Povezane vesti

Struja će poskupeti i za građane, uvozimo i ugalj, kaže ministarka

Struja će poskupeti i za građane, uvozimo i ugalj, kaže ministarka

Nova ekonomija 09.05.2022
Ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović ponovila je kako očekuje da struja za građane poskupi, prenela je Beta. Kako je dodala, EPS i uvoz električne energije i budući uvoz uglјa plaća iz sopstvenih sredstava. "Znam da to nimalo nije… »
Sabrali smo na jednom mestu sve što do sada znamo o poskupljenju struje

Sabrali smo na jednom mestu sve što do sada znamo o poskupljenju struje

Nova 09.05.2022
Najcrnje slutnje po naše novčanike se obistinjuju, potvrđuje ih i ministarka energetike Zorana Mihajlović - više nema dileme, struja će poskupeti. Ministrka Mihajlović priznala je da gađani sigurno neće biti pošteđeni tog dodatnog troška… »
Ministarka najavljuje poskupljenje struje, pitanje je kad i koliko: U Agenciji za energetiku još nisu dobili predlog EPS

Ministarka najavljuje poskupljenje struje, pitanje je kad i koliko: U Agenciji za energetiku još nisu dobili predlog EPS

Euronews 09.05.2022
Ministarka energetike Zorana Mihajlović rekla je da očekuje da će u narednom periodu poskupiti struja za građane i dodala da je korekcija cena najavljena još prošle godine. Tada je, kako je istakla, rečeno da tokom grejne sezone neće biti… »
Ministarka najavila poskupljenje struje za građane

Ministarka najavila poskupljenje struje za građane

Sandžak press 09.05.2022
Ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović rekla je da očekuje da poskupi struja za gradjane i da je pripremljena Uredbu o energetski ugroženom kupcu koja će pomoći onima koji ne mogu da plate struju, gas ili toplotnu energiju. „Znam da to… »
Biće poskupljenja struje za građane, pripremljena Uredba o energetski ugroženom kupcu

Biće poskupljenja struje za građane, pripremljena Uredba o energetski ugroženom kupcu

Biznis.rs 09.05.2022
Ministarka mihajlović ističe da su potrebne "nove kalkulacije" jer sve cene idu naviše. Ministarka rudarstva i energetike u Vladi Srbije Zorana Mihajlović rekla je da očekuje da poskupi struja za građane i da je pripremljena Uredba o energetski… »
Ministarka energetike očekuje poskupljenje struje u Srbiji

Ministarka energetike očekuje poskupljenje struje u Srbiji

Slobodna Evropa 09.05.2022
Ministarka rudarstva i energetike Srbije Zorana Mihajlović izjavila je 9. maja da očekuje da poskupi struja za građane. "Znam da to nimalo nije popularno, ali očekujem da dođe do povećanja cene struje za građane, ali je Ministarstvo rudarstva i… »
Mihajlović: Očekujem da poskupi struja za građane

Mihajlović: Očekujem da poskupi struja za građane

N1 Info 09.05.2022
Ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović rekla je da očekuje da poskupi struja za građane i da je pripremljena Uredbu o energetski ugroženom kupcu koja će pomoći onima koji ne mogu da plate struju, gas ili toplotnu energiju. „Znam da to… »
Mihajlović: Očekujem da poskupi struja za građane

Mihajlović: Očekujem da poskupi struja za građane

Danas 09.05.2022
Ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović rekla je da očekuje da poskupi struja za građane i da je pripremljena Uredbu o energetski ugroženom kupcu koja će pomoći onima koji ne mogu da plate struju, gas ili toplotnu energiju. „Znam da to… »
Mihajlović: Očekujem da poskupi struja za građane

Mihajlović: Očekujem da poskupi struja za građane

OK radio 09.05.2022
Ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović rekla je da očekuje da poskupi struja za građane i da je pripremljena Uredbu o energetski ugroženom kupcu koja će pomoći onima koji ne mogu da plate struju, gas ili toplotnu energiju. - Znam da to… »
Mihajlović: Očekujem da poskupi struja za građane

Mihajlović: Očekujem da poskupi struja za građane

IndeksOnline 09.05.2022
BEOGRAD – Ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović rekla je da očekuje da poskupi struja za gradjane i da je pripremljena Uredbu o energetski ugroženom kupcu koja će pomoći onima koji ne mogu da plate struju, gas ili toplotnu energiju… »
Srbija uvezla struju u vrednosti od najmanje 500 miliona evra od početka 2022.

Srbija uvezla struju u vrednosti od najmanje 500 miliona evra od početka 2022.

Nova 09.05.2022
Nakon šest meseci omerte, u kojoj niko od funkcionera nije želeo da da preciznu sliku oko uvoza struje, danas je zakon ćutnje probijen - ministarka Zorana Mihajlović obavestila je građane da smo od havarije u EPS-u morali da uvezemo struju u… »
Mihajlović: Očekujem da poskupi struja za građane

Mihajlović: Očekujem da poskupi struja za građane

Nova 09.05.2022
Ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović rekla je da očekuje da poskupi struja za građane i da je pripremljena Uredbu o energetski ugroženom kupcu koja će pomoći onima koji ne mogu da plate struju, gas ili toplotnu energiju. „Znam da to… »
Ministarka najavila poskupljenje struje

Ministarka najavila poskupljenje struje

Radio sto plus 09.05.2022
„Znam da to nimalo nije popularno, ali očekujem da dodje do povećanja cene struje za gradjane, ali je Ministarstvo rudarstva i energetike pripremilo i Uredbu o energetski ugroženom kupcu koja će pomoći onima koji ne mogu da plate struju, gas, ili… »

Vesti dana »