Povezane vesti

(Video) Totalna histerija u Hrvatskoj zbog Konstrakte: Ovako su komšije reagovale prolaskom Srbije u finale

(Video) Totalna histerija u Hrvatskoj zbog Konstrakte: Ovako su komšije reagovale prolaskom Srbije u finale

Blic 13.05.2022
Sinoćni nastup Ane Đurić Konstrakte u polufinalu "Evrovizije", sem u Srbiji, pomno se pratio i u ostalim državama koje su nekad bile u Jugoslaviji, te se navijalo unutar kafića i domova širom regiona. Erupcija oduševljenja tokom izvvođenja, nakon… »
Konstrakta opet skočila na kladionicama, a glavni favorit pao! Ovo su prognoze samo 24 sata pred veliko finale: Ogroman…

Konstrakta opet skočila na kladionicama, a glavni favorit pao! Ovo su prognoze samo 24 sata pred veliko finale: Ogroman…

Kurir 13.05.2022
Srpska predstavnica Konstrakta juče je nastupila u drugom polufinalu " Evrovizije" i plasirala se u finale ovog festivala. Nakon što je cela Evropa, kao i Australija, videla njen nastup, uključujući i reakciju ljudi u areni u Torinu, situacija na… »
Srčani udar: Marija Šerifović oplela kolce uz Konstraktu! Cela kafana pevala biti zdrava, a Marija vrišti od uzbuđenja…

Srčani udar: Marija Šerifović oplela kolce uz Konstraktu! Cela kafana pevala biti zdrava, a Marija vrišti od uzbuđenja…

Kurir 13.05.2022
Evrovizijska pobednica Marija Šerifović sinoć je zdušno podržavala ovogodišnju srpsku predstavnicu na Evroviziji, Anu Đurić Konstraktu, što je pokazala i proslavljanjem njenog plasmana u finale. Naime, Marija je iz provoda objavljivala… »
Konstrakta: Nemam neka očekivanja, zadovoljna sam što smo ušli u finale

Konstrakta: Nemam neka očekivanja, zadovoljna sam što smo ušli u finale

Danas 13.05.2022
Predstavnica Srbije za Pesmu Evrovizije Ana Đurić Konstrakta, koja se sinoć plasirala u finale Pesme Evrovizije sa pesmom „In Corpore Sano“, kaže za N1 da nema neka očekivanja i da je zadovoljna što je ušla u završnicu takmičenja. „Cilj… »
Vratio mi se engleski iz 5, 6. Razreda! Posle brutalne večeri, smeh do suza - pogledajte kako se javila Konstrakta!

Vratio mi se engleski iz 5, 6. Razreda! Posle brutalne večeri, smeh do suza - pogledajte kako se javila Konstrakta!

Mondo 13.05.2022
Konstrakta se javila s probe! Konstrakta se javila s probe! Predstavnica Srbije na Pesmi Evrovizije Konstrakta, plasirala se u finale takmičenja u više nego dramatičnom kraju druge polufinalne večeri. Dan nakon prolaska u finale mreže bruje o srpskoj… »
Dala sam 700 intervjua! Konstrakta iskreno o prolasku: Vratio mi se engleski iz 6. razreda, mogu da sklopim kompleksnije…

Dala sam 700 intervjua! Konstrakta iskreno o prolasku: Vratio mi se engleski iz 6. razreda, mogu da sklopim kompleksnije…

Kurir 13.05.2022
Pevačica Ana Đurić Konstrakta oglasila se sada sa jedne od tonskih proba i pozdravila sve svoje fanove. – Samo da vam se javim sa 88. probe. Evo čuje se Englez u kabini pored. Ne stižem da čitam poruke i nikome da odgovorim, ali se zahvaljujem na… »
Voditeljka RTS-a oduševila potezom u programu uživo! Podržala Konstraktu jednim detaljem - Ima jaku simboliku!

Voditeljka RTS-a oduševila potezom u programu uživo! Podržala Konstraktu jednim detaljem - Ima jaku simboliku!

Mondo 13.05.2022
Konstrakta je u finalu Evrovizije u Torinu oduševila ceo svet, a voditeljka RTS-a je sve iznenadila jednim detaljem kojim joj je pružila podršku. Konstrakta je u finalu Evrovizije u Torinu oduševila ceo svet, a voditeljka RTS-a je sve iznenadila… »
Histerija u Zagrebu zbog Konstrakte! Snimak zapalio mreže - Evo kako su reagovali na prolazak Srbije u finale Evrovizije

Histerija u Zagrebu zbog Konstrakte! Snimak zapalio mreže - Evo kako su reagovali na prolazak Srbije u finale Evrovizije

Mondo 13.05.2022
Srpska predstavnica Ana Đurić Konstrakta ušla je u finale Evrovizije u Torinu, dok je Hrvatska predstavnica Mia Dimšić ispala u prvoj polufinalnoj večeri. Srpska predstavnica Ana Đurić Konstrakta ušla je u finale Evrovizije u Torinu, dok je… »
Dragana Kosjerina u ulozi Konstrakte u finalu Evrovizije: Ovako će se Srbija uključiti da glasa! Biće i rotaciona svetla i…

Dragana Kosjerina u ulozi Konstrakte u finalu Evrovizije: Ovako će se Srbija uključiti da glasa! Biće i rotaciona svetla i…

Kurir 13.05.2022
Ana Đurić Konstrakta sinoć je Srbiji osigurala učešće na finalu 66. po redu Evrovizije, koja se ove godine održava u Torinu. Kao i svake prethodne godine, Srbija će glasati u finalu, a kako smo navikli, iz Beograda će se uključiti voditeljka… »
Kosjerina kao konstrakta, a iza VMA! Veliko iznenađenje za sve - Ovako će se Srbija uključiti u finale Evrovizije!

Kosjerina kao konstrakta, a iza VMA! Veliko iznenađenje za sve - Ovako će se Srbija uključiti u finale Evrovizije!

Mondo 13.05.2022
Konstrakta je dovela Srbiju do velikog finala Evrovizije u Torinu koje će se održati u subotu 14. maja i nastupiće por dernim brojem 24. Konstrakta je dovela Srbiju do velikog finala Evrovizije u Torinu koje će se održati u subotu 14. maja i… »
Voditeljka dnevnika uživo u programu nosila detalj koji je sve oduševio: Ovako je podržala Konstraktu! Ima jaku simboliku…

Voditeljka dnevnika uživo u programu nosila detalj koji je sve oduševio: Ovako je podržala Konstraktu! Ima jaku simboliku…

Kurir 13.05.2022
Sinoć je održano drugo polufinalno veče Evrovizije, u okviru kojeg se predstavnica Srbije, Ana Đurić Konstrakta, plasirala u veliko finale ovog takmičenja. Podrška joj nije izostala ni po glasovima, ali ni po reakcijama u dvorani jer su svi u… »
Konstrakta u nastupu promenila ključne detalje: Ovo se razlikuje od nastupa na beoviziji! Jedan detalj će vas naježiti…

Konstrakta u nastupu promenila ključne detalje: Ovo se razlikuje od nastupa na beoviziji! Jedan detalj će vas naježiti…

Kurir 13.05.2022
Srpska predstavnica na Evroviziji, Ana Đurić Konstrakta, sinoć je nastupila u drugom polufinalu i tako nam obezbedila plasman u finale takmičenja, koje se održava sutra uveče u Torinu. Na društvenim mrežama uveliko se ističu razlike između… »
„Nemam knjižicu“ postalo „Prepuštena sam samoj sebi“: Prevod za vreme Konstraktinog nastupa izazvao reakcije na…

„Nemam knjižicu“ postalo „Prepuštena sam samoj sebi“: Prevod za vreme Konstraktinog nastupa izazvao reakcije na…

Danas 12.05.2022
Predstavnica Srbije na „Pesmi Evrovizije“ nastupila je večeras u drugom polufinalu, a na društvenim mrežama su se već pojavile i reakcije, pre svega na činjenicu da su pojedini, ključni, stihovi prevedeni u drugačijem kontekstu. U toku trajanja… »

Vesti dana »