vožnje pod dejstvom kokaina! Evo šta je Barbara Bobak poručila

Oglasila se darkova verenica posle pevačeve vožnje pod dejstvom kokaina! Evo šta je Barbara Bobak poručila

Kurir 27.04.2022
Pevač Darko Lazić pre privođenja zbog brze vožnje na auto-putu bio na žurki u jednom prestoničkom restoranu kod boksera Marka Nikolića. Naime, nakon što je saobraćajna policija otkrila niz prekršaja kada ga je presretač zaustavio oko 4 sata na… »
Žena hoće da me ostavi, pustite me, platiću Ovako se drogirani Darko Lazić pravdao policiji kad su ga zaustavili, tvrdio je…

Žena hoće da me ostavi, pustite me, platiću Ovako se drogirani Darko Lazić pravdao policiji kad su ga zaustavili, tvrdio je…

Kurir 27.04.2022
Pevač Darko Lazić priveden je jutros oko 4 sata na auto-putu kod Sava centra, kada ga je zaustavio presretač jer je na mestu na kome je ograničenje 80 vozio 117 kilometara na sat. Kako saznajemo, Laziću je izmereno 0,91 promila alkohola, a bio je… »
Verenica Darka Lazića se oglasila prvi put nakon hapšenja

Verenica Darka Lazića se oglasila prvi put nakon hapšenja

Nova 27.04.2022
Pevač je pre privođenja zbog brze vožnje na auto-putu bio na žurki u jednom prestoničkom restoranu. On je tamo bio bez devojke Barbare Bobak koja se sada oglasila. „Prošle noći nisam bila sa Darkom, pa ne mogu ništa ni da komentarišem. Kada se… »
Darkova majka zbunjena: „Ne znam da je uhapšen, nismo se čuli“

Darkova majka zbunjena: „Ne znam da je uhapšen, nismo se čuli“

Nova 27.04.2022
Folker je priveden nakon što je saobraćajna policija otkrila niz prekršaja kada ga je presretač zaustavio na auto-putu u Novom Beogradu. Odmah je podvrgnut testiranju na alkohol i narkotike, a testovi su bili pozitivni. Njegova verenica Barbara Bobak… »
„Ne zanima me Darkovo hapšenje“

„Ne zanima me Darkovo hapšenje“

Nova 27.04.2022
Marina Gagić imala je kratak komentar na novi incident nekadašnjeg partnera. Pevač Darko Lazić priveden je zbog divljačke vožnje, a tom prilikom je utvrđeno da je pozitivan na kokain i da ima alkohol u organizmu. Lazić je uhvaćen jutros oko 4… »
Brat Darka Lazića progovorio o njegovom hapšenju! Ovako je saznao da je pevač pod dejstvom droge i alkohola divljao po putu

Brat Darka Lazića progovorio o njegovom hapšenju! Ovako je saznao da je pevač pod dejstvom droge i alkohola divljao po putu

Kurir 27.04.2022
Pevač Darko Lazić priveden je rano jutros, nakon čega je saslušan u Policijskoj stanici Novi Beograd, a određen mu je pritvor do 48 sati, a potom će biti priveden kod sudije za prekršaje. Njegov brat, Dragan Lazić ispričao je kako je za pevačevo… »
Darko Lazić lagao da ima dozvolu: „Položio sam vožnju, ne moram da se krijem“

Darko Lazić lagao da ima dozvolu: „Položio sam vožnju, ne moram da se krijem“

Nova 27.04.2022
Pevač je izazvao saobraćajnu unesreću 2018. godine, iako je još od 2013. bio zakonski onemogućen da vozi, a početkom ove godine je tvrio da se legalno vratio za volan. Pevač Darko Lazić priveden je nakon što je saobraćajna policija otkrila niz… »
Darko Lazić uhapšen pod dejstvom kokaina, a tvrdio da se više ne drogira

Darko Lazić uhapšen pod dejstvom kokaina, a tvrdio da se više ne drogira

Nova 27.04.2022
Pevač je priveden nakon što je saobraćajna policija otkrila niz prekršaja kada ga je presretač zaustavio oko 4 sata ujutru na auto-putu u Novom Beogradu, nezvanično je potvrđeno za Nova.rs. Lezić je podvrgnut testiranju na drogu i alkohol, na… »
Darko Lazić zadržan na trežnjenju, a evo kada ga čeka izricanje kazne

Darko Lazić zadržan na trežnjenju, a evo kada ga čeka izricanje kazne

Blic 27.04.2022
Folker Darko Lazić priveden je rano jutros nakon niza saobraćajnih prekršaja. Pevač se trenutno nalazi u policijskoj stanici Novi Beograd gde će ostati na trežnjenju neko vreme, saznaje Blic. Nakon toga, pretpostavlja se u popodnevnim časovima… »
Pevač Darko Lazić u pritvoru!

Pevač Darko Lazić u pritvoru!

Svet plus 27.04.2022
Vozio je pod dejstvom kokaina! Pevač Darko Lazić je u pritvoru! On je priveden rano jutros, nakon čega je saslušan u Policijskoj stanici Novi Beograd. Pevaču Darku Laziću određen je pritvor do 48 sati, nakon čega će biti priveden kod sudije za… »
Darko Lazić je uhapšen, a evo šta kaže Marina Gagić!

Darko Lazić je uhapšen, a evo šta kaže Marina Gagić!

Svet plus 27.04.2022
Darko Lazić je uhapšen zbog prebrze vožnje i pod dejstvom opijata, a evo šta na sve to ima da kaže njegova bivša verenica Marina Gagić. Pevač Darko Lazić priveden je zbog divljačke vožnje, a tom prilikom je utvrđeno da je pozitivan na kokain i… »
U toku saslušanje Darka Lazića: Čeka se odluka o pritvoru zbog divljačke vožnje u pijanom stanju i bez vozačke

U toku saslušanje Darka Lazića: Čeka se odluka o pritvoru zbog divljačke vožnje u pijanom stanju i bez vozačke

Kurir 27.04.2022
Pevač Darko Lazić trenutno je u Policijskoj stanici Novi Beograd gde daje izjavu. Čeka se odluka o pritvoru, koja bi trebalo da bude doneta nakon saslušanja. Lazić je priveden rano jutros. Podsetimo, ppevač je priveden nakon što je saobraćajna… »
Darkova majka ne zna da joj je sin pritvoren! Branka Lazić oglasila se za Kurir pošto je pevač ponovo napravio haos za…

Darkova majka ne zna da joj je sin pritvoren! Branka Lazić oglasila se za Kurir pošto je pevač ponovo napravio haos za…

Kurir 27.04.2022
Folker Darko Lazić priveden je nakon što je saobraćajna policija otkrila niz prekršaja kada ga je presretač zaustavio oko 4 sata na auto-putu u Novom Beogradu. On je automobilom marke "golf" vozio 117 km na sat na mestu gde je maksimalna dozvoljena… »
Ne zanima me što je Darko završio u pritvoru! Marina Gagić neće da čuje za bivšeg verenika, posle skandala poručila samo…

Ne zanima me što je Darko završio u pritvoru! Marina Gagić neće da čuje za bivšeg verenika, posle skandala poručila samo…

Kurir 27.04.2022
Pevač Darko Lazić priveden je zbog divljačke vožnje, a tom prilikom je utvrđeno da je pozitivan na kokain i da ima alkohol u organizmu. Lazić je uhvaćen jutros oko 4 sata na auto-putu u Novom Beogradu dok je divljao za volanom, a kako prenose… »
Darku laziću preti zatvor! Evo šta mu se sve stavlja na teret, moraće da plati 310.000 dinara, a evo koliko ostaje iza…

Darku laziću preti zatvor! Evo šta mu se sve stavlja na teret, moraće da plati 310.000 dinara, a evo koliko ostaje iza…

Kurir 27.04.2022
Darko Lazić priveden je jutros u 4 časa na auto-putu na Novom Beogradu zbog više prekršaja koje je počinio. Popularnog pevača u ranim jutarnjim časovima zasutavili su presretači dok je vozio 117 na čas na deonici na kojoj je ograničenje 80 na… »

Vesti dana »