Povezane vesti

Novak u matine terminu, Špancima ništa ne znači duel višestrukih Grend Slem šampiona?

Novak u matine terminu, Špancima ništa ne znači duel višestrukih Grend Slem šampiona?

Sportske.net 04.05.2022
Posle pobede nad Gaelom Monfisom, danas je Novak Đoković imao slobodan dan na turniru u Madridu, a sutra ga očekuje duel protiv dugogodišnjeg rivala, sa kojim se nije sastajao još od 2017. godine i turnira u Dohi. U pitanju je duel Đokovića i… »
Đoković protiv mareja u neobičnom terminu u Madridu! Organizatori objavili raspored, svi ostali u čudu kada su to videli

Đoković protiv mareja u neobičnom terminu u Madridu! Organizatori objavili raspored, svi ostali u čudu kada su to videli

Mondo 04.05.2022
Poznato je i kada će Novak Đoković i Endi Marej odigrati meč na turniru u Madridu. Poznato je i kada će Novak Đoković i Endi Marej odigrati meč na turniru u Madridu. Sve je spremno za spektakl u Madridu. Novak Đoković i Endi Marej odigraće svoj… »
Trijumfalni povratak Olge Danilović!

Trijumfalni povratak Olge Danilović!

Sportske.net 04.05.2022
Mlada srpska teniserka Olga Danilović odigrala je danas svoj prvi meč u tekućoj sezoni pošto se izborila sa zdravstvenim problemom koji ju je od oktobra odvojio od učešća na turnirima. Danilovićeva ove sedmice nastupa na ITF turniru u slovenačkom… »
Međedović u osmini finala turnira u Ulcinju

Međedović u osmini finala turnira u Ulcinju

Danas 04.05.2022
Novopazarski teniser Hamad Međedović pobedio je u prvom kolu ITF turnira u Ulcinju Tomislava Jotovskog iz Severne Makedonije sa 2:0 u setovima (6:3, 7:6) i plasirao se u osminu finala. Međedović, 494. na ATP listi, je do glavnog žreba stigao nakon… »
Mari: Nemam šanse protiv Đokovića, on je prvi na svetu, ja imam metalni kuk!

Mari: Nemam šanse protiv Đokovića, on je prvi na svetu, ja imam metalni kuk!

Vesti online 04.05.2022
Endi Mari kaže da ne bi trebalo da ima nikakvu šansu u meču s Novakom Đokovićem, ali da se raduje prilici da opet igra sa njim. Škot je u Madridu pobedio Dominika Tima i Denisa Šapovalova, pa će se u trećoj rundi sastati sa Đokovićem, koji je u… »
Srbin napravio senzaciju u Madridu! Izbacio 5. Nosioca turnira: Četvrta pobeda u Španiji - još jedna pa Novak Đoković!

Srbin napravio senzaciju u Madridu! Izbacio 5. Nosioca turnira: Četvrta pobeda u Španiji - još jedna pa Novak Đoković!

Mondo 04.05.2022
Srpski teniser Dušan Lajović prvi put od početka sezone uspeo je da pobedi na četiri meča u nizu, a još jedan trijumf mogao bi da mu donese okršaj protiv najboljeg na svetu. Srpski teniser Dušan Lajović prvi put od početka sezone uspeo je da… »
Bravo, Duci! Lajović eliminisao petog nosioca, moguće srpsko četvrtfinale u Madridu (foto)

Bravo, Duci! Lajović eliminisao petog nosioca, moguće srpsko četvrtfinale u Madridu (foto)

Večernje novosti 04.05.2022
SRPSKI teniser Dušan Lajović plasirao se u treće kolo ATP turnira masters serije u Madridu, pošto je iznenadio petog nosioca Kaspera Ruda iz Norveške sa 2:1, po setovima 7:6(7), 2:6, 6:4. FOTO: EPA Lajović je već u trećem gemu prvog seta stigao do… »
Bravo, olga! Danilovićeva slavila nakon šest meseci!

Bravo, olga! Danilovićeva slavila nakon šest meseci!

Večernje novosti 04.05.2022
OLGA Danilović se ponovo vratila na teren, ona je po prvi put zaigrala još od oktobra prošle godine. FOTO: M. Vukadinović Srpska teniserka je zbog zdravstvenih problema napravila pauzu u karijeri, a sada je slavila na čelendžeru u Kopru, čiji je… »
Pobeda Olge Danilović u prvom meču od oktobra

Pobeda Olge Danilović u prvom meču od oktobra

Sport klub 04.05.2022
Srpska teniserka Olga Danilović (21) vratila se na teren prvi put od oktobra i upisala je pobedu na startu čelendžera u Kopru (60.000 dolara). Danilovićeva, trenutno 159. na WTA listi, bila je bolja od 572. igračice sveta Džesi Anej sa 6:4, 6:2… »
Novi početak - olga Danilović pobedila posle 8 meseci: Misteriozni virus je oborio, ali vratila se još jača!

Novi početak - olga Danilović pobedila posle 8 meseci: Misteriozni virus je oborio, ali vratila se još jača!

Mondo 04.05.2022
Olga Danilović se posle osam meseci vratila na teren i pobedila. Olga Danilović se posle osam meseci vratila na teren i pobedila. Olga Danilović se vratila! Odigrala je svoj prvi meč u prethodnih osam meseci i uspela je da pobedi! Olga je prethodnu… »
Sjajan povratak Olge Danilović, pobeda u meču posle šest meseci

Sjajan povratak Olge Danilović, pobeda u meču posle šest meseci

Nova 04.05.2022
Vredelo je čekati. Olga Danilović se vratila na teren posle pauze od šest meseci i u povratničkom meču ostvarila pobedu na čelendžeru u Kopru protiv 572. igračice sveta Džesi Anej sa 6:4, 6:2. Prvi set je krenuo sa problemima na servisu uz šest… »
Međedović u osmini finala Ulcinja

Međedović u osmini finala Ulcinja

Sportske.net 04.05.2022
Srpski teniser Hamad Međedović plasirao se danas u osminu finala na ITF turniru u Ulcinju, pošto je u prvom kolu pobedio Makedonca Tomislava Jotovskog sa 6:3, 7:6. Međedović, koji je 494. na ATP listi i u glavni žreb je stigao kroz kvalifikacije… »
Marej se raduje duelu sa Novakom: On je broj jedan, ne bi trebalo da imam šansu!

Marej se raduje duelu sa Novakom: On je broj jedan, ne bi trebalo da imam šansu!

Hot sport 04.05.2022
Britanac i Srbin se ponovo sastaju! Endi Mari, škotski teniser i trostruki Gren slem šampion savladao je u drugoj rundi Mastersa u Madridu mladog kolegu Densia Šapovalova u tri seta i tako overio kartu za treću rundu turnira u prestonici Španije… »
Novakova rukavica u lice federeru? Jednom rečenicom sve rekao, Rodžeru se ovo neće svideti!

Novakova rukavica u lice federeru? Jednom rečenicom sve rekao, Rodžeru se ovo neće svideti!

Mondo 04.05.2022
Novak Đoković zna ko mu je najveći rival. Novak Đoković zna ko mu je najveći rival. Novak Đoković je svojom 18. pobedom nad Gaelom Monfisom u karijeri uspeo da dođe do trećeg kola mastersa u Madridu gde će se u pravom klasiku sastati sa Endijem… »
Vajda objavio prve slike sa novim pulenom, Đoković odmah uleteo sa forom FOTO

Vajda objavio prve slike sa novim pulenom, Đoković odmah uleteo sa forom FOTO

Nova 04.05.2022
Đoković se šalio sa Vajdom kao nekad. Novak Đoković igra na mastersu u Madridu gde je startovao pobedom protiv GaeLa Monfisa sa 6:3, 6:2 a jedna od glavnih priča turnira je i Marijan Vajda koji posle epske saradnje sa Novakom ima novog pulena… »
VIDEO Mari napravio šou: Novak je najbolji na svetu, a ja imam veštački kuk

VIDEO Mari napravio šou: Novak je najbolji na svetu, a ja imam veštački kuk

Nova 04.05.2022
Bio je sjajno raspoložen za meč sa velikim rivalom. Endi Mari savladao je Denisa Šapovalova sa 6:1, 3:6, 6:2 u drugom kolu mastersa u Madridu, pa će u sledećoj rundi odmeriti snage sa Novakom Đokovićem. Posle meča je bio izuzetno raspoložen, ali… »
Đoković srećan zbog Endija: On je važan deo istorije našeg sporta!

Đoković srećan zbog Endija: On je važan deo istorije našeg sporta!

Hot sport 04.05.2022
Četvrto najveće rivalstvo ikada! Endi Mari, škotski teniser i trostruki Gren slem šampion savladao je u drugoj rundi Mastersa u Madridu mladog kolegu Densia Šapovalova u tri seta i tako overio kartu za treću rundu turnira u prestonici Španije, gde… »
Bublik: Srećan sam što idem kući

Bublik: Srećan sam što idem kući

Sport klub 04.05.2022
Kazahstanski teniser Aleksander Bublik kratko je prokomentarisao svoj nastup na Mastersu u Madridu i to sa rivalom od kojeg je izgubio. Od njega je bolji bio Miomir Kecmanović, a Bublik je srpskom igraču na kraju meča čestitao i imao zanimljiv… »
"U teoriji, ne mogu protiv Novaka - on prvi na svetu, ja sa veštačkim kukom..."

"U teoriji, ne mogu protiv Novaka - on prvi na svetu, ja sa veštačkim kukom..."

Sportske.net 04.05.2022
Britanski teniser Endi Marej rekao je da u teoriji nema šanse da dođe do pobede u meču protiv Novaka Đokovića, ali da će to biti odlična prilika da vidi na kom nivou je njegova igra. "U teoriji ne bi trebalo da imam nikakve šanse u meču. On je… »
Mari: Novak je broj jedan, a ja imam metalni kuk…

Mari: Novak je broj jedan, a ja imam metalni kuk…

Sport klub 04.05.2022
Endi Mari kaže da ne bi trebalo da ima nikakvu šansu u meču s Novakom Đokovićem, ali da se raduje prilici da opet igra sa njime. Škot je u Madridu pobedio Dominika Tima i Denisa Šapovalova, pa će se u trećoj rundi sastati sa Đokovićem, koji je… »
Stara škola ponovo dobila next gen: Marej u trećoj rundi ima klasik Novakom!

Stara škola ponovo dobila next gen: Marej u trećoj rundi ima klasik Novakom!

Hot sport 04.05.2022
Škot bolji od Kanađanina! Endi Mari, škotski teniser i trostruki Gren slem šampion savladao je u drugoj rundi Mastersa u Madridu mladog kolegu Densia Šapovalova u tri seta i tako overio kartu za treću rundu turnira u prestonici Španije. Rezultat po… »
Mari u svom stilu: Đoković prvi na svetu, ja metalni kuk…

Mari u svom stilu: Đoković prvi na svetu, ja metalni kuk…

N1 Info 04.05.2022
Endi Mari kaže da ne bi trebalo da ima nikakvu šansu u meču s Novakom Đokovićem, ali da se raduje prilici da opet igra sa njime. Škot je u Madridu pobedio Dominika Tima i Denisa Šapovalova, pa će se u trećoj rundi sastati sa Đokovićem, koji je… »
Novak: Impresivno je što je Mari još tu, igra sve bolje

Novak: Impresivno je što je Mari još tu, igra sve bolje

N1 Info 04.05.2022
Najbolji teniser sveta Novak Đoković kaže da je povratak Endija Marija impresivan, u susret međusobnom duelu u trećem kolu mastersa u Madridu. Mari je pobedio Dominika Tima, a zatim i Denisa Šapovalova. „Pogledao sam nekoliko njegovih mečeva… »
Vajda: Đoković teško do titule na Rolan Garosu

Vajda: Đoković teško do titule na Rolan Garosu

Danas 04.05.2022
Novak Đoković je prošle godine osvojio tri grend slema – njemu omiljeni Australijan open, Nadalov teren – Rolan Garos i nezvanično tenisko prvenstvo sveta – Vimbldon, ali ove sezone još čeka na 21. pobednički pehar vredan 2.000 bodova i… »
U trećem kolu ga čeka Marej, Novak impresioniran: "Jedno od najvažnijih imena koje imamo!"

U trećem kolu ga čeka Marej, Novak impresioniran: "Jedno od najvažnijih imena koje imamo!"

Sportske.net 04.05.2022
Najbolji teniser sveta Novak Đoković u osmini finala Mastersa u Madridu igraće protiv Britanca Endija Mareja, koji je u drugom kolu savladao Kanađanina Denisa Šapovalova 6:1, 3:6, 6:2. Biće to prvi duel Srbina i Britanca posle pet godina, od Dohe… »
Đoković je na ovo čekao pet godina: "Impresivno je što je i dalje tu"

Đoković je na ovo čekao pet godina: "Impresivno je što je i dalje tu"

Večernje novosti 04.05.2022
NAJBOLJI teniser sveta Novak Đoković je savladao Gaela Monfisa 18. put u isto toliko odigranih mečeva, te ga čeka duel sa Endijem Marijem u trećem kolu mastersa u Madridu. FOTO: AP Mari, trenutno 78. igrač sveta, savladao je Dominika Tima, a potom i… »
Đoković: Impresivno je što je Mari još tu, igra sve bolje

Đoković: Impresivno je što je Mari još tu, igra sve bolje

Sport klub 04.05.2022
Najbolji teniser sveta Novak Đoković kaže da je povratak Endija Marija impresivan, u susret međusobnom duelu u trećem kolu mastersa u Madridu. Mari je pobedio Dominika Tima, a zatim i Denisa Šapovalova. „Pogledao sam nekoliko njegovih mečeva… »
Kao nekada, Novak za četvrtfinale Madrida protiv velikog rivala iz zlatne ere tenisa!

Kao nekada, Novak za četvrtfinale Madrida protiv velikog rivala iz zlatne ere tenisa!

Sportske.net 04.05.2022
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u treće kolo masters turnira u Madridu pošto je pobedio Francuza Gaela Monfisa sa 6:3, 6:2. Srpski teniser je, takođe, ovom pobedom obezbedio ostanak na prvom mestu na ATP listi i naredne nedelje kada… »
Novakova istorija, prvo mesto, finale od 5 sati i metalni kuk: Sprema se teniski klasik koji nismo videli 5 godina!

Novakova istorija, prvo mesto, finale od 5 sati i metalni kuk: Sprema se teniski klasik koji nismo videli 5 godina!

Mondo 04.05.2022
Meč Novaka Đokovića i Endija Mareja nekada je bio teniski klasik, ali metalni kuk, povrede i porazi su to promenili. Meč Novaka Đokovića i Endija Mareja nekada je bio teniski klasik, ali metalni kuk, povrede i porazi su to promenili. Novak Đoković… »
Gde gledati spektakl: Kecmanović želi čudo protiv Nadala usred Madrida

Gde gledati spektakl: Kecmanović želi čudo protiv Nadala usred Madrida

Nova 04.05.2022
Sve oči ljubitelja tenisa usmerene u "Magičnu kutiju", a ove srede se jedan duel izdvaja u odnosu na ostale. Miomir Kecmanović je u drugom kolu mastersa u Madridu dobio jedan od najtežih zadataka u istoriji tenisa. Igraće protiv Rafaela Nadala na… »
Đoković oborio svetski rekord, uradio što nije uspeo niko ranije

Đoković oborio svetski rekord, uradio što nije uspeo niko ranije

Nova 04.05.2022
Turnir u Madridu nije mogao da krene bolje po najboljeg tenisera sveta. Novak Đoković savladao je Gael Monfisa sa 6:3, 6:2 u drugom kolu mastersa u Madridu, a ta pobeda donela mu je dva nova mesta u istorijskim knjigama. Srpski teniser je ovom pobedom… »
Spektakl koji se čekao pet godina: Sjajni Mari izborio duel sa Đokovićem

Spektakl koji se čekao pet godina: Sjajni Mari izborio duel sa Đokovićem

Nova 04.05.2022
Kao u stara dobra vremena. Endi Mari je posle velike borbe i tri seta uspeo da se plasira u treće kolo mastersa u Madridu nakon pobede protiv Denisa Šapovalova rezultatom 6:1, 3:6, 6:2 . Ovom pobedom Britanac je obezbedio duel protiv Novaka Đokovića u… »
Ne otpisujte Endija mareja - on je sledeći đokovićev rival! Izbacio grend slem šampiona, pa igrača iz top 20 na svetu

Ne otpisujte Endija mareja - on je sledeći đokovićev rival! Izbacio grend slem šampiona, pa igrača iz top 20 na svetu

Mondo 04.05.2022
Nekadašnji "Broj jedan" ostvario i drugu pobedu u Madridu. Igra najbolje od kad se oporavio od teške operacije. Nekadašnji "Broj jedan" ostvario i drugu pobedu u Madridu. Igra najbolje od kad se oporavio od teške operacije. Endi Marej je rival Novaka… »
Đoković i 18. put bolji od Monfisa za treće kolo Madrida

Đoković i 18. put bolji od Monfisa za treće kolo Madrida

Danas 03.05.2022
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u treće kolo masters turnira u Madridu pošto je danas pobedio Francuza Gaela Monfisa sa 6:3, 6:2. Đoković je zadržao maksimalni učinak protiv Monfisa, pošto je ovo bila njegova 18. pobeda u isto… »
Novak Đoković oborio svetski rekord: Ovo do sada nije viđeno u istoriji "belog sporta"

Novak Đoković oborio svetski rekord: Ovo do sada nije viđeno u istoriji "belog sporta"

Večernje novosti 03.05.2022
NOVAK Đoković uradio je nešto što do sada nije viđeno u svetu tenisa. FOTO: Tanjug/AP U drugom kolu Mastersa u Madridu, Nole je ubedljivo savladao Gaela Monfisa, čime je došao do nestvarnih 18:0 protiv pomenutog Francuza. Đoković je ovim… »

Vesti dana »