Povezane vesti

Bil Gejts pozitivan na korona virus

Bil Gejts pozitivan na korona virus

Danas 11.05.2022
Američki milijarder i osnivač „Majkrosofta“ Bil Gejts saopštio je u objavi na svom Tviter profilu da pozitivan na korona virus. Kako je naveo, ima blage simptome infekcije i u skladu sa savetima stručnjaka će biti u izolaciji dok ne ozdravi. Uz… »
Bil Gejts zaražen koronavirusom

Bil Gejts zaražen koronavirusom

Euronews 11.05.2022
Američki preduzetnik i osnivač Majkrosofta Bil Gejts testiran je pozitivno na koronavirus. Gejts je na Tviteru naveo da ima blage simptome infekcije. I've tested positive for COVID. I'm experiencing mild symptoms and am following the experts' advice by… »
Bil Gejts ima koronu

Bil Gejts ima koronu

N1 Info 11.05.2022
Osnivač Majkrosofta Bil Gejts objavio je na Tviteru da je pozitivan na koronavirus. „Dobio sam pozitivan rezultat na kovid. Imam blage simptome i slušaću savete stručnjaka o izolaciji dok ne ozdravim“, napisao je Gejts. I've tested positive for… »
Bil Gejts pozitivan na koronu: Milijarder se otkrio u kakvom je zdravstvenom stanju

Bil Gejts pozitivan na koronu: Milijarder se otkrio u kakvom je zdravstvenom stanju

Blic 11.05.2022
Bil Gejts, jedan od najbogatijih ljudi u svijetu i veliki donator u borbi protiv kovida 19, saopštio je da je pozitivan na virus korona. On je u objavi na Tviteru rekao da ima blage simptome. Gejts (66) je saopštio da je u izolaciji i da je ranije… »
Bil Gejts ima koronu: Imam sreće da sam primio vakcinu i buster

Bil Gejts ima koronu: Imam sreće da sam primio vakcinu i buster

Nova 11.05.2022
Bil Gejts, jedan od najbogatijih ljudi i osnivač "Majkrosofta", pozitivan je na koronavirus. Gejts je na Tviteru naveo da ima blage simptome. Dodao je da će biti u izolaciji dok se ne bude osećao dobro. „Imam sreće da sam primio vakcinu i buster, i… »
Bil Gejts ima koronu! Milijarder potvrdio da je zaražen, evo kako se oseća!

Bil Gejts ima koronu! Milijarder potvrdio da je zaražen, evo kako se oseća!

Mondo 11.05.2022
Bil Gejts ima koronu, potvrdio na Tviteru i opisao kako se oseća! Bil Gejts ima koronu, potvrdio na Tviteru i opisao kako se oseća! Bil Gejts ima koronu, dobio je pozitivan test i trenutno je u samoizolaciji. Softverski magnat i jedan od najbogatijih… »
Bil Gejts ima koronu: Sinoć je saopšteno u kakvom je stanju

Bil Gejts ima koronu: Sinoć je saopšteno u kakvom je stanju

Telegraf 11.05.2022
Milijarder se oglasio na Tviteru. Bil Gejts, jedan od najbogatijih ljudi i osnivač Majkrosofta, pozitivan je na koronavirus i oseća blage simptome, potvrđeno je. On je ovo saopštio i preko svog Tvitera, gde je napisao da će biti u izolaciji dok se ne… »

Vesti dana »