Povezane vesti

Uhapšen osumnjičeni za ubistvo brata

Uhapšen osumnjičeni za ubistvo brata

Politika 08.05.2022
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Nišu u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Nišu uhapsili su M. G. (1979) iz Niša zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo ubistvo. Sumnja se da je on u noći između 5. i 6. maja… »
Detalji bizarnog ubistva brata u Nišu: Jedan detalj na oku otkrio je da Saša nije umro prirodnom smrću

Detalji bizarnog ubistva brata u Nišu: Jedan detalj na oku otkrio je da Saša nije umro prirodnom smrću

Telegraf 08.05.2022
Kako saznajemo, kad je komšija stigao, video je da je Milan brata obukao, okupao, obrijao, gotovo spremio za sahranu. Grad Niš i naselje Komren potreslo je bratoubistvo koje se desilo u noći između 5. i 6. maja, kada je, kako se sumnja, Milan Grujić… »
Rukama zadavio brata u Nišu! Komšija otkrio jezivu istinu: Ponašao se kao da ništa nije bilo! Samo im je majka bila zdrava!

Rukama zadavio brata u Nišu! Komšija otkrio jezivu istinu: Ponašao se kao da ništa nije bilo! Samo im je majka bila zdrava!

Kurir 08.05.2022
Do trenutka dolaska Hitne pomoći Milan je brata već okupao, obrijao, obukao i spremio za sahranu. Milan G. (45) iz Niša uhapšen je juče zbog sumnje da je u noći između 5. i 6. maja, u porodičnoj kući u naselju Komren, ubio svog rođenog brata… »
Uhapšen Nišlija osumnjičen da je zadavio brata

Uhapšen Nišlija osumnjičen da je zadavio brata

N1 Info 08.05.2022
Uhapšen je Nišlija M.G. (45) zbog sumnje da je u noći između 5. i 6. maja zadavio 52-godišnjeg brata sa kojim je živeo u istoj kući. Najpre je, prema nezvaničnim informacijama, policiji prijavio bratovljevu smrt, a otiske po vratu pravdao je time… »
"Kad sam došao posle, video sam podliv ispod oka": Prijatelj Saše i Milana bio je u domu Grujića nekoliko sati pre jezivog…

"Kad sam došao posle, video sam podliv ispod oka": Prijatelj Saše i Milana bio je u domu Grujića nekoliko sati pre jezivog…

Blic 08.05.2022
Srđan Velimirović, najbolji prijatelj braće Grujić koji kobne noći poslednji bio u njihovoj kući kaže da njegov ubijeni drug Saša nije imao masnicu u 21 sat kada je on otišao od njih, a da je kasnije kada je na poziv Milana ponovo došao u 3.30… »
FOTO Ovo je ubijeni Saša iz Niša: Brat ga zadavio golim rukama

FOTO Ovo je ubijeni Saša iz Niša: Brat ga zadavio golim rukama

Nova 08.05.2022
Nišlija Milan Grujić (45) uhapšen je zbog sumnje da je u noći između 5. i 6. maja, u porodičnoj kući u naselju Komren, ubio svog rođenog brata Sašu Grujića (52). Zločin je šokirao javnost, a osumnjičeni je rukama zadavio brata nakon rasprave… »
FOTO „Primetio sam masnicu na oku, Milan je tvrdio da je prirodna smrt“

FOTO „Primetio sam masnicu na oku, Milan je tvrdio da je prirodna smrt“

Nova 08.05.2022
Nišlija Srđan Velimirović, koji je bio sa braćom Grujić veče uoči ubistva, kaže da je pomenuta porodica bila nesrećna, te da su i Milan i Saša, kao i njihov otac bili psihijatrijski bolesnici, dok je samo majka bila zdrava. Nakon smrti… »
Zadavio brata, obrijao ga, okupao i spremio za sahranu: Detalji jezivog zločina

Zadavio brata, obrijao ga, okupao i spremio za sahranu: Detalji jezivog zločina

Nova 08.05.2022
Nišlija Milan Grujić uhapšen je zbog sumnje da je u noći između 5. i 6. maja, u porodičnoj kući u naselju Komren, ubio svog rođenog brata Sašu Grujića. Kako saznajemo, noć uoči ubistva, njih dvojica su sedela zajedno s komšijom, da bi nedugo… »
Ovo je ubijeni Saša: Brat Milan ga zadavio, pa obukao za sahranu, poznanici tvrde da je i ranije bio nasilan prema…

Ovo je ubijeni Saša: Brat Milan ga zadavio, pa obukao za sahranu, poznanici tvrde da je i ranije bio nasilan prema…

Blic 08.05.2022
Više javno tužilaštvo u Nišu odredilo je zadržavanje Milanu Grujiću (45) iz Niša zbog sumnje da je u noći između 5. i 6. maja u porodičnoj kući u Nišu lišio života svog brata Sašu Grujića (52). Kako saznaje Blic, Milan kao krupiji brat… »
Kaže da mu je dao veštačko disanje, za masnicu nisam smeo da pitam: Komšija ispričao šta se dešavalo posle zločina…

Kaže da mu je dao veštačko disanje, za masnicu nisam smeo da pitam: Komšija ispričao šta se dešavalo posle zločina…

Kurir 08.05.2022
Milan i Saša G. su sa komšijom Srđanom sedeli 5. maja do 21.30 sati i družili se i pili, a kada je komšija otišao svojoj kući, brat je nasrnuo na brata. Srđan, koji je to veče bio sa njima rekao je da je sve bilo normalno i da ne zna šta se… »
Komšija Srđan, kojeg je ubica pozvao u kuću nakon zločina: Rekao mi je da je Saša umro, ali posumnjao sam

Komšija Srđan, kojeg je ubica pozvao u kuću nakon zločina: Rekao mi je da je Saša umro, ali posumnjao sam

Telegraf 08.05.2022
Milan je brata obukao, okupao, obrijao, gotovo spremio za sahranu. - Te večeri smo sedeli, sve je bilo normalno do 9, kad sam otišao kući. Oko pola četiri ujutru me je Milan zvao i rekao da mu je brat umro. Kad sam došao. rekao je da mu je dao… »
Stravičan zločin: Mlađi brat na spavanju zadavio starijeg brata

Stravičan zločin: Mlađi brat na spavanju zadavio starijeg brata

Jugmedia 08.05.2022
Više javno tužilaštvo u Nišu odredilo je zadržavanje M. G.(45) iz Niša zbog sumnje da je u noći između 5. i 6. maja u porodičnoj kući u Nišu lišio života svog brata G. S (52).,saopštila je PU Niš. M.G. se sumnjiči da je, iz za sada… »
FOTO Prve slike sa mesta zločina u Nišu: Braća se i ranije svađala i tukla

FOTO Prve slike sa mesta zločina u Nišu: Braća se i ranije svađala i tukla

Nova 08.05.2022
Više javno tužilaštvo u Nišu odredilo je zadržavanje Milanu Grujiču (45) iz Niša zbog sumnje da je u noći između 5. i 6. maja u porodičnoj kući u Nišu lišio života svog brata Sašu (52). Osumnjičeni je brata zadavio, a potom ga spremio za… »
Obukao mu odelo, vezao mu: Vilicu... Jezivi detalji nezapamćenog ubistva u Nišu: Brat zadavio brata, pa pokušao da prikrije…

Obukao mu odelo, vezao mu: Vilicu... Jezivi detalji nezapamćenog ubistva u Nišu: Brat zadavio brata, pa pokušao da prikrije…

Blic 08.05.2022
M.G. koji se sumnjiči da je u noći između 5. i 6. maja ugušio brata S.G. pokušao je da prikrije zločin tako što je telo brzo pripremio za sahranu. Kako saznaje Blic, nakon što je Hitnu pomoć obavestio oko 3.30 sati da brat ne daje znake života… »
Prvi snimak sa mesta zločina u Nišu: Ovde je brat nasrnuo na brata! Mrtvozornik uočio jedan detalj pa odmah pozvao policiju…

Prvi snimak sa mesta zločina u Nišu: Ovde je brat nasrnuo na brata! Mrtvozornik uočio jedan detalj pa odmah pozvao policiju…

Kurir 08.05.2022
Milan G. (43) uhapšen je zbog sumnje da je u Nišu u naselju Komren na Đurđevdan ubio svog brata Sašu (52) a potom pozvao mrtvozornika. On je rekao da mu je brat preminuo prirodnom smrću, ali kada je mrtvozornik ujutru došao, primetio je da Saša… »
Užas u Nišu: Zadavio brata, pa u policiji rekao da je pokušao da ga probudi

Užas u Nišu: Zadavio brata, pa u policiji rekao da je pokušao da ga probudi

Nova 08.05.2022
Više javno tužilaštvo u Nišu odredilo je zadržavanje M. G.(45) iz Niša zbog sumnje da je u noći između 5. i 6. maja u porodičnoj kući u Nišu lišio života svog brata G. S (52). M.G. se sumnjiči da je, iz za sada nepoznatog razloga, ugušio… »
Nezapamćeno u Nišu na đurđevdan Osumnjičen da je zadavio brata, a u policiji rekao da je samo pokušao da ga probudi?!

Nezapamćeno u Nišu na đurđevdan Osumnjičen da je zadavio brata, a u policiji rekao da je samo pokušao da ga probudi?!

Kurir 08.05.2022
NIŠ - Više javno tužilaštvo u Nišu odredilo je zadržavanje M. G.(45) iz Niša zbog sumnje da je u noći između 5. i 6. maja u porodičnoj kući u Nišu lišio života svog brata G. S (52). M.G. se sumnjiči da je, iz za sada nepoznatog razloga… »
Horor u Nišu: Zadavio starijeg brata, pa u policiji rekao da je pokušao da ga probudi

Horor u Nišu: Zadavio starijeg brata, pa u policiji rekao da je pokušao da ga probudi

Telegraf 08.05.2022
S obzirom da je na pokojnikovom licu bilo i drugih povreda, Više javno tužilaštvo u Nišu naložilo je obdukciju, kojom je utvrđeno da je smrt nastupila nasilnim putem, nakon čega je osumnjičeni uhapšen. Više javno tužilaštvo u Nišu odredilo je… »
Zrenjanin: Provalio u garažu i ukrao alat, uhapšen je

Zrenjanin: Provalio u garažu i ukrao alat, uhapšen je

Radio 021 08.05.2022
Četrdesettrogodišnji D. J. iz Zrenjanina uhapšen je zbog sumnje da je ukrao alat iz jedne garaže. On se tereti da je 4. maja provalio u jednu garažu u Zrenjaninu i iz nje ukrao alat. Policija ga je ubrzo identifikovala i uhapsila, a u njegovom stanu… »

Vesti dana »