Povezane vesti

Vlajić: Da li vidim Dačića u novoj vladi – pitanje od milion dolara

Vlajić: Da li vidim Dačića u novoj vladi – pitanje od milion dolara

N1 Info 02.05.2022
Novinar Đorđe Vlajić izjavio je u Novom danu da je pitanje "vidi li Ivicu Dačića u novoj vladi" pitanje od milion dolara. "Meni zanimljiv signal je ćutanje Ivice Dačića, on se pravi mrtav, a u stvari pravi politički račun. Ja mislim da je… »
Vlajić: Da li vidim Dačića u novoj vladi – pitanje od milion dolara

Vlajić: Da li vidim Dačića u novoj vladi – pitanje od milion dolara

Danas 02.05.2022
Novinar Đorđe Vlajić izjavio je u Novom danu da je pitanje „vidi li Ivicu Dačića u novoj vladi“ pitanje od milion dolara. „Meni zanimljiv signal je ćutanje Ivice Dačića, on se pravi mrtav, a u stvari pravi politički račun. Ja mislim da je… »
Vlajić: Da li vidim Dačića u novoj vladi – pitanje od milion dolara

Vlajić: Da li vidim Dačića u novoj vladi – pitanje od milion dolara

Nova 02.05.2022
Novinar Đorđe Vlajić izjavio je u Novom danu da je pitanje "vidi li Ivicu Dačića u novoj vladi" pitanje od milion dolara. "Meni zanimljiv signal je ćutanje Ivice Dačića, on se pravi mrtav, a u stvari pravi politički račun. Ja mislim da je… »
Kristofer Hil: Ako mislite da će Rusija pomoći u vezi sa Kosovom – razmislite ponovo

Kristofer Hil: Ako mislite da će Rusija pomoći u vezi sa Kosovom – razmislite ponovo

Danas 01.05.2022
Američki ambasador u Srbiji Kristofer Hil izjavio je u intervjuu Glasu Amerike da SAD i EU očekuju da se Srbija priključi sankcijama Rusiji, ali da sama odlučuje o tome i da nema pritisaka, ali nije mogao da kaže da li će biti posledica po… »

Vesti dana »