Povezane vesti
"Srpkinja je potencijalni pobednik evrovizije": Bivša šampionka takmičenja Končita Vurst oduševljena Konstraktom! (video)
Blic 07.05.2022
Sledeće nedelje se u Torinu održava 66. "Evrovizija", a boje naše zastave ovog puta brani Konstrakta (43). Pesma "In Corpore Sano" hit je u mnogim evropskim zemljama koje se takmiče, poput Crne Gore i Hrvatske, a Srbija je na kladionicama od danas u top… »
"Srbija je potencijalni pobednik evrovizije": Končita Vurst iskreno o Konstrakti (video)
Večernje novosti 07.05.2022
TOMAS Nojvirt, koji je odneo pobedu na Evroviziji 2014. godine kao dreg-kraljica Končita Vurst, prokomentarisao je srpsku predstavnicu na ovogodišnjoj Evroviziji Anu Đurić Konstraktu i njenu pesmu "In corpore sano". Foto: Printskrin/Pink Tomas, odnosno… »
Vesti dana »
Amerika zadužena do guše: Javni dug SAD prvi put premašio 40 biliona dolara, udvostručen od 2017. godine
Kurir pre 3 satajoš 1 povezana
"Imamo potpunu kontrolu" Tramp o pregovorima sa Iranom: "Možda se vratimo u nekom trenutku"
Blic pre 3 satajoš 2 povezane





