Povezane vesti

Živiš 9 meseci na grbači... Miki Đuričić urnisao zadrugarku zbog ponašanja i foliranja, digla se cela Bela kuća na…

Živiš 9 meseci na grbači... Miki Đuričić urnisao zadrugarku zbog ponašanja i foliranja, digla se cela Bela kuća na…

Alo 02.06.2022
Haos ne prestaje ni danas. U toku je dnevna emisija Pitanja gledalaca, a Ivana Šopić pročitala je naredno pitanje za MC Aleks. - Zašto svima pričaš da nećeš biti sa njom, a jedva čekaš da vidiš kako će te muvati kada izađete? - glasilo je… »
Mi smo to oskrnavili I uništili Dalila otkrila šta vidi u Caru pa mu se posle svega vraća

Mi smo to oskrnavili I uništili Dalila otkrila šta vidi u Caru pa mu se posle svega vraća

Alo 02.06.2022
Ipak ga voli. U toku je emisija "Pitanja gledalaca", a voditeljka Ivana Šopić je naredno pitanje pročitala Dalili Dragojević. - Osim toga što si uložila, šta vidiš u njemu da bi mu se vraćala - glasilo je pitanje. Printscreen - Zato što ga volim… »
Osećam se sramno zbog svega Car progovorio o svojim osećanjima, pa otkrio rešenje za svoje probleme

Osećam se sramno zbog svega Car progovorio o svojim osećanjima, pa otkrio rešenje za svoje probleme

Alo 02.06.2022
Filip nije sav svoj. U sinoćnoj emisija "Pitanja gledalaca", voditeljka Ivana Šopić je pročitala pitanje Filipu Caru. - Ti da imaš gram emocije, ne bih Dalili više prišao - glasilo je pitanje. Printscreen - Razočaran sam u sebe zbog mojih… »
Ne verujemo jedno drugom od samog početka Dalila i Car svesni da nemaju perspektivu i budućnost, pa progovorili o svom odnosu

Ne verujemo jedno drugom od samog početka Dalila i Car svesni da nemaju perspektivu i budućnost, pa progovorili o svom odnosu

Alo 02.06.2022
Muk za crnim stolom. U sinoćnoj emisiji "Pitanja gledalaca", voditeljka Ivana Šopić je pročitala pitanje Dalili Dragojević i Filipu Caru. - Izlemali ste se u izolaciji, isvađali, je l' ste rešili problem i je l' verujete jedno drugom… »
Kada je ovakva, gadi mi se dan kad sam je upoznao Filip Car počeo da besni, Dalila nije mogla da veruje da joj se ovo opet…

Kada je ovakva, gadi mi se dan kad sam je upoznao Filip Car počeo da besni, Dalila nije mogla da veruje da joj se ovo opet…

Alo 02.06.2022
Haos se nastavlja. U sinoćnoj emisiji "Pitanja gledalaca", a voditeljka Ivana Šopić je naredno pitanje pročitala Dalili Dragojević i Filipu Caru. - Zašto pijete kad vidite da većinu problema imate kad ste pijani i pod alkoholom - glasilo je… »

Vesti dana »