Povezane vesti

Huso Mujić otkrio da li je Dejan promenio veru pa optužio Biljanu!

Huso Mujić otkrio da li je Dejan promenio veru pa optužio Biljanu!

Svet plus 10.05.2022
Otac Dalile Dragojević, Huso Mujić otkrio da li je Dejan Dragojević promenio veru pa optužio njegovu majku Biljanu da se bavi vradžbinama! Huso Mujić, bez dlake na jeziku, komentarisao je ćerku Dalilu, njenog bivšeg Dejana, i šokirao navodima o… »
Dalilina rođaka o Dejanu: Sramota me njegove sramote!

Dalilina rođaka o Dejanu: Sramota me njegove sramote!

Svet plus 10.05.2022
Dalilina rođaka progovorila o Dejanu Dragojeviću! Sramota me njegove sramote iskreno. Huso ga je gledao kao svog sina, to je jasno svima. Tokom podele budžeta Stefana Karića za crnim stolom došlo do žestokog okršaja bivših supružnika, Dalile i… »
Porodice Dalile, Dejana i Aleksandre se oglasile: Posle prljavog veša koji je izneo bivši bračni par najbliži dali svoj…

Porodice Dalile, Dejana i Aleksandre se oglasile: Posle prljavog veša koji je izneo bivši bračni par najbliži dali svoj…

Kurir 10.05.2022
Tokom podele budžeta Stefana Karića za crnim stolom došlo do žestokog okršaja bivših supružnika Dalile i Dejana Dragojevića. Dejan i Dalila su tokom žestoke rasprave pomenuli mnoge članove porodice i izneli prljav veš iz zajedničkog života… »
"Nema tamo žene za Dragojevića": Huso Mujić se oglasio posle skandalozne svađe Dalile i Dejana: "i Biljana se bavi…

"Nema tamo žene za Dragojevića": Huso Mujić se oglasio posle skandalozne svađe Dalile i Dejana: "i Biljana se bavi…

Blic 09.05.2022
Danas je tokom podele budžeta za crnim stolom došlo do žestokog okršaja bivših supružnika Dalile i Dejana Dragojevića, koji su tom prilikom izneli sav prljav veš iz prošlosti. Dalilin otac Huso Mujić zatečen je ovom situacijom. - Teško mi je… »

Vesti dana »