Povezane vesti

Nadal: Đoković u prednosti u našoj trci za istoriju (video)

Nadal: Đoković u prednosti u našoj trci za istoriju (video)

Sportski žurnal 07.06.2022
Iako ima dva gren slem trofeja više Španac smatra da je naš as u najboljoj poziciji. Rafael Nadal je osvojio 22. gren slem pehar na Rolan Garosu i odmakao najvećim konkurenatima Novaku Đokoviću i Rodžeru Federeru koji imaju po 20 trofeja. Prednost… »
„Da smo uradili isto što i Nadal, nas bi optužili za doping“

„Da smo uradili isto što i Nadal, nas bi optužili za doping“

Nova 07.06.2022
Španac se neočekivano našao u problemu. Rafael Nadal je par dana pošto je podigao trofej namenjen osvajaču Rolan Garosa, i sa 22 grend slem titule pobegao na dve viška u odnosu na Novaka Đokovića i Rodžera Federera, naišao na krajnje neočekivan… »
Au! Nadal otkrio - Federer me zvao pred meč sa Đokovićem! Španac otkrio sve detalje, evo šta mu je Rodžer rekao!

Au! Nadal otkrio - Federer me zvao pred meč sa Đokovićem! Španac otkrio sve detalje, evo šta mu je Rodžer rekao!

Mondo 07.06.2022
Pred meč sa Novakom Đokovićem je Rafael Nadal razgovarao sa Rodžerom Federerom. Pred meč sa Novakom Đokovićem je Rafael Nadal razgovarao sa Rodžerom Federerom. Rafael Nadal je osvojio Rolan Garos, na putu do titule je pobedio Novaka Đokovića, a… »
„Nadalu se dive, a nas bi optužili za doping“

„Nadalu se dive, a nas bi optužili za doping“

Sport klub 07.06.2022
Francuski biciklista Gijom Marten začuđen je izjavom Rafaela Nadala da je primio mnogo injekcija tokom Rolan Garosa kako bi umrtvio živce i mogao da igra na turniru koji je na kraju i osvojio. Španac je na putu do 14. trofeja u Parizu, između… »
Vilander: Nadal igra zabavniji tenis od Đokovića i Federera

Vilander: Nadal igra zabavniji tenis od Đokovića i Federera

Nova 07.06.2022
Poznati analitičar smatra da Rafael Nadal igra najzabavniji tenis. Nekadašnji svetski broj jedan u tenisu Mats Vilander izjavio je da su mečevi Rafaela Nadala zabavniji za gledanje od duela u kojima učestvuju srpski teniser Novak Ðoković i… »
"Sa Rodžerom imam poseban odnos": Nadal otkrio da mu je Federer čestitao posle osvajanja Rolan Garosa

"Sa Rodžerom imam poseban odnos": Nadal otkrio da mu je Federer čestitao posle osvajanja Rolan Garosa

Večernje novosti 07.06.2022
LEGENDARNI švajcarski teniser Rodžer Federer čestitao je Rafaelu Nadalu osvajanje 14. titule na Rolan Garosu, prenosi "Eurosport". Foto EPA Španac je u nedelju osvojio 22. grend slem trofej pošto je u finalu pobedio Norvežanina Kaspera Ruda sa 6:3… »
Nadal dobio čestitku od Federera posle osvajanja Rolan Garosa

Nadal dobio čestitku od Federera posle osvajanja Rolan Garosa

Radio sto plus 07.06.2022
Nadal je u nedelju popodne u finalu Rolan Garosa u Parizu pobedio Norvežanina Kaspera Ruda sa 6:3, 6:3, 6:0 i osvojio rekordnu 14. titulu na tom turniru i 22. grend slem titulu u karijeri. Španac je rekorder po broju grend slem trofeja, ispred srpskog… »

Vesti dana »