Povezane vesti

Šmit: Dodik se ponaša kao drvoseča

Šmit: Dodik se ponaša kao drvoseča

Politika 10.06.2022
SARAJEVO - Visoki predstavnik u Bosni i Hercegovini Kristijan Šmit ocenio je danas da se srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik ponaša „kao drvoseča u šumi” i dodao da očekuje da on bude ozbiljan i pristojan u odnosu sa političkim… »
“Dodik se ponaša kao drvoseča u šumi”

“Dodik se ponaša kao drvoseča u šumi”

Vesti online 10.06.2022
Visoki predstavnik u Bosni i Hercegovini Kristijan Šmit ocenio je danas da se srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik ponaša “kao drvoseča u šumi” i dodao da očekuje da on bude ozbiljan i pristojan u odnosu sa političkim protivnicima… »
Šmit: Debakl je to što sam ja morao nametnuti odluku o finansiranju izbora u BiH

Šmit: Debakl je to što sam ja morao nametnuti odluku o finansiranju izbora u BiH

Novi magazin 10.06.2022
Visoki predstavnik u BiH Kristijan Šmit izjavio je da je debakl to što je on morao nametnuti odluku o finansiranju oktobarskih opštih izbora. Šmit je rekao da bi više voleo da su institucije BiH donele odluku o izdvajanju oko 6,4 miliona evra za… »
Šmit: “Dodik se ponaša kao drvoseča u šumi, ljudi ga neće ozbiljno shvatati”

Šmit: “Dodik se ponaša kao drvoseča u šumi, ljudi ga neće ozbiljno shvatati”

Nedeljnik 10.06.2022
EPA-EFE/FEHIM DEMIR (Beta) – Visoki predstavnik u BiH Kristijan Šmit izjavio je da je debakl to što je on morao nametnuti odluku o finansiranju oktobarskih opštih izbora. Šmit je rekao da bi više voleo da su institucije BiH donele odluku o… »
Šmit: Debakl je to što sam ja morao nametnuti odluku o finansiranju izbora u BiH

Šmit: Debakl je to što sam ja morao nametnuti odluku o finansiranju izbora u BiH

Danas 10.06.2022
Visoki predstavnik u BiH Kristijan Šmit izjavio je da je debakl to što je on morao nametnuti odluku o finansiranju oktobarskih opštih izbora. Šmit je rekao da bi više voleo da su institucije BiH donele odluku o izdvajanju oko 6,4 miliona evra za… »
"Ponaša se kao drvoseča": Šmit o odnosu sa Dodikom: Zašto se brine o osobi koja uopšte ne postoji

"Ponaša se kao drvoseča": Šmit o odnosu sa Dodikom: Zašto se brine o osobi koja uopšte ne postoji

Blic 10.06.2022
Svet se ne smije BiH. To više nije moguće jer mi je CIK danas saopštio da su mogli već dodeliti sve poslove zato što smo zajedničkim snagama utvrdili budžet, istakao je Kristijan Šmit. Kada je reč o odnosu sa Milorad Dodikom, Šmit kaže: “Kad… »
Šmit: Više bih voleo da nisam morao da delujem

Šmit: Više bih voleo da nisam morao da delujem

Euronews 10.06.2022
Visoki predstavnik u Bosni i Hercegovini Kristijan Šmit rekao je danas da se ne mora govoriti da je debakl to što je on morao da nametne odluku o finansiranju izbora. On je u Dnevniku D Federalne televizije ocenio da je dobro to što će se izbori… »
Kristijan Šmit oštro o Dodiku: Ponaša se kao drvoseča u šumi

Kristijan Šmit oštro o Dodiku: Ponaša se kao drvoseča u šumi

Nova 10.06.2022
Visoki predstavnik u BiH Kristijan Šmit rekao je da je potpuni debakl to što je on morao nametnuti odluku o finansiranju izbora i da se Milorad Dodik, srpski član predsedištva te zemlje ponaša kao drvoseča. Zahvalio se Veću ministara i ministru… »
Šmit: Dodik kao drvoseča u šumi, dolazi u fazu da ga neće shvatiti ozbiljno

Šmit: Dodik kao drvoseča u šumi, dolazi u fazu da ga neće shvatiti ozbiljno

N1 Info 10.06.2022
Visoki predstavnik u BiH Kristijan Šmit izjavio je da je debakl to što je on morao nametnuti odluku o finansiranju oktobarskih opštih izbora. Šmit je rekao da bi više voleo da su institucije BiH donele odluku o izdvajanju oko 6,4 miliona evra za… »
Šmit o odnosu sa Dodikom: "Ponaša se kao drvoseča u šumi, on ustvari brine o osobi koja uopšte ne postoji"

Šmit o odnosu sa Dodikom: "Ponaša se kao drvoseča u šumi, on ustvari brine o osobi koja uopšte ne postoji"

Srbija danas 10.06.2022
Kada je reč o odnosu sa Milorad Dodikom, Šmit kaže: "Kad bih morao odgovoriti, zašto ustvari da se čovek brine o osobi koja uopšte ne postoji. Svet se ne smije BiH. To više nije moguće jer mi je CIK danas saopštio da su mogli već dodeliti sve… »

Vesti dana »