Povezane vesti

Beograđanka doživela istu tragediju kao i Nenad Periš: Brat joj nestao u Dunavu 31.12, a telo pronađeno na isti dan kao…

Beograđanka doživela istu tragediju kao i Nenad Periš: Brat joj nestao u Dunavu 31.12, a telo pronađeno na isti dan kao…

Kurir 20.05.2022
Otac nastradalog Mateja Periša, Nenad Periš danas je u Crkvi svetog Ante prisustvovao služni nadbiskupa Stanislava Hočevara, a stigla je i žena koja je doživela skoro istu tragediju. 00:34 POTRESNO Beograđani izjavljuju saučešće Nenadu Perišu… »
Ispraćaj Mateja Periša iz Beograda: Misa u Crkvi svetog Ante, prisustvuje otac Nenad

Ispraćaj Mateja Periša iz Beograda: Misa u Crkvi svetog Ante, prisustvuje otac Nenad

Telegraf 20.05.2022
Ispraćaj će predvoditi beogradski nadbiskup Stanislav Hočevar. Telo pokojnog Mateja Periša nalazi se u Crkvi Svetog Ante u Bregalničkoj ulici, odakle će u 17 sati biti ispraćeno za Split. Telo je stiglo oko 14.15 sati, a dočekao ga je otac Nenad… »
Pogledajte potresno obraćanje velikog čoveka Nenada Periša

Pogledajte potresno obraćanje velikog čoveka Nenada Periša

Telegraf 20.05.2022
On se zahvalio i sveštenicima kataločke crkve, ali i patrijarhu srpske pravoslavne crkve Porfiriju koji će, kako je rekao, doći sa episkopima u crkvu Svetog Ante u Beogradu. Hteo bih da se zahvalim gradu Beogradu na velikom srcu koje mi je dao. Bez… »
Beograd se oprostio od Mateja: Nenad krenuo u Split da sahrani sina

Beograd se oprostio od Mateja: Nenad krenuo u Split da sahrani sina

Telegraf 20.05.2022
U Splitu neće biti organizovan oproštaj od Mateja, a sahrana će biti organizovana u krugu porodice i prijatelja, rekao je ranije Matejev otac, Nenad Periš. Sanduk sa telom Mateja Periša iznet je iz Crkve svetog Ante u Beogradu. U Splitu neće biti… »
Patrijarh Porfirije izgrlio oca Mateja Periša: Dragi brate, Gospod ima neki svoj plan, Matej se sada raduje

Patrijarh Porfirije izgrlio oca Mateja Periša: Dragi brate, Gospod ima neki svoj plan, Matej se sada raduje

Telegraf 20.05.2022
Tek kada nam neko blizak ode mi počinjemo ozbiljno da se fokusiramo na tajnu života. Sanduk sa telom Splićanina Mateja Periša iznet je iz Crkve svetog Ante u Beogradu posle održanog opela odakle će biti prebačen u Split. Na opelu je i patrijarh… »
27 Belih ruža za 27 matejevih godina: Završena misa, građani ne mogu da zaustave suze, dirljive reči patrijarha Porfirija i…

27 Belih ruža za 27 matejevih godina: Završena misa, građani ne mogu da zaustave suze, dirljive reči patrijarha Porfirija i…

Blic 20.05.2022
Nakon završene mise u crkvi Svetog Ante sanduk sa telom Mateja Periša prvo je ispred crkve gde beogradski nadbiskup Stanislav Hočevar zajedno sa patrijarhom srpskim Porfirijem održao misu za tragično preminulog Splićanina. Nakon toga sanduk je… »
Crni niz na adi huji traje godinama: Na ukletom mestu gde je isplivalo telo Mateja najmanje petoro ljudi tragično izgubilo…

Crni niz na adi huji traje godinama: Na ukletom mestu gde je isplivalo telo Mateja najmanje petoro ljudi tragično izgubilo…

Kurir 20.05.2022
U blizini mesta gde je nađeno telo Mateja Periša nalazi se nekoliko kafića, čiji su radnici rekli za Kurir da su neposredno posle dolaska na posao videli veliku gužvu i da su kolene policijskih auta samo prolazile ka tom delu Ade Huje. - Sve je bilo… »
Kovčeg Mateja ispraćen u Split, otac poručio Beogradu: Nosim vas u srcu VIDEO

Kovčeg Mateja ispraćen u Split, otac poručio Beogradu: Nosim vas u srcu VIDEO

Nova 20.05.2022
Na desetine Beograđana došlo je danas u crkvu Svetog Antuna Padovanskog u Beogradu, gde je položeno telo tragično nastradalog Splićanina Mateja Periša, kako bi se na dostojanstven način oprostili od mladića za kojim je Beograd, ali i ceo region… »
Oproštaj od Mateja Periša u Beogradu, sahrana u Splitu

Oproštaj od Mateja Periša u Beogradu, sahrana u Splitu

RTS 20.05.2022
Posmrtni ostaci Mateja Periša ispraćeni su iz Crkve Svetog Antuna u Beogradu za Split, gde će biti sahranjen u krugu porodice. Matejev otac Nenad Periš zahvalio je svim vernicima koji su se molili za Mateja, SPC i Beogradskoj nadbiskupiji za održanu… »
Dirljive reči Porfirija na ispraćaju Periša: Matej će sigurno biti blagosloven

Dirljive reči Porfirija na ispraćaju Periša: Matej će sigurno biti blagosloven

Nova 20.05.2022
Sanduk sa telom Mateja Periša nakon službe iznet je u dvorište crkve Svetog Antuna gde je održano opelo. Nakon opela, prisutnima se obratio patrijarh Porfirije, koji je rekao da "Hrist gospod oprosti svakom pokojnom", te da nam "vaskrsenje Hristovo… »
Poruka Nenada Periša: Hvala Beogradu na srcu koje mi je dao

Poruka Nenada Periša: Hvala Beogradu na srcu koje mi je dao

N1 Info 20.05.2022
Nenad Periš, otac tragično nastradalog Splićanina Mateja Periša, danas se na ispraćaju svoga sina iz Beograda u crkvi Svetog Antuna Padovanskog, zahvalio svim građanima Beograda i Srbije, kao i MUP-u. „Hteo bih se zahvaliti ovom prilikom gradu… »
Beograđani se opraštaju od Mateja Periša, misi prisustvovao i patrijarh Porfirije

Beograđani se opraštaju od Mateja Periša, misi prisustvovao i patrijarh Porfirije

Danas 20.05.2022
Telo Splićanina Mateja Periša izloženo je danas u crkvi Sv. Ante u Bregalničkoj ulici od 15.00 sati, odakle će biti ispraćeno za Split gde će biti sahranjen. Nakon održanog ispraćaja u crkvi, kovčeg je iznet ispred u dvorište, gde je misu… »
Otac nastradalog Mateja Periša: Želeo bih da se zahvalim Beogradu na srcu koji mi je dao

Otac nastradalog Mateja Periša: Želeo bih da se zahvalim Beogradu na srcu koji mi je dao

RTV 20.05.2022
BEOGRAD - Patrijarh Srpske pravoslavne crkve Porfirije prisustvovao je danas ispraćaj tela Splićanina Mateja Periša, koje je pronađeno u Dunavu na Adi Huji, nakon što se mladiću izgubio trag u noći između 30. i 31. decembra. Patrijarh Porfirije… »
"Bože, hvala ti na ljubavi, na snazi koju daješ": Nenad Periš se oprostio od prisutnih građana potresnim rečima i…

"Bože, hvala ti na ljubavi, na snazi koju daješ": Nenad Periš se oprostio od prisutnih građana potresnim rečima i…

Blic 20.05.2022
Nakon što je završena misa za stradalog Mateja Periša u dvorištu i crkvi Svetog Ante u Beogradu, okupljenima se još jednom obratio otac stradalog mladića Nenad Periš. Veliki broj građana prilazi ocu da izjavi saučešće zbog smrti tragično… »
Telo Mateja Periša ispraćeno iz crkve Svetog Antuna u Beogradu, nadbiskup i patrijarh predvodili oproštaj

Telo Mateja Periša ispraćeno iz crkve Svetog Antuna u Beogradu, nadbiskup i patrijarh predvodili oproštaj

Euronews 20.05.2022
Telo mladog Splićanina Mateja Periša ispraćeno je u crkvi Svetog Antuna u Beogradu. Građani su odali počast preminulom Mateju i izrazili saučešće njegovom ocu Nenadu Perišu. Telo je ispraćeno iz crkve Svetog Antuna u 17 sati, a ispraćaj je… »
Molitva za Mateja! Građanima na ulazu u crkvu pre mise podeljen letak sa slikom Periša i potresnim tekstom! Foto

Molitva za Mateja! Građanima na ulazu u crkvu pre mise podeljen letak sa slikom Periša i potresnim tekstom! Foto

Kurir 20.05.2022
00:34 POTRESNO Beograđani izjavljuju saučešće Nenadu Perišu U Crkvi Svetog Ante u Beogradu, održava se misa za nastradalog Mateja Periša, čije je telo nađeno u sredu oko 9.20 sati Dunavu kod Ade huje u Beogradu. Telo je izloženo u porti crkve… »
Održano opelo za Mateja Hočevar i Porfirije dirljivim govorom ganuli okupljene gospode naš, seti se njegovog imena…

Održano opelo za Mateja Hočevar i Porfirije dirljivim govorom ganuli okupljene gospode naš, seti se njegovog imena…

Kurir 20.05.2022
Sanduk sa telom Mateja Periša nakon službe iznet u dvorište Crkve Svetog Ante gde je održano opelo. Kovčeg sa telom tragično nastradalog mladića izneo je njegov otac Nenad Periš, a okupljeni građani su počeli da plaču. 00:34 POTRESNO… »
Znam da nema tuge u Mateju Porfirije se obratio Nenadu Perišu, a otac nastradalog mladića zaplakao sin i ja ostavljamo srca…

Znam da nema tuge u Mateju Porfirije se obratio Nenadu Perišu, a otac nastradalog mladića zaplakao sin i ja ostavljamo srca…

Kurir 20.05.2022
Patrijarh Porfirije se nakon opela za Mateja Periša dirljivim rečima obratio njegovom ocu Nenadu Perišu. Porfirije je naglasio da zna da će Matej biti blagosloven i da život nema smisla i kad je najlepši ako nema Hrista. 00:34 POTRESNO Beograđani… »
Na misi za Mateja pojavila se beograđanka Snežana: Zbog onoga što je rekla nastao muk - Na isti dan pre 30 godina...

Na misi za Mateja pojavila se beograđanka Snežana: Zbog onoga što je rekla nastao muk - Na isti dan pre 30 godina...

Mondo 20.05.2022
Na misi koja se danas održava u crkvi svetog Ante pojavila se žena čiji je brat nastradao na isti način kao Matej Periš. Na misi koja se danas održava u crkvi svetog Ante pojavila se žena čiji je brat nastradao na isti način kao Matej Periš. U… »
Emotivan govor Nenada Periša: Hvala, Beograde, idem kući sa svojim sinom VIDEO

Emotivan govor Nenada Periša: Hvala, Beograde, idem kući sa svojim sinom VIDEO

Nova 20.05.2022
U Beogradu je organizovan ispraćaj Mateja Periša, a nakon mise, prisutnima se obratio njegov otac Nenad Periš. Perišev govor, u kom se zahvalio medijima, srpskim vlastima i građanima koji su pokazali veliko srce, prenosimo u celosti. „Ja bih se… »
Kovčeg sa matejom krenuo u rodni split! Periš pred polazak svima mahnuo i rekao: Molim boga da mi da snage, nosim vas u srcu…

Kovčeg sa matejom krenuo u rodni split! Periš pred polazak svima mahnuo i rekao: Molim boga da mi da snage, nosim vas u srcu…

Kurir 20.05.2022
Nenad Periš se posle opela zahvalio okupljenima. - U ovom teškom trenutku za mene, hteo sam svima vama da zahvalim na svakoj molitvi i uzdahu. Pustite me da pre svega zahvalim nadbiskupu Hočevaru, njegovoj svetosti Porfiriju, sveštenicima, dekanu… »
Telo Mateja Periša ispraćeno iz Beograda, nadbiskup i patrijarh predvodili oproštaj

Telo Mateja Periša ispraćeno iz Beograda, nadbiskup i patrijarh predvodili oproštaj

Radio 021 20.05.2022
Telo mladog Splićanina Mateja Periša ispraćeno je u crkvi Svetog Antuna u Beogradu. Građani su odali počast preminulom Mateju i izrazili saučešće njegovom ocu Nenadu Perišu. Ispraćaj je predvodio beogradski nadbiskup Stanislav Hočevar… »
Poslednje reči Periša uoči odlaska iz Beograda: Bože, hvala ti na ljubavi, ne odlazimo zauvek, ostavljamo srca

Poslednje reči Periša uoči odlaska iz Beograda: Bože, hvala ti na ljubavi, ne odlazimo zauvek, ostavljamo srca

Telegraf 20.05.2022
- Ja i moj sin odlazimo u Split - rekao je Nenad Periš. Nakon što je završena misa za stradalog Mateja Periša u dvorištu i crkvi Svetog Ante u Beogradu, okupljenima se još jednom obratio otac stradalog mladića Nenad Periš. Veliki broj građana… »
Vanvremenske reči patrijarha Porfirija uz sliku Mateja Periša: Ovo je upravo objavio

Vanvremenske reči patrijarha Porfirija uz sliku Mateja Periša: Ovo je upravo objavio

Telegraf 20.05.2022
"Bolno je kada pošalje majka sina u vojsku, ili devojka isprati momka u vojsku. Kada će proći mesec, dva dana da ga vidi. A kamoli kada pošaljemo sina u Hristovu vojsku, u večnost" Na Instagram nalogu patrijarha Porfirija okačena je objava… »
Beograđani se oprostili od Mateja Periša, bio i patrijarh Porfirije

Beograđani se oprostili od Mateja Periša, bio i patrijarh Porfirije

N1 Info 20.05.2022
Više desetina Beograđana oprostilo se u crkvi Svetog Antuna Padovanskog u Beogradu od tragično nastradalog Splićanina Mateja Periša, mladića za kojim je Beograd, ali i ceo region, tragao 139 dana. Ispraćaju je prisustvovao i patrijarh SPC… »
Sveci su pomogli da dođemo do našeg Mateja! Nadbiskup Hočevar otkrio simboliku 18. maja, dana kada je telo nađeno!

Sveci su pomogli da dođemo do našeg Mateja! Nadbiskup Hočevar otkrio simboliku 18. maja, dana kada je telo nađeno!

Kurir 20.05.2022
Nabdiskup beogradski Stanislav Hočevar istakao je uoči mise, da je telo Mateja Periša pronađeno na dan kada grad Split slavi svog velikog zaštitnika Feliksa iz vremena Dioklecijana. Kako navodi Hočevar 18. maj je datum od simboličkog značaja. -… »
"Došlo je do kraja, odlazim sa svojim sinom kući": Potresne reči Nenada Periša pre početka mise za njegovog sina Mateja…

"Došlo je do kraja, odlazim sa svojim sinom kući": Potresne reči Nenada Periša pre početka mise za njegovog sina Mateja…

Blic 20.05.2022
Hteo bih se zahvaliti ovom prilikom gradu Beogradu na velikom srcu koje mi je dao, bez obzira što je moj sin tu završio život. Srce koje su mi dali Beograđani za 139 dana pomogli su mi da osetim ljudsku brigu što u ovim trenucima treba - rekao je… »
"Hvala Beogradu na velikom srcu koje mi je dao", potresna poruka nenada Periša: Došlo je do kraja, odlazim sa sinom kući…

"Hvala Beogradu na velikom srcu koje mi je dao", potresna poruka nenada Periša: Došlo je do kraja, odlazim sa sinom kući…

Kurir 20.05.2022
U crkvi Sv. Ante u Bregalničkoj ulici u Beogradu danas je izložen kovčeg Mateja Periša, čije telo je nađeno u sredu oko 9.20 sati Dunavu kod Ade huje u Beogradu. Kovčeg će biti izložen u crkvi od 15 do 17 sati kako bi svi koji žele poslali… »
Potresan govor nenada periša - došlo je do kraja: Okupljen veliki broj građana, poslednji oproštaj od Mateja u Beogradu

Potresan govor nenada periša - došlo je do kraja: Okupljen veliki broj građana, poslednji oproštaj od Mateja u Beogradu

Mondo 20.05.2022
Telo nastradalog Splićanina oko 14 sati dopremljeno je u portu crkve Svetog Ante, gde će biti održana misa za pokoj duše. Telo nastradalog Splićanina oko 14 sati dopremljeno je u portu crkve Svetog Ante, gde će biti održana misa za pokoj duše… »
Ispisana molitva za Mateja Periša: Deli se prisutnima s njegovom slikom, ljudi saučestvuju u bolu porodice

Ispisana molitva za Mateja Periša: Deli se prisutnima s njegovom slikom, ljudi saučestvuju u bolu porodice

Telegraf 20.05.2022
Ljudi koji su se okupili da isprate Mateja Periša dobili su papirić sa njegovom slikom, na čijoj poleđini je molitva. U Crkvi svetog Ante u Bregalničkoj ulici u toku je misa povodom ispraćaja tela Mateja Periša, ljudi izjavljuju saučešće… »
"Naš Matej je trebao otići da bi nas sabrao" Dirljive reči nadbiskupa Hočevara na ispraćaju stradalog Periša

"Naš Matej je trebao otići da bi nas sabrao" Dirljive reči nadbiskupa Hočevara na ispraćaju stradalog Periša

Telegraf 20.05.2022
Beograđanima izražavam zahvalnost za zanimanje za ovaj događaj. Beogradski nadbiskup Stanislav Hočevar stigao je u Crkvu svetog Ante u Bregalničkoj ulici nešto posle 16 sati, kako bi u Split ispratio pokojnog Mateja Periša, hrvatskog državljanina… »
Misa za Mateja u crkvi Svetog Ante: Telo u porti crkve, Nenad Periš stigao sam, misi prisustvuju samo porodica i prijatelji…

Misa za Mateja u crkvi Svetog Ante: Telo u porti crkve, Nenad Periš stigao sam, misi prisustvuju samo porodica i prijatelji…

Blic 20.05.2022
Telo Mateja Periša dopremljeno je oko 14 sati u portu crkve Svetog Ante u Beogradu gde će se održati misa, a potom i njegov ispraćaj za Split gde će biti sahranjen. Ispred crkve okupio se i veći broj Beograđana koji su došli da odaju počast… »
Telo Mateja Periša u beogradskoj crkvi: Potresan prizor oca Nenada koji se oprašta od sina! (foto)

Telo Mateja Periša u beogradskoj crkvi: Potresan prizor oca Nenada koji se oprašta od sina! (foto)

Mondo 20.05.2022
Telo Splićanina Mateja Periša biće ispraćeno u petak iz crkve Svetog Ante u Beogradu za Split, gde će potom biti sahranjen. Telo Splićanina Mateja Periša biće ispraćeno u petak iz crkve Svetog Ante u Beogradu za Split, gde će potom biti… »
FOTO Nenad Periš stigao u crkvu iz koje će Mateja ispratiti u Split

FOTO Nenad Periš stigao u crkvu iz koje će Mateja ispratiti u Split

Nova 20.05.2022
Nenad Periš, otac Mateja Periša čije je telo nakon skoro pola godine pronađeno kod Ade Huje u Beogradu, stigao je u crkvu Svetog Ante na Vračaru, gde će se danas Beograđani oprostiti od stradalog mladića. Kako je ranije najavljeno, telo će biti… »
FOTO Otac uneo sanduk u crkvu: Beograđani se opraštaju od Mateja Periša

FOTO Otac uneo sanduk u crkvu: Beograđani se opraštaju od Mateja Periša

Nova 20.05.2022
Telo Mateja Periša, Splićanina koji je nakon skoro šest meseci potrage u Beogradu pronađen kod Ade Huje, izloženo je danas u crkvi Svetog Antuna Podvanskog na Crvenom krstu, kako bi se Beograđani poslednji put oprostili od njega. Već od 15.00… »
To će se slušati u Beogradu! Prijatelj objavio poslednju poruku koju mu je Matej Periš napisao: Poslao mu je ovu pesmu

To će se slušati u Beogradu! Prijatelj objavio poslednju poruku koju mu je Matej Periš napisao: Poslao mu je ovu pesmu

Kurir 20.05.2022
Otkako je objavljeno da je telo Mateja Periša (28) pronađeno u Dunavu, građani ne prestaju da na društvenim mrežam izražavaju žaljenje zbog tragične smrti mladića. Ceo region bio je ujedinjen svih 139 dana potrage i živeo je sa nadom da će… »
Progovorio prijatelj Mateja periša - borio se da dopliva na obalu: Jedan drug pokušao da se ubije kad se vratio u Split

Progovorio prijatelj Mateja periša - borio se da dopliva na obalu: Jedan drug pokušao da se ubije kad se vratio u Split

Mondo 20.05.2022
Matejev prijatelj se osvrnuo na dešavanja u klubu "Gotik" kobne noći. Matejev prijatelj se osvrnuo na dešavanja u klubu "Gotik" kobne noći. Pet meseci od nestanka Mateja, njegov prijatelj, koji je učestovao aktivno u potrazi za Splićaninom u… »
"To će se slušati u Beogradu": Ovo je jedna od poslednjih poruka koju je Matej Periš poslao drugu pre nestanka (foto)

"To će se slušati u Beogradu": Ovo je jedna od poslednjih poruka koju je Matej Periš poslao drugu pre nestanka (foto)

Blic 20.05.2022
"To će se slušati u Beogradu!" - ovako glasi jedna od poslednjih poruka koju je svom prijatelju poslao Splićanin Matej Periš, par dana pre nego što mu se u Beton Hali izgubio svaki trag. Njegovo telo pronađeno je prekjuče posle gotovo pet meseci… »
„Sad si u društvu najboljeg druga“: Potresni oproštaji od Mateja na mrežama

„Sad si u društvu najboljeg druga“: Potresni oproštaji od Mateja na mrežama

Nova 20.05.2022
Telo Mateja Periša biće danas ispraćeno iz crkve Svetog Ante u Beogradu za Split, gde će biti sahranjen. U međuvremenu, građani širom Srbije i regiona opraštaju se od nesrećno nastradalog mladića, čije telo je nakon 139 dana pronađeno na obali… »
Najveća misterija tragedije Mateja Periša: Ključni dokaz nećemo nikada saznati, otac je to potvrdio na mestu nestanka

Najveća misterija tragedije Mateja Periša: Ključni dokaz nećemo nikada saznati, otac je to potvrdio na mestu nestanka

Kurir 20.05.2022
Kada je u sredu ujutru iz Dunava, kod Ade Huje u Beogradu izvučeno telo Mateja Periša, moglo bi konačno da da odgovor na pitanje - zašto je mladi Splićanin kobne noći, u majici kratkih rukava, istrčao iz kluba "Gotik" u Beton Hali, trčao ulicama… »
Nenad Periš došao u Hrvatsku ambasadu: Posle oproštaja u crkvi u Beogradu, danas će Matejevo telo biti prebačeno u Split

Nenad Periš došao u Hrvatsku ambasadu: Posle oproštaja u crkvi u Beogradu, danas će Matejevo telo biti prebačeno u Split

Kurir 20.05.2022
Telo Mateja Periša koje je pre dva dana pronađen na Adi Huji danas će biti prebačeno u Split. Matejev otac Nenad Periš upravo je izašao ih hrvatske ambasade gde je kako saznajemo završio svu potrebnu papirologiju kako bi telo svog sina Mateja… »
Nenad Periš u poseti ambasadi: Matejevo telo danas transportuju u Split

Nenad Periš u poseti ambasadi: Matejevo telo danas transportuju u Split

Nova 20.05.2022
Nenad Periš, otac Mateja Periša čije je telo pronađeno u utorak ujutru na Adi Huji, stigao je u Beograd, kako je ranije najavio. Telo njegovog sina danas će biti transportovano iz Beograda u Split, gde će biti sahranjen. Matejev otac Nenad Periš… »
Vulin: Saučešće porodici Periš, srpska policija je zaista dala sve od sebe

Vulin: Saučešće porodici Periš, srpska policija je zaista dala sve od sebe

N1 Info 20.05.2022
Beograd je siguran i bezbedan grad, a u slučaju nestalog Mateja Periša nije bilo nikakvog nasilja, izjavio je danas ministar unutrašnjih poslova Srbije Aleksandar Vulin i uputio saučešće porodici mladića iz Splita koji je nestao 31. decembra 2021… »
Šta krije Matejev telefon: Pozivi i poruke mogu da rasvetle dešavanja u Gotiku

Šta krije Matejev telefon: Pozivi i poruke mogu da rasvetle dešavanja u Gotiku

Nova 20.05.2022
Mobilni telefon koji je pronađen u džepu pantalona, kada je u sredu iz Dunava kod Ade Huje u Beogradu izvučeno telo Mateja Periša, moglo bi konačno da da odgovor na pitanje - zašto je mladi Splićanin kobne noći, u majici kratkih rukava, istrčao… »
Nenad periš došao da peruzme telo sina: Matejevi posmrtni ostaci danas će biti prebačeni u Split

Nenad periš došao da peruzme telo sina: Matejevi posmrtni ostaci danas će biti prebačeni u Split

Kurir 20.05.2022
Telo Mateja Periša koje je pre dva dana pronađen na Adi Huji danas će biti prebačeno u Split. Telo Mateja Periša nalazi se u mrtvačnici u Deligradskoj ulici i uskoro bi navodno trebalo da bude transportovan. Njegov kovčeg biće izložen u crkvi Sv… »
Šta sve može da se sazna iz matejevog telefona? Mobilni bio 5 meseci u Dunavu, stručnjaci otkrili: Ovi podaci mogu da se…

Šta sve može da se sazna iz matejevog telefona? Mobilni bio 5 meseci u Dunavu, stručnjaci otkrili: Ovi podaci mogu da se…

Kurir 20.05.2022
Mobilni telefon koji je pronađen u džepu pantalona, kada je u sredu iz Dunava kod Ade Huje u Beogradu izvučeno telo Mateja Periša, moglo bi konačno da da odgovor na pitanje - zašto je mladi Splićanin kobne noći, u majici kratkih rukava, istrčao… »
"Ispod Pančevačkog mosta ima jedan potopljeni brod, teren je nepristupačan": Vatrogasac koji je učestvovao u potrazi za…

"Ispod Pančevačkog mosta ima jedan potopljeni brod, teren je nepristupačan": Vatrogasac koji je učestvovao u potrazi za…

Blic 20.05.2022
Teren je dosta nepristupačan. Ima dosta splavova. Ima šiblja. Ispod Pančevačkog mosta ima još jedan potopljeni brod, koji je malo pre lokacije gde je nađeno telo, tako da su hladna voda i zima doprineli da telo ostane takvo kakvo je i nađeno… »
Evo kad stiže toksikološki nalaz mateja periša! Funkcioner MUP otkrio u kakvom su stanju organi kod utopljenika je to…

Evo kad stiže toksikološki nalaz mateja periša! Funkcioner MUP otkrio u kakvom su stanju organi kod utopljenika je to…

Kurir 20.05.2022
Obdukcija muškog tela izvučenog prekjuče iz Dunava trajala je satima, a završena je juče oko 13 časova, kada je telo preneto u mrtvačnicu. Otkako je Matej Periš nestao u noći između 30. i 31. decembra, potragu za mladićem pratilo je niz… »
Ukleta Ada Huja: Mesto na kom je nađen Matej Periš obeleženo tragedijama

Ukleta Ada Huja: Mesto na kom je nađen Matej Periš obeleženo tragedijama

Nova 20.05.2022
Mesto na kom je pronađeno telo Splićanina Mateja Periša šest meseci nakon što je nestao kod Beton hale, godinama važi za jedno od najukletijih mesta u Beogradu. Na Adi Huji događale su se neke od najvećih tragedija u Beogradu, čak i nekoliko… »
Ispraćaj tela Mateja Periša iz crkve Svetog Ante u Beogradu predvodiće nadbiskup Stanislav Hočevar

Ispraćaj tela Mateja Periša iz crkve Svetog Ante u Beogradu predvodiće nadbiskup Stanislav Hočevar

Euronews 20.05.2022
Telo Mateja Periša biće danas ispraćeno iz crkve Svetog Ante u Beogradu za Split, gde će biti sahranjen. Telo će biti izloženo u crkvi u Bregalničkoj 14 od 15 sati, a u 17 časova će biti ispraćaj koji će predvoditi beogradski nadbiskup… »
Pronašli jezivu stvar dok su tragali za Matejem: Vatrogasac ispričao šta misli da se desilo Perišu nadao sam se da je živ…

Pronašli jezivu stvar dok su tragali za Matejem: Vatrogasac ispričao šta misli da se desilo Perišu nadao sam se da je živ…

Kurir 20.05.2022
Zoran Stojanovski, predsednik Dobrovoljnog vatrogasnog društva Palilula, ispričao je za Kurir televiziju da su se, dok su tragali za Matejem Perišom, sve vreme nadali da je živ. Stojanovski je otkrio i da se malo pre mesta gde je Periš nađen nalazi… »
Oglasio se mornar koji je uočio telo Mateja Periša u vodi Otkrio detalje pronalaska nesrećnog Splićanina: Bio sam šokiran…

Oglasio se mornar koji je uočio telo Mateja Periša u vodi Otkrio detalje pronalaska nesrećnog Splićanina: Bio sam šokiran…

Kurir 20.05.2022
Obdukcija tela nesrećnog Mateja Periša obavljena je juče, a DNK analizom je nedvosmisleno utvrđen njegov identitet. Prema preliminarnim rezultatima obdukcije, utvrđeno je da je smrt nastupila utapanjem. Telo nesrećnog Splićanina pronađeno je pre… »
Sve misterije koje su pratile slučaj nestanka Mateja Periša

Sve misterije koje su pratile slučaj nestanka Mateja Periša

Nova 20.05.2022
Telo Mateja Periša, 28-godišnjeg Splićanina koji je nestao krajem decembra u Beogradu, izvučeno je u sredu iz Dunava i prema prvim rezultatima obdukcije, reč je o nenasilnoj smrti. Slučaj nestanka mladića pomno je pratila javnost u regionu, a… »
"Borio se da dopliva do obale, ali nije: Uspeo..." Prijatelj Mateja Periša za "Blic" otkriva do sada nepoznate detalje iz…

"Borio se da dopliva do obale, ali nije: Uspeo..." Prijatelj Mateja Periša za "Blic" otkriva do sada nepoznate detalje iz…

Blic 19.05.2022
"Kobne noći Matej je u "Gotiku" nestajao na 15 minuta, pa se vraćao. Čuo sam da je on je te noći upoznao neku devojku i drugovi koji su bili sa njim su sve vreme mislili da je sa njom. Tek kada su videli jaknu im je postalo čudno gde je i da je… »

Vesti dana »