Povezane vesti

Dejan pecnuo cara u bolnu tačku Filip odmah odgovorio, pa popljuvao Dalilu

Dejan pecnuo cara u bolnu tačku Filip odmah odgovorio, pa popljuvao Dalilu

Alo 29.04.2022
Napeto! U toku emisije "Gledanje snimaka" koju vodi voditelj Milan Milošević. U narednom klipu prikazano je kako Marko Đedović i Filip Car pričaju o Dalili Dragojević i Dejanu Dragojeviću: - Imaju poravo da misle šta hoće. Dejan i ja nemamo… »
To niko nije očekivao Mina u neverici zbog odnosa Dalile i Anđela, Lepi Mića ubeđen da se ona samo igra, pa otkrio šta će…

To niko nije očekivao Mina u neverici zbog odnosa Dalile i Anđela, Lepi Mića ubeđen da se ona samo igra, pa otkrio šta će…

Alo 29.04.2022
On joj je mirna luka! U toku emsije Gledanje snimaka, a na narednom snimku koji je pušten prikazan je razgovor Anđela Rankovića i Dalila Dragojević sa žurke, kada je on stavio ruku na njene kukove. Nakon toga je voditelj Milan Milošević dao reč… »
Uporedio ih Zola osuo rafalnu paljbu po Miljani i Neveni, pa otkrio po čemu su njih dve slične

Uporedio ih Zola osuo rafalnu paljbu po Miljani i Neveni, pa otkrio po čemu su njih dve slične

Alo 29.04.2022
Našao im zajedničko. U toku emsije Gledanje snimaka, na narednom snimku koji je pušten prikazan je snimak na kojem Lazar Čolić Zola komentariše Nevenu Savić i Miljanu Kulić. - Mene ne znaima šta on priča - rekla je Miljana. - One gldaju kako da… »
Otkriven razlog sukoba Ana Jovanović nakon videa gde ogovara Anđela priznala sve o njihovom odnosu

Otkriven razlog sukoba Ana Jovanović nakon videa gde ogovara Anđela priznala sve o njihovom odnosu

Alo 29.04.2022
Progovorili konačno o sukobu! U toku emsije Gledanje snimaka. na narednom snimku koji je pušten prikazana je Ana Jovanović koja je burtalno ogovoarala Anđela Rankovića. Voditelj Milan Milošević je dao reč Anđelu: - Pa šta da joj radim - rekao je… »
Da hoću, pomirio bih se sa njom za šest minuta Car puca od samopouzdanja da je Dalili on najbitniji, Anđelo odmah pokazao…

Da hoću, pomirio bih se sa njom za šest minuta Car puca od samopouzdanja da je Dalili on najbitniji, Anđelo odmah pokazao…

Alo 29.04.2022
Ne smiruju se strasti oko Dalile. U toku emisije "Gledanje snimaka" koju vodi voditelj Milan Milošević u narednom klipu prikazano je kako su Dalila Dragojević i Anđelo Ranković sve bliži i bliži. Milan je reč dao Stefanu Kariću. - Ja sam bio taj… »

Vesti dana »