Povezane vesti

Želim Da znam šta su uradili toj devojci Viki saznala na šta su sve Osmakčići spremni, otkriveno zbog čega se plaši da…

Želim Da znam šta su uradili toj devojci Viki saznala na šta su sve Osmakčići spremni, otkriveno zbog čega se plaši da…

Alo 14.06.2022
Vest da je Markova porodica lažirala smrt njegovog oca samo da bi izvukla njega iz rijalitija je sve šokirala. U toku je porodični sastanak na temu međuljudskih odnosa, a zadrugari su ušli u polemiku oko toga da li Viki ne želi da rodi dete jer se… »
Neviđeni karambol Dalile i Filipa Zadrugari napravili haos u Beloj kući, Mujićeva krenula na Cara da ga udari

Neviđeni karambol Dalile i Filipa Zadrugari napravili haos u Beloj kući, Mujićeva krenula na Cara da ga udari

Alo 14.06.2022
Buran odnos Dalile i Filipa ne jenjava mesecima. U toku je porodični sastanak na temu međuljudskih odnosa. Naime, ovonedeljni vođa Mateja Matijević je reč dao Dalili Dragojević i Filipu Caru koji su nastavili svoju svađu. - Rekla je da si je… »
Zavolela sam monstruma Viktorija Mitrović potpuno slomljena, progovorila o pomirenju sa Markom i sve šokirala odlukom o…

Zavolela sam monstruma Viktorija Mitrović potpuno slomljena, progovorila o pomirenju sa Markom i sve šokirala odlukom o…

Alo 14.06.2022
Strasti se ne smiruju oko trudnoće Viktorije Mitrović u Zadruzi 5. U toku je porodični sastanak na temu međuljudskih odnosa. Naime, ovonedeljni vođa Mateja Matijević je reč dao Lepom Mići koji je otvorio temu koja je vezana za dete Viktorije… »

Vesti dana »