Povezane vesti

Izigran je? Zola progovorio o Miljaninom raskidu, pa rekao nešto što je šokiralo sve

Izigran je? Zola progovorio o Miljaninom raskidu, pa rekao nešto što je šokiralo sve

Alo 19.05.2022
Zola iskrneo o Miljani. U toku je nastavak emisije "Pitanja gledalaca" sa Ivanom Šopić. Kao i uvek, publika je ta koja postavlja pitanja zadrugarima. Naredno pitanje, postavljeno je Lazaru Čoliću Zoli: - Kako se osećaš kada shvatiš da si dao sve za… »
Ja sam se za nju borio i kad je bila u braku Car iskreno odgovorio da li planira budućnost sa Dalilom, pa pričao o emocijama

Ja sam se za nju borio i kad je bila u braku Car iskreno odgovorio da li planira budućnost sa Dalilom, pa pričao o emocijama

Alo 19.05.2022
Odlučan je do kraja. U toku je nastavak emisije "Pitanja gledalaca" sa Ivanom Šopić. Kao i uvek, publika je ta koja postavlja pitanja zadrugarima. Naredno pitanje, postavljeno je Filipu Caru: - Je l' toliko teško da kažeš da voliš ovu ženu i da te… »
Žestoka svađa Aleks žestoko uzvratila Dejanu: Neće moći više da me usreći, ionako je rekao da se hladi

Žestoka svađa Aleks žestoko uzvratila Dejanu: Neće moći više da me usreći, ionako je rekao da se hladi

Alo 19.05.2022
Haos za crnim stolom. U toku je nastavak emisije "Pitanja gledalaca" sa Ivanom Šopić. Kao i uvek, publika je ta koja postavlja pitanja zadrugarima. Naredno pitanje, postavljeno je Aleksandri Nikolić: - Devojko, šta ti više želiš od Dejana, sve… »

Vesti dana »