Povezane vesti

Milanović: Uslovićemo prijem Finske i Švedske u NATO

Milanović: Uslovićemo prijem Finske i Švedske u NATO

Danas 27.04.2022
Zapadne države ili visoki predstavnik u BiH treba da nateraju Sarajevo da prihvati izmenu izbornog zakona u toj zemlji ili će Hrvatska blokirati put Finske i Švedske u NATO, rekao je danas predsednik Hrvatske Zoran Milanović, naglasivši da na taj… »
Milanović udario na šmita: Nelegalno je u BiH, nije ga izabrao Savet bezbednosti!

Milanović udario na šmita: Nelegalno je u BiH, nije ga izabrao Savet bezbednosti!

Večernje novosti 27.04.2022
HRVATSKI predsednik Zoran Milanović izjavio je danas da je Kristijan Šmit nelegalno došao u BiH i da se Šmit u sve upliće, ali, kad je u pitanju Izborni zakon, odjednom nema šta da kaže o Izbornom zakonu u BiH". Foto: EPA/FILIP SINGER Govoreći… »
"Sori, ja sam hrvatski predsednik": Milanović se opet obrušio na Plenkovića, potkačio i Šmita, Radmana nazvao "rumenim…

"Sori, ja sam hrvatski predsednik": Milanović se opet obrušio na Plenkovića, potkačio i Šmita, Radmana nazvao "rumenim…

Blic 27.04.2022
Hrvatski predsednik Zoran Milanović ponovo je danas u svom maniru govorio o kritikama zbog njegove izjave da hrvatski sabor treba da blokira ulazak Finske i Švedske u NATO, dok se u BiH ne sprovede izborna reforma, pa je šefa hrvatske diplomatije… »

Vesti dana »