Povezane vesti

Premijerka poziva na štednju, a država daje dva miliona evra za vile - u jednoj od njih je i Brnabić

Premijerka poziva na štednju, a država daje dva miliona evra za vile - u jednoj od njih je i Brnabić

Radio 021 23.05.2022
"Naši građani nemaju osećaj koliko je ovde struja jeftina. Hajde, kad izađemo iz prostorije da za sobom ugasimo sijalicu", izjavila je danas premijerka Ana Brnabić. Ona je pozvala građane na štednju, ističući da je i sama, dok je živela u… »
Država poziva na štednju struje, a troši dva miliona evra u vilama i objektima

Država poziva na štednju struje, a troši dva miliona evra u vilama i objektima

N1 Info 23.05.2022
"Naši građani nemaju osećaj koliko je ovde struja jeftina. Hajde, kad izađemo iz prostorije da za sobom ugasimo sijalicu", izjavila je danas premijerka Ana Brnabić pozivajući građane na štednju i ističući da je i sama, dok je živela u Britaniji… »
Reakcije na izjavu premijerke o štednji struje: Da li Brnabić i sada u vili na Dedinju odvrće sijalice?

Reakcije na izjavu premijerke o štednji struje: Da li Brnabić i sada u vili na Dedinju odvrće sijalice?

Danas 23.05.2022
Izajava premijerke Ane Brnabić da je odvrtala sijalicu na lusteru u Velikoj Britaniji da uštedi struju izazvala je lavinu komentara na društvenoj mreži Tviter, a mnogi su se zapitali da li i sada i vili u kojoj živi to radi i koliko joj vremena za to… »
Koja li je tajna odvrtanja sijalice Brnabić i Vučića VIDEO

Koja li je tajna odvrtanja sijalice Brnabić i Vučića VIDEO

Nova 23.05.2022
Dok traju zebnje oko toga koliko ćemo platiti struju, premijerka i predsednik rešili su da se dobro zabave na konferencijama za štampu. Ovoga puta pitanje štednje i energetske stabilnosti rešili su da postave tako što će se odvrtati sijalice… »
Sindikat Sloga: Drskost i cinizam Ane Brnabić, ponižavanje sopstvenog naroda

Sindikat Sloga: Drskost i cinizam Ane Brnabić, ponižavanje sopstvenog naroda

Danas 23.05.2022
Izjava premijerke Ane Brnabić da Srbija može da pobedi krizu samo ako građani pokažu odgovornost, tako što će gasiti sijalice za sobom, uz opasku da nemaju osećaj koliko je struja u Srbiji jeftina, predstavlja vrhunac drskosti, beščašća… »
Srbija, energetika, ekonomija: Možete li da uštedite ako odvrnete jednu sijalicu

Srbija, energetika, ekonomija: Možete li da uštedite ako odvrnete jednu sijalicu

BBC News 23.05.2022
Premijerka Srbije odvrtala je sijalice u mladosti, predsednik Srbije kaže da to ne radi, već gasi svetla, pa ostaje pitanje da li tako nešto zaista štedi struju. Premijerka Srbije Ana Brnabić u mladosti je naučila koliko može da bude važna - jedna… »
Sindikat Sloga: Drskost i cinizam Ane Brnabić, ponižavanje sopstvenog naroda

Sindikat Sloga: Drskost i cinizam Ane Brnabić, ponižavanje sopstvenog naroda

N1 Info 23.05.2022
Izjava premijerke Ane Brnabić da Srbija može da pobedi krizu samo ako gradjani pokažu odgovornost, tako što će gasiti sijalice za sobom, uz opasku da nemaju osećaj koliko je struja u Srbiji jeftina, predstavlja vrhunac drskosti, beščašća… »
„Drskost, beščašće, cinizam i ponižavanje sopstvenog naroda Ane Brnabić“

„Drskost, beščašće, cinizam i ponižavanje sopstvenog naroda Ane Brnabić“

Nova 23.05.2022
"Izjava premijerke u tehničkom mandatu Ane Brnabić da Srbija može da pobedi krizu samo ako građani pokažu odgovornost, tako što će gasiti sijalice za sobom, uz opasku da nemaju osećaj koliko je struja u Srbiji jeftina i kao primer navela da je… »
Prelazi u komičare? Brnabić: Odvrtala sam sijalicu na lusteru da uštedim struju

Prelazi u komičare? Brnabić: Odvrtala sam sijalicu na lusteru da uštedim struju

Pravda 23.05.2022
Premijerka Ana Brnabić izjavila je da Srbija može da pobedi krizu samo ako građani zajedno sa njom rade na tome, pozivajući ih da pokažu odgovornost i ugledaju se na to kako danas postupaju u Nemačkoj. „Naši građani nemaju osećaj koliko je ovde… »
Ana Brnabić iz vile Jovanke Broz: Odvrtala sam sijalicu da uštedim struju

Ana Brnabić iz vile Jovanke Broz: Odvrtala sam sijalicu da uštedim struju

Nova 23.05.2022
Premijerka Ana Brnabić izjavila je da Srbija može da pobedi krizu samo ako građani zajedno sa njom rade na tome, pozivajući ih da pokažu odgovornost i ugledaju se na to kako danas postupaju u Nemačkoj. „Naši građani nemaju osećaj koliko je ovde… »
Brnabić: Odvrtala sam sijalicu na lusteru u Velikoj Britaniji da uštedim struju

Brnabić: Odvrtala sam sijalicu na lusteru u Velikoj Britaniji da uštedim struju

Danas 23.05.2022
Premijerka Ana Brnabić izjavila je da Srbija može da pobedi krizu samo ako građani zajedno sa njom rade na tome, pozivajući ih da pokažu odgovornost i ugledaju se na to kako danas postupaju u Nemačkoj. „Naši građani nemaju osećaj koliko je ovde… »
Premijerka: Odvrtala sam sijalicu na lusteru u Velikoj Britaniji zbog štednje

Premijerka: Odvrtala sam sijalicu na lusteru u Velikoj Britaniji zbog štednje

N1 Info 23.05.2022
Premijerka Ana Brnabić izjavila je da Srbija može da pobedi krizu samo ako građani zajedno sa njom rade na tome, pozivajući ih da pokažu odgovornost i ugledaju se na to kako danas postupaju u Nemačkoj. „Naši građani nemaju osećaj koliko je ovde… »
Brnabić: “Odvrtala sam sijalicu na lusteru u Velikoj Britaniji da uštedim struju. Naši građani nemaju osećaj koliko je…

Brnabić: “Odvrtala sam sijalicu na lusteru u Velikoj Britaniji da uštedim struju. Naši građani nemaju osećaj koliko je…

Nedeljnik 23.05.2022
(BETAPHOTO/VLADA SRBIJE/SLOBODAN MILJEVIC) (Beta) – Premijerka Ana Brnabić izjavila je da Srbija može da pobedi krizu samo ako građani zajedno sa njom rade na tome, pozivajući ih da pokažu odgovornost i ugledaju se na to kako danas postupaju u… »
Premijerka: Odvrtala sam sijalicu na lusteru u Velikoj Britaniji zbog štednje

Premijerka: Odvrtala sam sijalicu na lusteru u Velikoj Britaniji zbog štednje

Glas Zaječara 23.05.2022
Premijerka Ana Brnabić izjavila je da Srbija može da pobedi krizu samo ako građani zajedno sa njom rade na tome, pozivajući ih da pokažu odgovornost i ugledaju se na to kako danas postupaju u Nemačkoj. „Naši građani nemaju osećaj koliko je ovde… »

Vesti dana »