Povezane vesti

Nikad iskrenija Sandra Rešić otvorila dušu o emocijama prema Dejanu, zadrugari zanemeli

Nikad iskrenija Sandra Rešić otvorila dušu o emocijama prema Dejanu, zadrugari zanemeli

Alo 14.05.2022
Svi pomno slušali. Birali su osobu koja je po zadrugare ispala najlošiji prijatelj. Ovonedeljni vođa Stefan Karić je reč dao Sandri Rešić: Printscreen - Moram da kažem da je moja ljubav prema Dejanu bila jedna, a prema Anđelu druga, za mene to ne… »
Nikad veći haos u Beloj kući Dejan i Anđelo žestoko zaratili, isplivalo sve na videlo, a razlog je ova zadrugarka

Nikad veći haos u Beloj kući Dejan i Anđelo žestoko zaratili, isplivalo sve na videlo, a razlog je ova zadrugarka

Alo 14.05.2022
Danas je veoma burno u Beloj kući. Veliki šef je obavestio zadrugare da je vreme za još jednu anketu, oni upravo biraju osobu koja je po njih ispala najlošiji prijatelj. Naime, ovonedeljni vođa Stefan Karić je reč dao Dejanu Dragojeviću koji je… »
Dalila iznela još prljavog veša iz braka sa dejanom Nastavlja se rat bivših supružnika, izgovorila velike tajne i šta je…

Dalila iznela još prljavog veša iz braka sa dejanom Nastavlja se rat bivših supružnika, izgovorila velike tajne i šta je…

Alo 14.05.2022
Dalila ne prestaje da prebacuje Dejanu sve ono što je izgovorio na njen račun i nastavlja još udarnije. Veliki šef je obavestio zadrugare da je vreme za još jednu anketu, oni upravo biraju osobu koja je po njih ispala najlošiji prijatelj. Naime… »
Još je u strahu Filip Car konačno progovorio o Maji Marinković i priznao čega se najviše plaši, zadrugar više ne može…

Još je u strahu Filip Car konačno progovorio o Maji Marinković i priznao čega se najviše plaši, zadrugar više ne može…

Alo 14.05.2022
Filip je prošao kroz pakao kada su njegove prethodne veze u pitanju stoga i ne čudi ovakvo mišljenje. Veliki šef je obavestio zadrugare da je vreme za još jednu anketu, oni upravo biraju osobu koja je po njih ispala najlošiji prijatelj. Ovonedeljni… »
Sramota Gruja indirektno potkačio suprugu i to u programu uživo, zadrugari ne veruju da neko može da izgovara ove reči i to…

Sramota Gruja indirektno potkačio suprugu i to u programu uživo, zadrugari ne veruju da neko može da izgovara ove reči i to…

Alo 14.05.2022
Haos za Crnim stolom u toku biranja najnerazumnije osobe ne jenjava i dalje. U toku je glasanje za najnerazumniju osobu u Beloj kući, a reč je dobio Mensur Ajdarpašić. - Ja sam nerazuman u nekim situacijama, ali eto nekad ne vidim to, zato što mislim… »

Vesti dana »