Povezane vesti

Leti perje na sve strane Matora se suočila sa MC Aleks, nakon sinoćnjeg haosa

Leti perje na sve strane Matora se suočila sa MC Aleks, nakon sinoćnjeg haosa

Alo 28.04.2022
Matora i dalje besna. Jovana Tomić Matora ne može da dođe sebi nakon što je sinoć saznala da su MC Aleks i Viktorija Mitrović bile prisne na žurku, ona je takođe izjavila i da joj jako smeta njeno druženje sa Nevenom Savić. On je u pušionicu… »
Zabranjena ljubav Matora otkirla zbog čega je u strahu kada je mc Aleks u pitanju, pa se dotakla i njene porodice

Zabranjena ljubav Matora otkirla zbog čega je u strahu kada je mc Aleks u pitanju, pa se dotakla i njene porodice

Alo 28.04.2022
Dao joj prijateljski savet. Nakon završene emisije "Pitanja gledalaca" zadrugari u bili u potpunom bunilu, Anđelo Ranković i Jovana Tomić Matora su odmah otišli u hotel "Zadruga" i prepustili se jutarnjem razgovoru. - Sa tobom je takva situacija i to… »
Potpuno je van sebe Matora se probudila besna, misli da će je MC Aleks prevariti: Toliko sam ljuta da se plašim da je sretnem

Potpuno je van sebe Matora se probudila besna, misli da će je MC Aleks prevariti: Toliko sam ljuta da se plašim da je sretnem

Alo 28.04.2022
Ne zna šta da radi. Tokom sinoćne emisije "Pitanja gledalaca", Jovana Tomić Matora je saznala za intimne dodire njene simpatije MC Aleks sa Viktorijom Viki Mitrović. Ona se ovog jutra probudila sa nabujanim emocijama, pa utehu našla u razgovoru sa… »
Dalila nikad iskrenija Dragojevićka otkrila šta je u životu najviše koštalo, pa priznala zašto joj je Anđelo bitan

Dalila nikad iskrenija Dragojevićka otkrila šta je u životu najviše koštalo, pa priznala zašto joj je Anđelo bitan

Alo 28.04.2022
Muk za crnim stolom. U toku emisije "Pitanja gledalaca", voditelj Milan Milošević naredno pitanje pročitao je Dalili Dragojević. - Kada budeš shvatila da ti je jezik najveći neprijatelj, nauči da poštuješ i druge i sebe - glasilo je pitanje… »
Znam da me ne voli Nenad Aleksić svestan svega priznao da li još uvek gaji emocije prema Tari, a zbog ovoga se najviše kaje

Znam da me ne voli Nenad Aleksić svestan svega priznao da li još uvek gaji emocije prema Tari, a zbog ovoga se najviše kaje

Alo 28.04.2022
Da li je iskren? U toku emisije Pitanja gledalaca, Milan Milošević postavio je sledeće pitanje Nenadu Aleksiću Ša. - Da imaš priliku da vratiš vreme i razgovor sa Tarom, da li bi je nešto pitao? - glasilo je pitanje. PrintScreen YouTube/Zadruga… »
Ne planira vezu do kraja rijalitija Car otkrio kakve planove ima sa Anom i šta mu je prioritet

Ne planira vezu do kraja rijalitija Car otkrio kakve planove ima sa Anom i šta mu je prioritet

Alo 28.04.2022
Želi sebi da pomogne! U toku emisije "Pitanja gledalaca" koju vodi voditelj Milan Milošević. Naredeno pitanje postavljeno je Filipu Caru za druženje sa Anom Jovanović: Da li si se vratio u druženje sa dežurnom? - upitao je Milan. PrintScreen… »
Opšte rasulo u beloj kući Matora saznala za vrele dodire mc Aleks i Viki, doživela pomračenje, pa zaurlala iz sveg glasa

Opšte rasulo u beloj kući Matora saznala za vrele dodire mc Aleks i Viki, doživela pomračenje, pa zaurlala iz sveg glasa

Alo 28.04.2022
Osetila se izigranom. U toku emisije Pitanja gledalaca, Milan Milošević postavio je pitanje Lazaru Čoliću Zoli. PrintScreen YouTube/Zadruga Official - Pirčao si Miljani svoj san, da je na skuteru spašavaš od venčanja sa Bebicom. Zašto si hrabar… »
Dejanu nije bilo dobro kada je ovo čuo Aleks priznala o kom muškarcu je pričala sa Martinom u pušionici

Dejanu nije bilo dobro kada je ovo čuo Aleks priznala o kom muškarcu je pričala sa Martinom u pušionici

Alo 28.04.2022
Videla joj je pomirenje sa njim. U toku emisije "Pitanja gledalaca", a voditelj Milan Milošević naredno pitanje pročitao je Aleks Nikolić. - O kojem muškarcu si pričala sa Martinom u pušionici - glasilo je pitanje. PrintScreen YouTube/Zadruga… »
Pljuštale teške reči i uvrede Miljana žestoko isprozivala Milicu, Ajdarpašić na ivici ludila udario na Kulićevu najniže…

Pljuštale teške reči i uvrede Miljana žestoko isprozivala Milicu, Ajdarpašić na ivici ludila udario na Kulićevu najniže…

Alo 28.04.2022
Surovo. U toku emisije Pitanja gledalaca, Milan Milošević je postavio naredno pitanje Milici Veslelinović. - Hajde reci Aleksandri i Dejanu ono što si rekla juče dok su se tuširali - pročitao je Milan. PrintScreen YouTube/Zadruga Official - Ništa… »
Mislim da sam u braku bila fenomenalna Dalila smatra da je bila super supruga, Anđelo morao da prokomentariše

Mislim da sam u braku bila fenomenalna Dalila smatra da je bila super supruga, Anđelo morao da prokomentariše

Alo 28.04.2022
Nastavlja svoj život posle svega ne želi da odustane. U toku emisije "Pitanja gledalaca" koju vodi voditelj Milan Milošević. Naredeno pitanje postavljeno je Dalili Dragojević: - Nema potrebe mene niko da pere od mog odnosa, ne znam šta da… »
Volim kad se smeje Anđelo konačno priznao da li mu se Dalila sviđa, a evo šta je Dragojevićka rekla na to

Volim kad se smeje Anđelo konačno priznao da li mu se Dalila sviđa, a evo šta je Dragojevićka rekla na to

Alo 28.04.2022
Nova ljubav? U toku emisije "Pitanja gledalaca" voditelj Milan Milošević je naredno pitanje postavljeno je Anđelu Rankoviću, koje se odnosilo na emocije koje oseća prema Dalili Dragojević: PrintScreen YouTube/Zadruga Official - Da li ti se sviđa… »
Ništa nisu skrivali Mina i Mateja progovorili o svom odnosu, zadrugar otkrio da li je spreman za nešto više, a onda Dalila i…

Ništa nisu skrivali Mina i Mateja progovorili o svom odnosu, zadrugar otkrio da li je spreman za nešto više, a onda Dalila i…

Alo 28.04.2022
Ovome se niko nije nadao! U toku emisije "Pitanja gledalaca", voditelj Milan Milošević naredno pitanje pročitao je Mateji Matijeviću. - Mateja, šta se dešava? Zašto ste se tako udaljili ti i Mina - glasilo je pitanje. - Što se tiče Sanje, našli… »
Nisam emotivno čist Car otkrio zbog čega je gledao Dalilu dok je igrala sa Anđelom, pa priznao sve

Nisam emotivno čist Car otkrio zbog čega je gledao Dalilu dok je igrala sa Anđelom, pa priznao sve

Alo 28.04.2022
Tvrdi da ga ne zanima! U toku emisije "Pitanja gledalaca" koju vodi voditelj Milan Milošević. Naredeno pitanje postavljeno je Filipu Caru: - Vidi se da voliš Dalilu i da goriš od besa kada je sa Anđelom? - upitao je Milan. - Smešno mi je, ne znam… »

Vesti dana »