Повезане вести

Филмска отмица у Београду! Отац насилно узео децу и одвео их у Хрватску! Мајка: Ударио је у кола мог оца, извукао децу и дао…

Филмска отмица у Београду! Отац насилно узео децу и одвео их у Хрватску! Мајка: Ударио је у кола мог оца, извукао децу и дао…

Курир 09.06.2022
Годину дана Ана Ландека је са децом од седам и пет година у Сигурној кући у Београду. Исто толико чека и епилог бракоразводне парнице и одлуку о додели старатељства. У недељу увече је, како каже, њен бивши супруг насилно… »
Тужилаштво утврђује три ствари у случају отмице деце Ане Ландеке усред Београда

Тужилаштво утврђује три ствари у случају отмице деце Ане Ландеке усред Београда

Телеграф 09.06.2022
Већ три дана не зна ни где су ни како су, али зна да их је отац у недељу ноћу одвео из Србије у Хрватску. Након што је у недељу увече Ани Ландеки у Београду њен бивши муж Домагој Ландека насилно узео децу из аутомобила у… »
"Он размишља четири корака унапред": О случају Ане из Сигурне куће којој је муж отео децу и одвео их у Хрватску брује…

"Он размишља четири корака унапред": О случају Ане из Сигурне куће којој је муж отео децу и одвео их у Хрватску брује…

Блиц 09.06.2022
"Зови полицију, отео нам је децу". Овом реченицом почиње пакао којег се штићеница Сигурне куће у Београду Ана Ландека прибојавала скоро годину дана, а који се и догодио након што је њен бивши муж, Домагој Ландека између… »
Ударио ми је дете на моје очи, па покушао да са мајком избегне полицију: Исповест оца чијег је сина колима повредио…

Ударио ми је дете на моје очи, па покушао да са мајком избегне полицију: Исповест оца чијег је сина колима повредио…

Курир 09.06.2022
Малолетник (16) у уторак увече је у насељу Алтина ударио очевом "хондом сивик" дечака (13) на бициклу и побегао. Након сат времена пронађен је у аутомобилу своје мајке! Саобраћајна несрећа догодила се око 20 сати на… »
Ударио дете, па побегао код тате у двориште: Отац повређеног дечака видео несрећу на Алтини: "Кренуо сам за њим, има 16…

Ударио дете, па побегао код тате у двориште: Отац повређеног дечака видео несрећу на Алтини: "Кренуо сам за њим, има 16…

Блиц 09.06.2022
Тинејџер (16) који је колима прексиноћ у насељу Алтина покосио дечака на бициклу изазвао је несрећу док је бежао од полиције, наводе београдски медији. Након што је ударио дете, малолетник, који је управљао колима свог… »
Погледајте снимак са камера тренутка када Ландека одвози децу

Погледајте снимак са камера тренутка када Ландека одвози децу

Н1 Инфо 09.06.2022
Портал Н1 дошао је до снимка на ком се види како Домагој Ландека без дозволе мајке узима децу коју има са Аном Ландека, а која се налази у Сигурној кући у Београду, након чега је побегао из Србије. Децу Ане Ландеке, штићенице… »
Истрага због тврдње штићенице Сигурне куће да је бивши муж насилно одвео њихову децу у Хрватску

Истрага због тврдње штићенице Сигурне куће да је бивши муж насилно одвео њихову децу у Хрватску

Радио 021 09.06.2022
Прво основно јавно тужилаштво у Београду наложило је полицији да прикупи информације и податке у вези са случајем који се догодио у недељу. Тада је отац, према тврдњама мајке, насилно одвео двоје малолетне деце из Србије у… »

Вести дана »