Povezane vesti

Ovo je bivši muž trudne viktorije: Sa njim ima ćerku: "Nije mi dala da vidim dete dve i po godine"

Ovo je bivši muž trudne viktorije: Sa njim ima ćerku: "Nije mi dala da vidim dete dve i po godine"

Blic 07.06.2022
Viktorija Mitrović ostala je u drugom stanju u "Zadruzi" sa Markom Osmakčićem, zbog čega je njena porodica zgrožena. Naime, trudna zadrugarka iz prvog braka ima ćerku sa Robertom Mitrovićem. Robert i Viktorija su bili pet godina u braku, a onda je… »
Osmakčić Na sve načine pokušava da ubedi Viki da abortira! Veliki šef im poslao pismo, vreme je da donesu životnu odluku…

Osmakčić Na sve načine pokušava da ubedi Viki da abortira! Veliki šef im poslao pismo, vreme je da donesu životnu odluku…

Kurir 07.06.2022
Viktorija Mitrović i Marko Osmakčić su nastavili svoj razgovor o njenoj trudnoći na doku. On želi da zna šta je odlučila, a Viki mu sve vreme ponavlja da ne zna šta će uraditi, te ga je više puta zamolila da je razume. - Mene nervira što se… »
Viki u 3. Mesecu trudnoće, Osmakčić je moli da abortira: Drama na imanju, Marko suroviji nego ikada: Ne volim te! (video)

Viki u 3. Mesecu trudnoće, Osmakčić je moli da abortira: Drama na imanju, Marko suroviji nego ikada: Ne volim te! (video)

Kurir 07.06.2022
Marko Osmakčić i Viktorija Mitrović su na rajskom ostrvu gde su počeli da pričaju o svojoj trenutnoj situaciju gde pokušavaju da donesu odluku da li će Viki da rodi dete ili ne. - Šta ćemo sada? - pitala je ona. - Treba da se vidi koji je mesec… »
Kad prođe kroz kapiju neće ga videti ni Bog otac: Trudna Viktorija Mitrović poverila se cimerkama, evo šta joj je rekao…

Kad prođe kroz kapiju neće ga videti ni Bog otac: Trudna Viktorija Mitrović poverila se cimerkama, evo šta joj je rekao…

Kurir 07.06.2022
Nakon što je sinoć saznala da je u blagoslovenom stanju, Viktorija Mitrović se posvađala sa dečkom Markom Osmakčićem. Ona je razgovarala o Markovom ponašanju sa Nevenom Savić i otkrila šta mu najviše zamera. - Za mene trenutno je on najlošija… »
Jezivi snimci iz Zadruge: Marko ponovo tukao Viktoriju. Oglasila se i njena porodica (VIDEO)

Jezivi snimci iz Zadruge: Marko ponovo tukao Viktoriju. Oglasila se i njena porodica (VIDEO)

Svet & Skandal 07.06.2022
Tuča Viktorije i Marka zgrozila je sve Zadrugarka Viktorija Mitrović saznala je da je u drugom stanju, što je njenog dečka Marka Osmakčića potpuno izbacilo iz takta. On, kako je sam priznao, ne želi da Viki rodi njegovo dete. Miki Đuričić je… »
Cela porodica plače zbog trudne Viki: Oglasili se njeni najbliži, kad čujete šta joj je ćerka poručila naježićete se

Cela porodica plače zbog trudne Viki: Oglasili se njeni najbliži, kad čujete šta joj je ćerka poručila naježićete se

Blic 07.06.2022
U rijalitiju "Zadruga", Viktorija Viki Mitrović sinoć je uradila test za trudnoću i saznala da je u drugom stanju. Viktorijin dečko ne podržava je u tome da dete zadrži, a ona još nije donela odluku. Sada nam se javila sestra Viktorijine bake koja… »
Lupio šamar trudnoj devojci - monstrum! Jeziva scena u Šimanovcima, svi u šoku! (video)

Lupio šamar trudnoj devojci - monstrum! Jeziva scena u Šimanovcima, svi u šoku! (video)

Mondo 07.06.2022
Učesnici Zadruge Viktorija Mitrović i Marko Osmakčić saznali su da će postati roditelji, a onda su usledile jezive scene! Učesnici Zadruge Viktorija Mitrović i Marko Osmakčić saznali su da će postati roditelji, a onda su usledile jezive scene… »
Monstruozno! Marko opalio šamarčinu trudnoj Viki! Usledila drastična kazna (video)

Monstruozno! Marko opalio šamarčinu trudnoj Viki! Usledila drastična kazna (video)

Kurir 07.06.2022
Viktorija Mitrović i Marko Osmakčić žestoko su ratovali zbog odluke da li će roditi dete ili ne. Voditelj Milan Milošević dao je reč Mikiju Đuričiću kako bi prokomentarisao novonastalu situaciju. - Ona nije dobra majka već sad, šta će joj… »
"Kako je Miljana to uradila par puta": Viki je trudna, a Marko ne prestaje da priča o abortusu

"Kako je Miljana to uradila par puta": Viki je trudna, a Marko ne prestaje da priča o abortusu

Blic 06.06.2022
Rijaliti učesnica Viktorija Viki Mitrović je danas uradila test na trudnoću, koji je bio pozitivan. Zadrugarka je sumnjala da je u drugom stanju sa Markom Osmakčićem, dok je on sve vreme govorio da sigurno nije. On je u više navrata rekao da neće… »
Viki trudna: Uradila test u Zadruzi, Osmakčić u šoku: "Mislio sam da neće biti" (video)

Viki trudna: Uradila test u Zadruzi, Osmakčić u šoku: "Mislio sam da neće biti" (video)

Blic 06.06.2022
Viktorija Viki Mitrović je u "Zadruzi" otišla do toaleta, kako bi odradila test na trudnoću. Mitrovićka je odradila test i sačekala par minuta rezultate, a isti je bio pozitivan. Njen partner Marko Osmakčić je za to vreme pričao sa voditeljem. -… »

Vesti dana »