Povezane vesti

Bajden pao sa bicikla: Predsednik SAD stao da pozdravi pristalice, pa izgubio ravnotežu video

Bajden pao sa bicikla: Predsednik SAD stao da pozdravi pristalice, pa izgubio ravnotežu video

Kurir 18.06.2022
Predsednik SAD Džo Bajden je pao sa bicikla u blizini svoje vikendice u Rehobotu u Delaveru. Izgubio je oslonac dok je u subotu u 9.40 stao da pozdravi pristalice. 79-godišnji predsednik je pao nakon što mu se noga zaglavila u pedali. Brzo je ustao… »
Da ga Putin nije gurnuo: Društvene mreže se obrušile na Bajdena posle pada sa bicikla! Video

Da ga Putin nije gurnuo: Društvene mreže se obrušile na Bajdena posle pada sa bicikla! Video

Kurir 18.06.2022
Američki predsednik Džo Bajden pao je sa bicikla dok je bio na vožnji u Rehobot Biču u Delaveru. 46. ​​predsednik, koji ima 79 godina, dojahao je da dočeka grupu dobronamernika koji su ovog vikenda pozdravili predsednika koji slavi 45… »
Bajden pao sa bicikla

Bajden pao sa bicikla

Politika 18.06.2022
Predsednik Amerike Džozef Bajden pao je sa bicikla tokom rekreativne vožnje, objavili su novinari koji izveštavaju o aktivnostima Bele kuće. Na snimku se vidi kako Bajden sa grupom ljudi rekreativno vozi bicikl, dok su ga novinari koji su stajali u… »
Bajden pao s bicikla, kaže da je prošao bez povreda

Bajden pao s bicikla, kaže da je prošao bez povreda

RTV 18.06.2022
VILMINGTON - Predsednik SAD Džozef Bajden pao je sa bicikla kada je hteo da sa njega siđe nakon vožnje u državnom parku Kejp Henlopen u blizini njegove kuće na plaži u američkoj saveznoj državi Delaver, ali je rekao da nije povređen. "Dobro sam… »
Bajden pao sa bicikla: Ne može da održi ravnotežu (video)

Bajden pao sa bicikla: Ne može da održi ravnotežu (video)

Pravda 18.06.2022
Predsednik Amerike Džozef Bajden pao je sa bicikla tokom rekreativne vožnje, objavili su novinari koji izveštavaju o aktivnostima Bele kuće. Na snimku se vidi kako Bajden sa grupom ljudi rekreativno vozi bicikl, dok su ga novinari koji su stajali u… »
Bajden pao sa bicikla tokom vožnje po plaži: "Dobro sam, samo mi se zaplela noga"

Bajden pao sa bicikla tokom vožnje po plaži: "Dobro sam, samo mi se zaplela noga"

Euronews 18.06.2022
Predsednik SAD Džo Bajden doživeo je peh dok je vozio bicikl u blizini svoje kuće na plaži u Delaveru u subotu ujutro. Nekoliko trenutaka nakon što je pozdravio novinare mahanjem i veselim "Dobro jutro", američki predsednik je pao sa bicikla… »
VIDEO: Bajden pao s bicikla

VIDEO: Bajden pao s bicikla

Radio 021 18.06.2022
Predsednik SAD Džozef Bajden pao je prilikom silaska sa bicikla na kraju vožnje u državnom parku blizu njegovog letnjeg doma u američkoj državi Delaver, ali nije povređen. "Dobro sam" rekao je Bajden kada su mu agenti tajne službe brzo pomogli da… »

Vesti dana »