Povezane vesti
Najtužniji rođendan: Grac tuguje zbog smrti trenera veka, Osim umro na dan kad je osnovan Šturm
Večernje novosti 01.05.2022
POSLEDNJI slektor fudbalske reprezentacije Jugoslavije Ivica Osim preminuo je u 81. godini u svom domj u Gracu. Popularni Švabo poslednje godine života proveo je u austrijskom gradu, u kome je sa uspehom vodio ekipu Šturma, na prelazu dva veka. Foto… »
Evo od čega je umro Ivica Osim: Borio se sa ovim 15 godina, na kraju je bolest pobedila
Večernje novosti 01.05.2022
LEGENDA bosanskohercegovačkog i jugoslovenskog fudbala Ivica Osim preminuo je danas u 81. godini života u svom domu u Gracu. FOTO: EPA Štraus sa Grbavice pre 15 godina u Japanu je, dok je gledao utakmicu Premijer lige, doživeo je težak moždani udar od… »
Vesti dana »
Ko je heroj Nemačke na Mundijalu? Ima kurdsko-jezidsko poreklo i mogao je da bira između dve reprezentacije
Mondo pre 2 satajoš 14 povezanih
Hteo sam da odustanem zbog kockanja: Prva izjava pobednika "Zvezda Granda" prema glasanju publike - Spasio me je mentor Đorđe David" (foto)
Večernje novosti pre 21 minutajoš 11 povezanih




