Povezane vesti

Lidija nije jedina Srpkinja ubijena u Vićenci: Tanji je bivši muž presudio nasred ulice, pa pucao u sebe

Lidija nije jedina Srpkinja ubijena u Vićenci: Tanji je bivši muž presudio nasred ulice, pa pucao u sebe

Telegraf 09.06.2022
Masakru nevinih u regionu Vićence juče su dodata još dva života - ubistvima Lidije i Gabrijele broj ubijenih žena porastao je na 10. Uglavnom su to bile mlade ili žene u srednjim godinama. U italijanskoj Vićenci i dalje vlada šok nakon brutalnog… »
"Znao sam da je nasilan i da će je povrediti": Ispovest bivšeg muža Venecuelanke koju je Zlatko ubio nakon što je…

"Znao sam da je nasilan i da će je povrediti": Ispovest bivšeg muža Venecuelanke koju je Zlatko ubio nakon što je…

Blic 09.06.2022
Nakon što se juče u Vićenci odigrala nezapamćena tragedija, kada je Zlatan Vasiljević ubio bivšu suprugu Lidiju Miljković, poreklom iz Srbije, a onda pobegao kolima u kojima je presudio sadašnjoj devojci Gabrijeli Serano i izvršio samoubistvo… »
Obrt u slučaju masakra u Italiji! Zlatan prvo ubio Gabrijelu, pa napravio zasedu Lidiji: Pokušala je da pobegne!

Obrt u slučaju masakra u Italiji! Zlatan prvo ubio Gabrijelu, pa napravio zasedu Lidiji: Pokušala je da pobegne!

Mondo 09.06.2022
Obrt u slučaju ubistva u Italiji! Obrt u slučaju ubistva u Italiji! Juče se u Italiji u gradu Vićenci desio pravi masakr koji je počinio Zlatan V. Prema rekonstrukciji italijanske policije, Zlatan V. je juče prvo upucao bivšu devojku Gabrijelu… »
Znao sam da će je ludi Zlatan ubiti: Muž pokojne Venecuelanke o Srbinu koji je počinio masakr u Italiji!

Znao sam da će je ludi Zlatan ubiti: Muž pokojne Venecuelanke o Srbinu koji je počinio masakr u Italiji!

Kurir 09.06.2022
Alehandro Naja, suprug Gabrijele Serano koju je ubio Zlatan Vasiljević, za "Il djorna de Vicenca" objasnio je da se protivio njenoj vezi sa Srbinom. - Znao sam da će je ludi Zlatan povrediti, ne mogu da verujem šta se desilo. Ona je mene molila da ga… »
Šok-obrt u slučaju ubistva srpkinje u Italiji: Zoran je prvo upucao Gabrijelu, pa sa lešom u automobilu napravio sačekušu…

Šok-obrt u slučaju ubistva srpkinje u Italiji: Zoran je prvo upucao Gabrijelu, pa sa lešom u automobilu napravio sačekušu…

Kurir 09.06.2022
Istraga je utvrdila da je Zlatan Vasiljević poreklom iz BIH, koji je juče u Vićenci počinio dvostruko ubistvo i samoubistvo, prvo upucao sadašnju devojku Venecuelanku Gabrijelu Serano, a onda sa njenim telom u kolima otišao i presudio bivšoj ženi… »
Italijanska policija: Pre nego što je ubio Srpkinju, napadač usmrtio partnerku

Italijanska policija: Pre nego što je ubio Srpkinju, napadač usmrtio partnerku

N1 Info 09.06.2022
U sredu je u Italiji ubijena državljanka Srbije Lidija Miljković, a prema navodima italijanske štampe, nju je ubio bivši suprug Zlatan Vasiljević. On je pobegao s lica mesta - ispred škole u kojoj je Lidija ostavila decu, a nakon nekog vremena… »
Zlatan prvo ubio Gabrijelu, pa se s njenim telom u autu vozio do sledeće žrtve

Zlatan prvo ubio Gabrijelu, pa se s njenim telom u autu vozio do sledeće žrtve

Nova 09.06.2022
Prema novoj rekonstrukciji italijanske policije, Zlatan Vasiljević je u Vićenci prvo ubio svoju sadašnju partnerku Gabrijelu Serano, a zatim je sa njenim telom u vozilu otišao do bivše partnerke Lidije Miljković i ispalio šest hitaca u nju. Zlatan… »
„Plašim se da će me Zlatan ubiti“: Gabrijela se pre ubistva žalila bivšem mužu

„Plašim se da će me Zlatan ubiti“: Gabrijela se pre ubistva žalila bivšem mužu

Nova 09.06.2022
Gabrijela Serano, druga žrtva Zlatana Vasiljevića, koji je bivšu partnerku Lidiju Miljković i Gabrijelu surovo ubio u VIćenci, strahovala je i ranije za svoj život. Kako pišu italijanski mediji, ona je pre tri nedelje pozvala bivšeg muža i rekla… »
Poručivao joj pesme, a onda joj polomio lobanju: Lidijina prijateljica o paklu koji je ubijena žena preživljavala: "Bio je…

Poručivao joj pesme, a onda joj polomio lobanju: Lidijina prijateljica o paklu koji je ubijena žena preživljavala: "Bio je…

Blic 09.06.2022
Prijateljica Lidije Miljković koju je juče kod Vićence u Italiji ubio bivši suprug Zlatan Vasiljević, pa potom presudio sebi i svojoj devojci Gabrijeli, otkrila je detalje pakla kroz koji je Miljkovićeva godinama prolazila. Vasiljević je bivšu… »
Preokret u ubistvu Srpkinje: Zoran prvo ubio Gabrijelu, pa sa njenim telom u kolima napravio zasedu Lidiji?

Preokret u ubistvu Srpkinje: Zoran prvo ubio Gabrijelu, pa sa njenim telom u kolima napravio zasedu Lidiji?

Telegraf 09.06.2022
Do ovog otkrića došli su istražitelji prilikom rekonstrukcije događaja. Zlatan Vasiljević poreklom iz Bosne, koji je juče u Vićenci počinio dvostruko ubistvo i samoubistvo, prvo je upucao sadašnju devojku Gabrijelu Serano, a onda sa njenim telom… »
Pretio da će pobiti: I decu?! Prijateljica ubijene Lidije otkrila motiv zločina: "Napravio je od dece siročiće, jer nije…

Pretio da će pobiti: I decu?! Prijateljica ubijene Lidije otkrila motiv zločina: "Napravio je od dece siročiće, jer nije…

Blic 09.06.2022
"Nije mogao da podnese da joj dobro ide nakon razvoda, zato je ubio! Ljubomoran i bezobrazan! Od jadne dece je napravio siročiće." Ovako priča porodična prijateljica ubijene Lidije Miljković i njenog bivšeg supruga Zlatana Vasiljevića koji ju je… »
Prijateljica ubijene Lidije u Italiji otkrila motiv ubistva?! Zlatan ispalio 6 metaka u nju, pretio da će pobiti i decu!

Prijateljica ubijene Lidije u Italiji otkrila motiv ubistva?! Zlatan ispalio 6 metaka u nju, pretio da će pobiti i decu!

Mondo 09.06.2022
Oglasila se prijateljica žene koju je juče bivši muž ubio u Italiji. Oglasila se prijateljica žene koju je juče bivši muž ubio u Italiji. Srpkinju Lidiju M. je ubio iz vatrenog oružja u ulici Vigolo, njen bivši partner Zlatan V. (44) takođe iz… »
Lidija ubijena u Vićenci pre dve godine izgovorila jezive reči: Ako me ubije, šta će biti sa mojom decom? Zlatan osuđen na…

Lidija ubijena u Vićenci pre dve godine izgovorila jezive reči: Ako me ubije, šta će biti sa mojom decom? Zlatan osuđen na…

Kurir 09.06.2022
Rečenica koju je Lidija Miljković, Srpkinja koju je u sredu ubio bivši suprug u Vićenci, izgovorila pre dve godine tokom suđenja Zlatanu Vasiljeviću, danas posebno izazivaju jezu. - Uvek sam se plašila, ako uradim nešto sa čim se on ne slaže… »
"Zlatan je pretio da će je ubiti ako ga ostavi, izmislili su da sam bio nasilan": Bivši Gabrijelin muž u šoku

"Zlatan je pretio da će je ubiti ako ga ostavi, izmislili su da sam bio nasilan": Bivši Gabrijelin muž u šoku

Telegraf 09.06.2022
- Znao sam da je sa njim u vezi, nikad mi se nije dopadao. Znao sam da je nasilan čovek, da je bio uhapšen jer je pretukao bivšu ženu, i to pred decom - rekao je bivši muž Gabrijele Serano, druge žrtve tragedije u Vićenci. Nakon što se juče u… »
FOTO Zlatanova druga žrtva: Pobegla od nasilnog muža, ubio je ljubavnik

FOTO Zlatanova druga žrtva: Pobegla od nasilnog muža, ubio je ljubavnik

Nova 09.06.2022
Bivšu ženu Lidiju Miljković je ubio Zlatan Vasiljević na periferiji Vićence, a sebi i sadašnjoj partnerki Gabrijeli Serano je oduzeo život u automobilu na zapadnoj obilaznici ovog italijanskog mesta. Srpkinja Lidija Miljković (42) ubijena je u… »
„Ako me ubije, šta će biti sa decom“: Potresne reči Lidije od pre dve godine

„Ako me ubije, šta će biti sa decom“: Potresne reči Lidije od pre dve godine

Nova 09.06.2022
Srpkinja Lidija Miljković (42) ubijena je u sredu u ulici u Vićenci, a njen bivši partner Zlatan Vasiljević (44), takođe Srbin, koji se sumnjiči da je pucao u nju, nešto kasnije pronađen je mrtav u automobilu, u kojem je pronađeno i telo njegove… »
"Ako me Zlatan ubije, šta će biti sa mojom decom?": Reči koje je Lidija izgovorila pre 2 godine izazivaju jezu

"Ako me Zlatan ubije, šta će biti sa mojom decom?": Reči koje je Lidija izgovorila pre 2 godine izazivaju jezu

Telegraf 09.06.2022
Njegova advokatica se dan pre zločina čula sa svojim klijentom, tvrdi da ništa nije ukazivalo da će doći do dvostrukog ubistva i samoubistva. Rečenica koju je Lidija Miljković, Srpkinja koju je u sredu ubio bivši suprug u Vićenci, izgovorila pre… »

Vesti dana »