Povezane vesti

Mene mogu da ubiju, plašim se... Viktorijina porodica u strahu nakon Markovog bekstva u Švajcarsku i lažiranja očeve smrti…

Mene mogu da ubiju, plašim se... Viktorijina porodica u strahu nakon Markovog bekstva u Švajcarsku i lažiranja očeve smrti…

Alo 14.06.2022
Haos oko skandala porodice Osmakčić ne jenjava. Regina Mitrović progovorila je nakon što je Marko Osmakčić zajedno sa svojim ocem Franjom Osmakčićem lažirao smrt, kako bi napustio rijaliti Zadruga 5. Naime, Regina je u svojoj ispovesti otkrila… »
Zabrana ulaska u Srbiju Marko Osmakčić mora da uradi jednu stvar nakon lažiranja očeve smrti i nasilja u rijalitiju ili će…

Zabrana ulaska u Srbiju Marko Osmakčić mora da uradi jednu stvar nakon lažiranja očeve smrti i nasilja u rijalitiju ili će…

Alo 14.06.2022
Osim što se ispostavila da je prevarant, Marko Osmakčić je često pokazivao nasilnu stranu prema svojoj devojci, Viktoriji Mitrović. Bivši rijaliti učesnik Marko Osmakčić, koji je zajedno sa svojom porodicom zgrozio domaću javnost, kada su… »
Brine me što joj je pretio, plašim se za dete Oglasila se baka Regina: Ovo su ubice!

Brine me što joj je pretio, plašim se za dete Oglasila se baka Regina: Ovo su ubice!

Alo 14.06.2022
Nakon prevare veka, koja je u najmanju ruku monstruozna, oglasila se i baka Viktorije Mitrović. Baka Viktorije Mitrović, Regina, očajna je i uplašena za bezbednost svoje unuke koja trenutno prolazi kroz pakao. Printscreen Naime, Viktorija je ostala u… »

Vesti dana »